Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 16:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 9, 14:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Sausis 8, 11:42
Pranešimai: 64
Manau laikas ir man pradėti nają temą.Manau įdomu,kas iš Pašto Ženklų Klasikos yra (bent laikinai nusėdę Lietuvoje).
Pastaba žulikams:originalai guli banko seife :) .
Čia mano paskutinės naujienos.Nuotraukos pridedamos.


Prikabinti failai:
BC.jpg
BC.jpg [ 77.21 KB | Peržiūrėta 915 kartus(ų) ]
Fiji.jpg
Fiji.jpg [ 80.54 KB | Peržiūrėta 904 kartus(ų) ]
Mauritius.jpg
Mauritius.jpg [ 84.35 KB | Peržiūrėta 918 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 9, 15:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Birželis 16, 11:16
Pranešimai: 26
Jeigu originalai guli banke, tai matyt analogiski falsifikatai - namie... :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 9, 16:21 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Kovas 7, 14:07
Pranešimai: 957
ti* rašė:
Jeigu originalai guli banke, tai matyt analogiski falsifikatai - namie... :wink:

Na geriau kruva falsifikatu bendroje sumoje ir pora perlu negu aptriususi LT kolekcija 1918-40 arba kitas pomegis "ieskoti subinej slieku" cia as apie abartu ieskojima LT 1991-93 laidose arba ... kitus marazmus.
Taigi didelis RESPECT Eugenijui ir tesk ta ka pradejai, kol kas tamsta po ArZ man vienintelis filatelistas kuris ziuri i filatelija placiau negu i SSRS+LT zenklu kokteili :mrgreen:
Aisku nieko nenoriu izeisti, ypatingai - rimtu filatelistu kurie sita foruma paskaito, bet neraso. Tikrai zinau kad taip yra - linkejimai. :lol: Ir dar karta kvieciu prisijungti, suprantu kad truksta laiko ir cia nelygis, bet gal JUS ir galetumet ji pakelti.
O Eugenijui dar karta pirmyn :!:

_________________
Paveikslėlis
http://www.pirkis.lt/shop/KristisMZ


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 9, 17:45 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Spalis 29, 11:04
Pranešimai: 244
Miestas: Vilnius
KristisMZ rašė:
ti* rašė:
Jeigu originalai guli banke, tai matyt analogiski falsifikatai - namie... :wink:

Na geriau kruva falsifikatu bendroje sumoje ir pora perlu negu aptriususi LT kolekcija 1918-40 arba kitas pomegis "ieskoti subinej slieku" cia as apie abartu ieskojima LT 1991-93 laidose arba ... kitus marazmus.
Taigi didelis RESPECT Eugenijui ir tesk ta ka pradejai, kol kas tamsta po ArZ man vienintelis filatelistas kuris ziuri i filatelija placiau negu i SSRS+LT zenklu kokteili :mrgreen:
Aisku nieko nenoriu izeisti, ypatingai - rimtu filatelistu kurie sita foruma paskaito, bet neraso. Tikrai zinau kad taip yra - linkejimai. :lol: Ir dar karta kvieciu prisijungti, suprantu kad truksta laiko ir cia nelygis, bet gal JUS ir galetumet ji pakelti.
O Eugenijui dar karta pirmyn :!:



Kristis pabandė vandenį "sumutinti"... Tuoj turėtų pasipilti alia įžeistų kolekcionierių pasisakymai apie tai, kad abartai 90-93 m. laidose yralabai geras ir sveikintinas dalykas... :mrgreen: smagu būtų pasiskaityti... :lol: ypač turint omeny tokią pvz info, kad atkūrus Neprigulimybę, atrodo, Lenkijoje visas sunkvežimis šių šviežiai iškeptų ženklų buvo sulaikyti kaip nupūsti....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 9, 18:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Sausis 8, 11:42
Pranešimai: 64
Pirmiausia ,ačiū Krisčiui,nors gal kiek ir už kategorišką palaikymą,tikrai nenoriu girtis ar pan.,kaip kas gali pagalvoti.Senai kolekcionuoju ženklus,galiu papasakoti jei kam įdomu..Kaip ir daugelis vaikų rinkau kates,arklius,rožes.Meno kažkodėl nemėgau,kaip matau, nesuprantu ir dabar.. :cry: Vienas geras tėvo pažįstamas,beje žymus atvirlaiškių ir atviručių kolekcionierius,rengęs,kiek man žnoma ne vieną parodą Lietuvoje(lankiausi tik vienoje :oops: ),pamokė,kad ne tai vertinga,kas gražu,o tai kas reta :!: Sutapo taip ,kad vienas klasiokas ,gal 10-oje klasėje,pasiūlė pirkti,kaip"markučių rinkėjui" dėžę nuo saldainių pilną,pilną senovinių,nematytų šalių ženkliukų.Prašė nerealios sumos :!: 25 rublių.Andropovinių,tikrų.Mama leido pirkti.Ko tik ten nebuvo :!: Bet ,dėja atėjus laikui iškeliavo po platų pasaulį(t.y.) teko parduoti,kaip beverčius ar daugiau ar mažiau vertingesnius.Tame tarpe ir 2 :!: puslapius Lietuvos,kurie Sąjūdžio laikais buvo mano kolekcijos pasididžiavimas.Dėja :cry: 8 USD...Tai va,po to keletą metų nerinkau nieko(alus,mergos ir t.t.)bet atminty išliko Tasmanijos ženklas,kurį girtas sugebėjau pamęst :cry: Iki šiol nežinau jo katalogo nr.,bet ne Sg 1-10.Tai paguodžia..Bet smalsumas liko ir pradėjus uždirbti pradėjau vėl..Aišku daug kartų permokėjau,mėčiausi iš vienos pusės į kitą,kol gal tik keli metai atgal supratau ko noriu.Vėl didžiąją dalį teko parduoti,kol supratau,nebūtina rinkti tik Lietuvą,kad būtum Lietuvos patriotų.Neturiu aš Vaitkaus,bet turiu kažką kitą,kas yra visų mūsų nacionalinis turtas,mūsų :!: Juk aš esu toks pat Lietuvos pilietis ,kaip aplink esantys.Todėl mano turtas yra "mūsų" bendrąja prasme.Juk mes didžiuojamės,kad turim vieną ar kitą meno paveikslą,nesvarbu,kad jis yra privačiose rankose.Tai kelia šalies,kaip "turėtojos" statusą.Manau,kad aiškiai išdėsčiau savo poziciją.
Kas liečia " ti".Nebūtina namie laikyti ženklų visai.Yra bankas.Namie kompas.Savo turimų ženklų katalogas.
Šalia katalogas "knyga''.Dar tik vienas atėjęs svečias paprašė parodyti ką turiu(per daug metų).O dėl savęs,na žinau,kad turiu ir gana.Yra skanai..Juk jūs irgi esat įdėję savo "perliukus",todėl nemanau,kad nusižengiau forumo etikai.Tiesiog daug metų skaičiau "laikas.lt.",bet neradau jokios kitos temos apart Lietuva.
Suprantu,kad čia gyvenu,bet ir forumas vadinasi,ne "Lietuva.lt" :wink:
Todėl lauksiu bendraminčių ir ne tik :twisted:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 9, 19:00 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Kovas 2, 20:45
Pranešimai: 504
Sveikas Eugenijau, saunu, kad prisijungei prie sio forumo kolektyvo. Teisingai pastebeta - forumas skirtas filatelijai. O kad dauguma cia rasianciu domisi LT zenklais - tai nera beda. Raso visi kas nori ir kiek nori ir apie ka nori (as net savo sunaus poziuri i pasto zenklus kazkur aprasiau ir net nuotrauka buvau prikabines... :lol: ). Visada lauksiu idomiu temu, pasamprotavimu apie filatelija ir siaip ivairiu monologu apie gyvenima ir krizes :lol:

_________________
Collecting.lt - Viskas apie kolekcionavimą
LithuanianPhilately.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 9, 19:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Birželis 16, 11:16
Pranešimai: 26
-


Paskutinį kartą redagavo ti* 2010 Rugpjūtis 22, 14:07. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 9, 20:08 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
tpack rašė:
Raso visi kas nori ir kiek nori ir apie ka nori (as net savo sunaus poziuri i pasto zenklus kazkur aprasiau ir net nuotrauka buvau prikabines... :lol: ). Visada lauksiu idomiu temu, pasamprotavimu apie filatelija ir siaip ivairiu monologu apie gyvenima ir krizes :lol:


Ir tai daug geriau nei Krisčio minėtųjų garbingųjų profų tylėjimas :) . Beje ar žinojote, kad filatelistu galima būti net ir neturint pašto ženklų, ką jau kalbėt apie tai ką kas kolekcionuoja - vieniem įdomus tematinių rinkinių, kitiem investicinių raritetų kolekcionavimas, kas tame blogo :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin