Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 10:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 115 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 26, 20:25 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
sim rašė:
Nors ir turėdama skėtį, bet kiaurai perlyta, dar šokinėdama tarsi specialiai per balas ir nematydama mieste beveik nė vieno žmogaus, pavėlavau ~10 min, bet buvau beprotiškai laiminga, tik nežinau kodėl :D

man visiškai tas pats buvo! (tik nedaunavau Cicino dainos(dainavau kai ką kitą)). linksmai pasivaikščiojau absoliučiai vienas Gedimino prospektu- visi slėpėsi tuo metu, o aš kiaurutėliai šlapia striuke ėjau atsipūtęs :)

darbe nusikaliau dar vieną pirštą. viskas. jei yra posakis, kad moteris vertina vyrą pagal jo batus ir rankas, tikrai esu žemiausioj pakopoj, nes rankos žaizdotos :( pūslės atsirado neįtikėčiausiose vietose (ant delnų visgi)

treniruotėje buvo ekstryyymas :) nors šaudyt per lietų yra stebėtinai malonu :) ypač eiti patikrinti taikinių. vėliau pastebėjau, kaip savo kūno šiluma pradėjau šildyti marškinėlius, o jie garuoti. irgi įdomu pamatyt :)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 29, 15:26 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 09:28
Pranešimai: 2585
Miestas: pajurys
pavargau nuo gyvenimo.....oj kaip pavargau.... :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 29, 15:30 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 22, 19:24
Pranešimai: 1840
Miestas: Šiauliai
kas atsitiko? :shock: :o

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 29, 15:33 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
jurgis rašė:
pavargau nuo gyvenimo.....oj kaip pavargau.... :(


Jurgi?????Alio!
Čia ne tavo nuotaika..
Skambink, jei kas :roll: Pasitarsim


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 2, 09:01 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Šiandien važiuodamas į darbą, mačiau antį su mažais ančiukais, ant šaligatvio prie sankryžos. Tos, kuri prie Kuro aparatūros gamyklos. Artimiausias vandens telkinys - visiškai neaišku, kur...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 2, 09:39 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 17:00
Pranešimai: 3994
Miestas: Vilniaus pakraštys
ai, tai ten ir aš esu mačiusi.. nors arčiau Valakampių tilto, tai gal nuo ten ir atklydo.. o šitie tavo matyti žygiavo į Vichy vandens parką :lol: :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 6, 17:44 
Ir vėl naktis,ir vėl žiūriu į žvaigždėtą dangų.Kaip pavydžiu mėnuliui kuris turi visas dangaus žvaigždes.Man visų nereikia,man užtektų vienos vienintelės žvaigždės-Tavęs.Deja nelemta šiai svajonei išsipildyt...Nors ir sakei,kad galim būti tik draugai,širdy ruseno vilties kibirkštėlė.Koks laimingas būdavau kai susitkdavom ir eidavom kur nors pasivaikščiot.Vaikščiojau kaip povas išputęs krūtinę,nes tu buvai šalia...Bet pasakei kad viskas baigta,kad myli kitą ir viltis numirė.Gerai sako kad viltis miršta paskutinė...Nors praėjo jau daug laiko ausyse vis dar skamba tavo žodžiai:viskas baigta...Sunku būdavo būt šalia Tavęs ir neapkabint,nepabučiuot,nepasakyt,kad myliu.Bet dar sunkiau dabar,kai nematau tavų akių ir šypsenos,negirdžiu tavo juoko...Bet žinai negaliu liautis Tave mylėti,ir mylėsiu Tave iki gyvenimo pabaigos.Noriu ir linkiu Tau būt tokiai laimingai,koks laimingas buvau aš,kai mes būdavom kartu...


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: dienorastis skirtas visiems
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 6, 18:00 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 12, 08:18
Pranešimai: 229
Miestas: Šiauliai
Zinau, kad tu cia nebuni ir niekada nebusi, tau tai per zemas lygis, ne tavo stilius ir t.t. bet as vis laukiu ir laukiu taves, diena stengiuosi apie tave negalvoti, bet vakare... ech... vakare.... prisigalvoju begales darbu, uzsiemimu, kad tik nemastyti apie tai, kaip noriu tave matyti, buti su tavimi... bet matyt tai nelemta... Vis suku galva, ka cia sugalvojus, kad pasikvietus tave i savo namus aiskinant, kad nutiko tas ir tas, bet tu nepasiduodi, tarsi labai gerai mane pazindamas tu arba visai neatsakai, arba atsakai labai lakoniskai, bandai buti grubus... bet man vis tiek taves reikia... reikia labai... kaip zemei reikia lietaus, kaip jurai reikia kranto. As neprarandu vilties, kada nors buti su tavimi...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 115 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin