Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 23:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Halloween arba Helovynas. Ką apie tai galvojate?
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 29, 21:36 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Aš pats pasakysiu paprastai - man ši šventė kvaila, nesuprantama ir dar daugiau - nervinanti ir nemaloni - panašiai, kaip sovietmečiu svetima buvo kokia nors Gegužės 1-oji :-/ Visiškai kertasi su lietuviška kultūra - ir pati "šventė", ir jos kontekstas mums visiškai svetimi - manyčiau, kad ji platinama tik kaip pramogų industrijos bei reklamos agentūrų produktas, kuris leistų kažkiek padidinti pardavimus.

Bet gal aš esu neteisus, todėl norėčiau kad mane kas pataisytų... Žodžiu, kviečui diskusijai :-)


Prikabinti failai:
no_halloween.jpg
no_halloween.jpg [ 53.86 KB | Peržiūrėta 756 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 30, 02:30 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Neatsimenu kur, bet kažkada rašiau apie tą šventę čia forume. Man tai irgi kvaila šventė. Šiaip iš vienos pusės gal nieko tie paradai toki, saldainių rinkimas po namus, bet va tas gasdinimas žmonių, kai apsirengia kokiu lavonu apsikasa lapais namuose ir laukia kol ateis vaikai saldainių, o paskum nežiūrint į amžių vaikų išlenda koks durnelis, liuciferiu apsirengęs ir rėgdamas lekia link vaikų. Nu gali vaikai ir ligą koką gauti. Bet čia tik mano nuomonė, kitiems gal tas gražu.
Va radau, kažkada pernai rašiau šito puslapio apačioje http://www.laikas.lt/forumas/viewtopic. ... c&start=48


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 30, 06:44 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Ne, Irma, ir man nepatinka si svente.Net vadint taip liezuvis nelinksta, nes ji tapatinama su musu kulturos rimties dienomis - Velinemis. O Velines - tai metas, kai pagerbiami visi mirusieji, prisimenami jie. Kapines pas mus virsta sviesiu, tarsi mirusiu miestu. Pabuni, susitinki su giminemis, pazistamais. Dvi dienos, viena is ju- Visu sventuju diena. Sakoma, kad veles kelis kartus per metus iseina pasivaiksciot, vienas kartas- tai Velines.nezinau, kaip katalikas ar ne katalikas , grizes is kapiniu, gali pult prie moliugu, persirenginet ir ka tai lietuviui galetu reiksti.Jau prekyboj pasirode moliugai, maciau ir rubus, kaukes. Durnas ismislas, del kurio kas nors kada nors suks galva, kaip isgyvendinti.
O siaip- siuo metu Lietuva yra didelis Vakaru siukslynas, ir jame viskas sutelpa, mes pasirausiam ir imam, reikia ar ne. :roll:


Paskutinį kartą redagavo asha 2007 Spalis 30, 15:36. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 30, 10:37 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Svente normali, tik amerikanizuota. Is mirusiuju dienos padare linksma siaubiaka, sakyciau pasityciojimas is normalios dienos, per kuria prisimenami visi mirusijeji, net tie, apie kuriuos, jau niekas neprisimena. Nesu nusiteikes pries, bet man nepatinka. Is kitos puses kiek galima liudeti, reikia pramogu ir duonos :D . Musu varganame gyvenyme tiek mazai pramogu, tai tegul, kam patinka, pramogauja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 30, 11:44 
O aš sakyčiau šventė visai įdomi ir savotiškai žavi, tik kai ji NE LIETUVOJE t.y. ne ten kur jai visai ne vieta pagal mūsų papročius :evil:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 30, 11:45 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Anonymous rašė:
O aš sakyčiau šventė visai įdomi ir savotiškai žavi, tik kai ji NE LIETUVOJE t.y. ne ten kur jai visai ne vieta pagal mūsų papročius :evil:


Čia aš :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 30, 12:10 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Na aš nemanau, kad čia pasityčiojimas iš mūsų tradicijų, nebent jei mūsų tautiečiai užuot uždegę žvakelę artimajam, leks su kaukėm kitų gasdinti. Amerikonai turi savo vėlines tik kitu laiku.
O vat mūsų laikas skirtas vėlinėms netikęs, nes būna pats bjauriausias oras, bet čia jau kita tema...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 30, 15:12 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Dauguma svenciu Lietuvoja buna kai orai nekokie :( Tik ant Mindaugo karunavimo dienos ispuola geri orai. Per kitas sventes arba sninga, arba lyja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin