Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 17:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 169 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Sausis 23, 20:52 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 14, 15:37
Pranešimai: 1201
Taip. Ten papildoma info ir apie buvusiu TSRS respublikų tapusių nepriklausomomis pašto ženklus nuo 1991 metų. Ir tai gana patogu.

Tiesa, norėjau pasiteirauti kokius būtent TSRS ženklus renkate?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Sausis 23, 21:08 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Aš tai SSSR ženklų per daug specifiškai nerenku. Bandau surinkti visą lietuvišką SSRS išleistą tematiką - beveik visą jau ir turiu, tiesa, dalis (Melninkaitės visokios ir pan.) antspauduotos, nors norisi MNH... Šiaip, dėl viso pikto, pasitaikius gerai (pigiai) progai, nusiperku SSRS tematikų, kurios vertingos, pvz., kosmoso. Tiesiog ateičiai :-)

Beje, dėl on-line katalogų, gana neblogą mačiau sovietinį žinyną tokį... Bendromis temomis. Pabandysiu paieškoti ir kur nors pašarinti - rusiškai skaitantiems labai neblogas (kažkas panašaus į Scott intro dalį, tik nesulyginamai plačiau).

Beje, gal ir jumi esate ką gero surinkę? Būtų galima pasidalinti - TOKIEMS failams truputis vietos yra :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Sausis 23, 21:26 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 14, 15:37
Pranešimai: 1201
TSRS. hm... labai daug ženklų... LTSR turiu nemažai, bet irgi keletos trūkumas. Beje, kai kuriuos senesnius įsigyjau Vilniuje centriniame. Va, gaila, kad ten niekaip neaptinku 1950 m. Melnikaitės, savivaldybės ir mokslų akademijos. Tiesa, su 1947 m. TSRS ir respublikų herbais juokingai gavosi, pirkau visą seriją: TSRS ir 15 respublikų herbų, o grįžęs supratau, kad buvo tokia Karelijos-Suomijos respublika. Ją ir turiu, bet, pasirodo, jog trūksta Kirgizijos TSR herbo. Juokas dabar ima.

Dar pavyko eBay nusipirkti pilną 1973 m. TSRS kolekcija. Na nieko super idomaus, bet pilna su blokais, ar kaip ten juos.

Kadangi, orientuojuosi pagal anksčiau nurodyto puslapio duomenis, tai ir renku pagal jį (tiesa sakant, nelabai seniai apie rinkimą ir prisiminiau). Man patinka ženklai iki, net negaliu pasakyti, kokių 1960 m. Naujesnių yra kiek likę iš "jaunystės".


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Sausis 23, 22:07 
Aš deja TSRS renku viską iš eilės ir po to jau skirstau į tam tikras tematikas kosmosos, flora, fauna, menas ir tt Žinau, kad taip per daug apsigriebiau, bet dabar jau nėra ką daryti nesinori kažko keisti :roll:


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Sausis 24, 19:32 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 14, 15:37
Pranešimai: 1201
Anonymous rašė:
Aš deja TSRS renku viską iš eilės ir po to jau skirstau į tam tikras tematikas kosmosos, flora, fauna, menas ir tt Žinau, kad taip per daug apsigriebiau, bet dabar jau nėra ką daryti nesinori kažko keisti :roll:

Ir teisingai darote. Man irgi taip gaunasi, aš net juokauju, kad išėjęs į pensiją turėsiu ką veikti. Tik aš skirstau ne pagal tematiką, o pagal metus. Specialiai tam nusipirkau storesnius albumus ir dėioju pamečiui. Cha, tiesa, dar daug puslapių apytuščių, bet laiko dar yra, tikiuosi. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Sausis 25, 16:10 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
arz rašė:
Anonymous rašė:
Aš deja TSRS renku viską iš eilės ir po to jau skirstau į tam tikras tematikas kosmosos, flora, fauna, menas ir tt Žinau, kad taip per daug apsigriebiau, bet dabar jau nėra ką daryti nesinori kažko keisti :roll:

Ir teisingai darote. Man irgi taip gaunasi, aš net juokauju, kad išėjęs į pensiją turėsiu ką veikti. Tik aš skirstau ne pagal tematiką, o pagal metus. Specialiai tam nusipirkau storesnius albumus ir dėioju pamečiui. Cha, tiesa, dar daug puslapių apytuščių, bet laiko dar yra, tikiuosi. :wink:


Aš ir galvojau skirstyti pagal metus, bet man kažkaip gražiau atrodo kai vienos serijos rinkinys nors ir išleistas skirtingais metais yra šalia :wink: Todėl skirstau į tematikas, o tada smulkiau į vienodas tematikų serijas ir tada jau metus. Pavyzdžiui ženklai kuriuose Lietuvos tematika, daug gražiau žiūrisi kai yra vienoje "krūvoje" :wink: Be to tai atrodo kaip kokia mažoji filatelinė enciklopedija :) . Nors aišku tai nėra labai patogu, ypač kai gavus didelę kokios nors tematikos dalį tenka perdėti pašto ženklus tam kad lapuose atlaisvinti jiems vietą :wink: Ai tiesa tuos senesnius ženklus tai neišskirstau tematikomis, nors jų ir turiu nedaug. Galima sakyti kad pirmas skirtymo etapas - metai, tik ne kasmet, o į dvi dalis senieji ir naujesni :lol: SU monetom paprasčiau :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Sausis 26, 15:03 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
sveiki, čia gal nevisai prie temos bet aš galėčiau irgi pasidalinti savais arba kaip nors galbūt nusiųsti tau, kad viskas būtų vienoje vietoje. turiu:
kuba,
bulgarija,
rusija,
mongolija, monaka, montenegro,
lenkija.
iš tiesų tai pasigedau Lietuvos katalogų bet kokių. norėčiau Lietuvos tarpukariu, bet knygelės nesinori pirkti, nors ten daug vertingos informacijos yra..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Sausis 26, 15:13 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 14, 15:37
Pranešimai: 1201
Del knygelės pirkimo. "Lietuvos pašto ženklai" 1918-1940 m. prieš porą metų Kaune, kažkokiame knyginėlyje pirkau už 2.30 Lt, taip kad galima peieškoti ir rasti už tikrai padorią kainą ir dabar. Be to, turiu sumanymą šios knygelės pagrindu pasidaryti kokį www ar pdf failą, bet dabar kažkaip neturiu laiko, ženklus rūšiuoju. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 169 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin