Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 09:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 110 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Mano katinas siautėja, ką daryti?
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 7, 19:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Rugsėjis 7, 00:14
Pranešimai: 96
Miestas: Varėna
Labas visi, malonu kad aptikau tokį įdomų forumą kur visi taip bendrauja. Noriu pasidalinti viena problema. Mano katinėlis jau tapo visu dideliu katinu ir baisiai drasko baldus. Ir dar baisiau kad pabėga iš namų, kartais kelias dienas negrįžta. Paskui grįžta visas apdraskytas. Žodžiu, pribrendo toks reikalas, reikia jį iškastruot... Bet pas veterinarą nenoriu jo vežti. Nes ir kainuoja brangiai, ir sako elgiasi grubiai, kartais net žaloja gyvūnėlius. Aš pati turiu baigusi seselės kursus, antiseptiką žinau. Tik nežinau kaip tai tiksliai daroma, kad nenukraujuotų. Gal kas susipažinęs esat ir galit papasakoti? Ir kaip gyvūnams daroma narkozė?


Prikabinti failai:
mano_katiniukas.jpg
mano_katiniukas.jpg [ 112.57 KB | Peržiūrėta 715 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano katinas siautėja, ką daryti?
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 8, 12:16 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Sadiste :D tu, vyrą žaloti, kur čia matyta?
Jeigu rimtai, nereikia jį žaloti, jis dabar jaunas durnas, hormonų audros pas jį. Pagyvens aprims.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano katinas siautėja, ką daryti?
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 8, 12:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Rugsėjis 7, 00:14
Pranešimai: 96
Miestas: Varėna
Patinėliams labai sveika kastracija, labai reikia tai padaryti. Jie tada mažiau serga, ypač nuo vėžio apsaugo tai. Ir nesipeša, traumų nepatiria, o ir baldų nedrasko, ir charakteris būna geresnis.

Aš skaičiau, kad reikia perrišti kiaušelius plonu žvejybiniu valu, kietai perveržti, o tada jie patys nudžiūva per kelias valandas, bet nesu tikra, ar galima taip daryti? ar neprasidės gangrena? ir kaip daryti nuskausminimą katėms? beje, kiaušeliai pas katiną sunkiai apčiuopiami, giliai, nežinau, ar taip pavyks.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano katinas siautėja, ką daryti?
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 8, 13:01 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Kaip neveterinaras, galiu patarti tik iš nuogirdų, todėl iškart sakau - mano kalbos bus neprofesionalios, o tik nuogirdom pagrįstos. Gyvūnų nuskausminimui naudojamas ketaminas, tačiau tai receptinis vaistas. Galima naudoti chloroformą, bet tai gan pavojinga. O dėl kiaušelių - jie pas gyvūnus išlenda tik nuo seksualinio susijaudinimo (lytinių santykių metu), todėl ir yra sunkiai apčiuopiami.

O šiaip - vežk jau geriau tą katiną pas veterinarus, o dar geriau - pabūk žmogiškesnė ir suprask, kad jam be kiaušinių bus ne gyvenimas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano katinas siautėja, ką daryti?
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 8, 13:48 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Va, va, o paskuj bus kaip tame anekdote - pavirs jis dailiu jaunikaičiu, ale jau naudos iš kastruoto - jokios...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano katinas siautėja, ką daryti?
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 8, 14:26 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
Populistas rašė:
Va, va, o paskuj bus kaip tame anekdote - pavirs jis dailiu jaunikaičiu, ale jau naudos iš kastruoto - jokios...

:difus_rofl :difus_rofl :difus_rofl :difus_rofl :difus_rofl :difus_rofl :difus_rofl

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano katinas siautėja, ką daryti?
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 8, 14:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Rugsėjis 7, 00:14
Pranešimai: 96
Miestas: Varėna
Ne, na gal ir juokinga, bet jei patys kada katiną laikėt, tai žinot, kaip jie pridaro visokių bėdų, todėl kastruoti reikia.

Man čia kaimynas vienas sakė, kai pasakiau apie tuos kiaušelius... Bet labai jau nepadoriai... Kad veterinarai katiną už kai ko patampo, o jau paskui tie kiaušeliai išlenda, o tada juos ir perriša, o paskui nupjauna...

Bet tai atsiliepkkit, ar yra kas nors, kas jau panašias operacijas esate darę? Po kiek laiko nuo perrišimo jau galima pjaut? Ir ar tikrai tai vienintelis būdas kad kiaušeliai išlįstų - tai toks, kaip sako?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mano katinas siautėja, ką daryti?
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 8, 15:29 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Teko man kaime dalyvauti tokioje procedūroje su kiaulėm, bet nesu profesionalas.
O kam nusprendei įsigyti katiną, nežinojai, kad tokius dalykus jis išdarinėja??? Jeigu apsiėmei laikyti gyvūną, buk gera, negadink jam gyvenimo, neatiminėk jam džiaugsmo, jis ne tavo daiktas, jis gyvas, neskriausk jo. :?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 110 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin