Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 14:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 194 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 12, 17:33 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
Mano manymu žudosi todėl,kad neišmoko surasti dialogo su savimi,t.y.pasikalbėk su savimi....Mes nieko taip neskriaudžiame kaip patys save....Amžini priekaištai savo išvaizdai,savo artimam žmogui,savo gyvenimui...Kas gali būti geresnis draugas tau pačiam jei ne pats?...Nepatinka taip gyventi...?Keisk gyvenimą,keisk požiūrį į save,juk ne sliekas esi.....Kai man buvo sunku sukandau dantis ir pabandžiau mastyti kiek galima blaiviau....

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 12, 17:44 
Ashas rašė:
Irma rašė:
Na, nežinau, gal aškažkuo kitokia, bet tų situacijų, kai nežinai žmogus kai elgtis, tiesiog kur dėtis ir kai viskas tikrai nemiela pas mane buvo daug. Bet kad ryžtis tam - to net minties nebuvo. Gal aš per baili esu,bet visada ieškojau kitos išeities. o save nugalabyti visada suspėsim...


Tu teisi.. visada suspesim.


Taigi, suspesime. Bet ar pajegsime ir ishdrysime? Ash tu puseje - chia drasaus ir stipraus zmogaus prerogatyva pasitraukti ish gyvenimo pachiam apsisprendus.
Ishskyrus, zinoma, panaudojusius kvaishalu piliechius ar serganchius depresija, kai pasamoneje kirba vienintele mintis - nusizudyti.
O priezaschiu savizudybei gali buti begale. Taip, tai kiekvieno zmogaus asmeninis reikalas ir jo asmeniniai prioritetai (protestas, kershtas, ambiciju irodymas, pykchio ishraiska, meile ar kas tik nori].
Bet ash ir uz tai, kad priesh toki sprendima zmogus butu ishbandes viska viska, kad pakeistu ji zudanchias aplinkybes, pamastytu apie pasekmes ir atsakomybe. Kad tame sprendime butu kuo maziau egoizmo.
Juk ziauru, kai daugiavaike motina nusizudo, palikusi likimo valiai savo vaikus...


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 12, 17:49 
chia buvau ash ...
Be to sutinku su Padukele, kad reikia kovoti ir savyje susivokti. Tachiau tai ne visi gali ir moka. kalbetis su savimi reikia moketi, tai ne mazesnis menas kaip bendravimas su kitais.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 12, 17:56 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Sk, pazinau tave...
:P :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 12, 22:07 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Nors ir neesu užsispyrusi, bet prieštarauju visvien. Nes nesuprantu, kaip stiprus savimi žmogus gali tam ryžtis. Va tą vaikiną apie kurį minėjau pažinojau keletą metų. Na mes jį net boba vadindavom kartais. Nebuvo jis tikrai jokiu dvasiniu stipruoliu, kai pirma mergina paliko (beje dėl jo paties kaltės) tada grasino nusižudysiąs po to vėl nu gal tik įrodyti norėjo. Bet tikrai nebuvo jis ten dvasinis riteris. Sunkus jo gyvenimas, vaikystė buvo tą žinau o jis dvasiškai palaužtas, va tokie man atrodo ir žudosi. Gal yra idėjiniu savižudžių tai tie gal ir stiprūs savimi žmonės, bet man atrodo dauguma tiesiok palūąę, nesugebantys nieko gyvenime pakeisti. Vat ir čiate dažnai pasirodo tokių, kurie tik verkia bet patys nieko nesiima... Negali stiprus žmogus žudytis nu negali.... (mano nuomonė)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 12, 22:35 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
visus sunkumus galima iveikti...tam reikia begalinio noro ir pastangu...bet galima...o jei uzsigniausi savyje,kelsi ranka pries save,gal kelis kart ir suveiks,bet nedaugiau...uz savo gyvybe atsakingas esi tik tu pats!...bet ir tu pats gali pastumeti kitus prie to..jei gimei-vadinasi esi reikalingas....tau likimas skyre tam tikra atkarpa,ir ja turi nugyvent,o ne pasitraukt iskilus sunkumams...

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 12, 23:10 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
vat ir ash apie tą patį. Kiek skausmo atneši kitiems, tegu kai kas sakė gal kažkam palengvėja, bet Tau nuo to nebus geriau tikrai. KAip sakė Vikingas tai pilnas egoizmas ir manau savęs per didelis mylėjimas, gailėjimas ir bailumas, bejėgiškumas ir dvasios skurdumas (mano nuomonė) :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 12, 23:15 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
juk reikia ishmokti jei nemoki matyt pasaulyje ne tik bloguis dalykus o ir tai kas yra grazhu :) geles vaikus zhmones paukshchius ir tt

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 194 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin