Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 22:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 80 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 11:04 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Kai aš, nors ir būdamas antiFilopistas ir labai nesmerkiantis Lietuvos pašto už visam pasauly jau senokai kritusią pašto ženklų kokybę, siūliau skųstis niekas dėmesio nekreipė :lol: , o kai siūlo Tomas iš rimto tinklapio jau kitas reikalas, bet čia ir yra esmė... taip dėmesio ir paštas nekreips į pavienius žmogelius. Dar aš siūliau, kad reikėtų kas turi tam tikslą, suburt filatelistų (ir apskritai kolekcionierių, nes šiaip kiek pastebėjau čia tik laike.lt dominuoja filatelistai) profų ir mėgėjų kaip ir tam tikrą internetinį klubą į kurio priekaištus, tarkim gal ir paštas atsižvelgtų labiau. Beje kiek žinau tokią idėją (kurti kolekcionierius vienijantį ir grįnai vien kolekcionavimo rimtą tinklapį) kažkas šiuo metu rutuliot bando, tik ar nebus dideli planai, menki darbai :roll: . Šiaip tikrai lietuviam trūksta tokio vieno bendro tinklapio. Dabar daugiausiai kolekcionierių buriasi į įvairius, dažnai net gan primityvius ir nepatogius forumus. Beje prieš kokius pora metų vienas žmogus buvo sukūręs mėgėjišką kolekcionavimo forumą, kur numizmatai buvo pateikę tikrai daug naudingos ir įdomios informacijos, deja be jokios žinios tas forumas užsilenkę ir viskas nuplaukė :cry: .

Kol kas iš lietuviškų tinklapių filatelistams tai aš išskirčiau būtent lituanicaonstamps.com kaip tikrai rimtą darbą, bet jis skirtas tik tam tikrai daliai kolekcionierių - filatelistams ir tai ne visiems. Tai pašto akyse ko gero tai tik mėgėjiškas tinklapis, kuris menkesnis už dailininką švogerį :) .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 11:15 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, neatsimenu, kad būtum siūlęs, bet gal ir buvo taip (pilnai tikiu). Šiaip, klausimas ne tame, kas siūlo, o tiesiog aš net nežinojau, kad išvis tokia forma yra. Negalvok, kad čia kokie nors asmeniškumai.

O dėl kolekcionierių tinklapio - galiu suorganizuoti resursus (hostingą, truputį tech. palaikymo), tik matai, ant entuziazmo kasdien papildomą puslapį gan sunku išlaikyti, o kol kas mūsų dar mažoka (nors, kiek suprantu, čia vienintelis gyvas filatelinis forumas Lietuvoje). O ir šiaip - apie organizacijos organizavimą atskirą temą siūlyčiau pradėti, nes labai daug kalbų bus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 11:38 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Ne ne kas man iš tos laimės ir iš tos garbės :) aš tik sakau, kad niekas dėmesio neatkreipia taip. Šiaip kolekcionavimas tik mano pomėgis, o yra tokių kuriem tai daugiau nei tik pomėgis (netgi susiję su darbu, pragyvenimu). Žodžiu čia reikia entuziazmo, todėl, jei kas "pavogtų", kad ir tarkim išsakytą mintį ir paverstų ją idėja, o po to ir realybe aš tik pagirčiau, man kaip šioj sritį tingiam mėgėjui iš to būtų tik nauda :wink: . Šiaip aš nekalbu apie kažką itin rimto ir sudėtingo, tiesiog mėgėjišką klubą, internete tam visos sąlygos yra, šiaip, manau, dabar dėmėsys net labiau ir būtų kreipiamas į (vieningos) kiekybės nuomonę, nes, jei nedidelės, kokybės nuomonė prieš švogerį labai apylygis, jei ne menkesnis dalykas :roll: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 11:41 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Gerai, pradedam gal atskirą temą apie filatelistų ar kolekcionierių klubą :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 11:50 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Ne pradėt nebūtina tuo viskas ir išsakyta, nebūtina kurt temos dėl trijų, penkių postų rezultato :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 14:15 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 17, 23:12
Pranešimai: 841
Miestas: Kaunas
beje yra toks filatelistų klubas:
http://www1.omnitel.net/lituanica/index.htm
aš kaip ir įsirašęs narys tenai. Ten "diedukai" gana rimtai užsiėmę lietuviška filatelija. Leidžia katalogus, dalyvauja parodose, renka ir sistemina informaciją apie senuosius Lietuvos pašto ženklus. Taip pat leidžia biuletenį "PhilLit". Žodžiu tikri profai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 14:57 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 17, 23:12
Pranešimai: 841
Miestas: Kaunas
Drs rašė:
Šiaip aš nekalbu apie kažką itin rimto ir sudėtingo, tiesiog mėgėjišką klubą, internete tam visos sąlygos yra,


Siaip manau mintis yra gera! O ir pagrinda galetume laikyti kad ir si foruma. Turbut aktyviausia lietuviska filatelini foruma. yra dar keletas forumu bet jie nelabai aktyvus. Ir apskritai manyciau butu gerai suvienyti jegas ir padaryti viena rimta lietuviska filatelini foruma kur butu galima diskutuoti ivairiomis filatelinemis temomis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 21, 16:47 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Šiaip tarkim jei forumą padarytų koks nors pirkis tai jie drąsiai taptų lankomiausiu kolekcionierių tinklapiu (taigi juos suburtų), visgi dėl suprantamų priežasčių, šis komercinis projektas to nedarė ir nedarys :wink: .

Gaila, kad dabar Laike.lt visgi sunkiau sudaryt tvarkingas temas, nes čia yra tik viena bendra tema - Kolekcionavimas. Ir jei susiburtų daugiau lankytojų tai greitai informacija būtų kaupiama labai netvarkingai ir painiai, nes viename būtų ir įdomūs straipsniai ir naujokų klausinėjimai kiek vertas koks nors nieko vertas pašto ženklas ar pan., arba viename temos nuo filatelijos ir numizmatikos iki sagų kolekcionavimo :lol: . Šiaip tractor, aš nežinau, bet gal čia nebūtų taip sudėtinga padaryt forume forumą :lol: ? Visgi tikrai kol kas kiek man teko matyti čia didžiausias būtent filatelijos forumas (ta prasmė aktyviausias).

Bet jau tikrai klystam nuo temos, supykdysim tractor :wink: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 80 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin