Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 17, 00:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 16, 17:34 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Pridurtina ir tokia "anti-stresine" iniciatyva http://www.nesinervink.lt ir nemokamas telefonas 8-800-10118 egzu stresui nuimti...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 16, 17:39 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 22, 19:24
Pranešimai: 1840
Miestas: Šiauliai
aj geriau pasinervuosiu

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 16, 20:05 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
niekshas rašė:
Xa xa...
nesu tikrai nesu!
asha kaip suprantu cia ish savo patirties kalbi :) :D :lol:


Žinok, buvo ir man, bet bendražygių į tą vietą netrūko ir be manęs.. :D :D :D
Dabar įsivaizduok, kodėl?

Kai pagalvoju, tai egzaminą laikyt važiuoji 300 km, savo žiniomis esi tikras tiek, kad skaitei, neaišku, kaip pasisuks fortūna- o jei tą klausimą žinau mažiau?..Grįžt su tuščia egzaminų knygute?Ir gėda, ir papildoma kelionė dar kartą..

Dabar žinau, baimė gamina tokią medžiagą adrenaliną, o ji viską ir padaro.. :wink: Net šuo kanda pirma pirma tam, kas jo bijo, o ne tam, kuris nebijo.. :wink: Šuo užuodžia adrenaliną , jam nepatinka ir kanda..Nu jei dar po egzo šuo studentą nelaimingą apkramtytų... :D :D :D :D :D
Juokas juokais, bet egzaminų nebenorėčiau laikyti... :twisted: :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Stresas - jo poveikis, kaip elgtis?
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 30, 13:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009 Birželis 9, 09:47
Pranešimai: 4
Stresa reikia kontroliuoti, esu susidurusi su stresu, itampa ir pan.,man dar labai padejo toks labai nekenksmingas vaistukas Regustress, jis neslopinantis, prie jo nepriprantama ir veikia gerai, mazdaug po menesio vartojimo sio vaisto nuotaika pasitaise, ir kazkaip i viska pradejau ziureti be itampos ir streso :wink: , jeigu jau nesusitvarkai su savo busena manau nepakenks toks vaistas, nes antidepresantai tai manau negerai jie alina organizma ir zmogaus smegenis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Stresas - jo poveikis, kaip elgtis?
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 30, 14:47 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Kiek nesa mano zinios,stresas nera liga,taciau jo nekontroliuojant zmogaus organizme gali atsirasti gan rimtu negalavimu.Is esmes,stresas-vidine busena,dazniausiai atsirandanti del zmogaus pernelyg dideliu reikalavimu is saves ir nesugebejimo kontroliuoti savo emociju.Stresas pasireiskia paciais ivairiausiais simptomais:pradedant padidejusia itampa,irzuliu,nerimu ir baigiant galvos skausmais bei nemiga.Mano nuomone,stresa yra pajegus kontroliuoti pats zmogus,sutelkdamas demesi ne i stresine situacijos puse,bet i geraja.Taip pat streso numalsinimui tinka fiziniai pratimai:begiojimas,vazinejimas dviraciu,joga.Kas liecia vaistus..visada sioje vietoje buvau ir esu didele skeptike.Nors aukses pamineti vaistai,kiek zinau,sudaryti is organines kilmes medziagu,ale..geriau jau metu arbata gerkite :).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Stresas - jo poveikis, kaip elgtis?
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 30, 20:56 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Tikriausiai ne vienam buvo taip, kad gyvenimas papilkėjo, viskas tapo nemiela. Ar pastebėjote, kad elgiatės ne taip, kaip norėtumėte, pasakote tai, ko visai nenorite pasakyti...? Tokios kitų ir savęs ignoravimo bei pykčio būsenos žalingos savijautai, darbingumui ir net sveikatai.

Stresas – tai žmogaus fiziologinės ir psichinės įtampos būsena, kurią sukelia išoriniai ir vidiniai dirgikliai. Šie dirgikliai, su kuriais organizmas tarsi ginčijasi, vadinami stresoriais. Stresas yra natūrali organizmo reakcija ir į vidinį, ir į išorinį, teigiamą ir neigiamą dirginimą. Būdamas įprastiniu mūsų gyvenimo reiškiniu stresas skatina veiklumą, išradingumą, kūrybiškumą. Tačiau ilgai trunkantis nekontroliuojamas stresas išsekina psichiką bei imuninę organizmo sistemą ir gali tapti įvairių ligų priežastimi.

Stresoriais gali būti triukšmas, šaltis, karštis, alkis, įtampa darbe, tarpasmeninių ryšių ir ateities netikrumas, konfliktai, nesėkmės, problemos šeimoje, grupėje ir pan. Tačiau nepaisant sąlygų, kurioms esant kyla stresas, visais atvejais fiziologiškai žmogaus kūnas reaguoja vienodai.(pasiskolinta iš vpu.lt)

ps. savo nuomonės apie stresą neturiu :mrgreen:

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Stresas - jo poveikis, kaip elgtis?
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 28, 09:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Lapkritis 23, 19:08
Pranešimai: 17
Manau, savo nuomonę apie stresą turi visi. Turbūt nėra žmogaus, kuris nebūtų to "daikto" išgyvenęs. Juk jau pats žmogaus gimimas yra didžiulis stresas. O paskui tai tik viskas tik ir priklauso nuo to, kaip sugebi tvarkytis su įvairiausiomis situacijomis. Juk neaugame šiltnamyje, kur viskas eitųsi kaip sviestu patepta. Man pvz. labai padeda posakis- "kai negali pakeisti situacijos, keisk požiūrį į situaciją". Jei sustresuoju, tuojau pat pagalvoju, kad viskas gali būti daug blogiau. Sakykim, susipykai su kuo nors? bet juk tai reiškia, kad abu esam gyvi, o juk galėtų būti atvirkščiai :o, neužsivedė mašina ir teko eiti pėsčiomis? tai juk galėjai važiuodamas patirti kokią avariją, pavėlavusią į darbą aprėkė šefas? bet tai juk reiškia, kad turi ir darbą ir tave tik aprėkė, neatleido, jauti stresą prieš eidamas į sceną? bet juk galėtum visai nieko nemokėti ir į jokį renginį tavęs niekas nekviestų, tad galvą aukštyn, drebančią koją prispaust ir pirmyn. :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Stresas - jo poveikis, kaip elgtis?
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 30, 09:35 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Žiema, man rodos, geri patarimai čia!
Arba galima išmokt "durniaus pavarą įjungt"- tai būtų savęs nuteikimas taip, lyg įvykiai eitų pro šalį, kaip filmas.
Beje, kodėl stresinėse situacijose dreba koja? (apie tai buvo užsiminus Žiema). :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin