Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 21:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 21, 12:35 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
nugis žemę žmonės ir jų augintiniai tręšia :shock:

_________________
Skubu, skubu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 22, 09:59 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Na ir kaip jums atvejis, kai Kaune, sunu parodoj, kur susirinke tokie gyvunu augintojai ir myletojai kaip CIAUSKUTE , vienas suniukas suvalge kita, ir apkandziojo berniuka, kuris bande gelbeti savo suniuka is nasru. Kas kaltas???? Berniukas, kuris bande atimti "maista" (savo augintini) ir vilksunio???? Ar vilksunio seiminkai kurie savo miela, svelnu, visikai neagresyvu haski laike be antsnukio????????????
CIAUSKUTE, laukiu atsakymo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 22, 12:26 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
chiaushka pas tave berods samojedas tai juk ne seteris ar taksas :D:D:D

balvonai haskis uzh vilkshuni mazhesnis jis toks na kaip rodo filmuose kur eskimosai vazhineja rogemis :D:D
aishku tai situacijos nekeichia ... faktas tas kad sheimininkai turi laikytis taisykliu nes jos ne shiaip ant durniaus sukurtos ... shuo pats kaipo toks nepakaltinamas... todel sakyt kad ten agresyvus neagresyvus geras negeras kvaila.... shuo yra gyvunas ir vadovaujasi gyvunu instinktais o ne kazhkokiom taisyklem :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 23, 20:35 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:15
Pranešimai: 588
Miestas: Kaunas
taip, pas mane samojedas. visoj europoj nereikia jiems antsnukių, be to - fiziologiškai jie žaloja kvepavimo takus visiems kinkinių šunims. manau,kad pilnai užtenka, kad šunį vedžioju ant trumpo pavadžio ir atsakingai galiu jį suvaldyti.

dėl įvykio halėj. nemačiau savo akimis, todėl komentuoti negaliu. galiu tik daryti prielaidas. viena iš jų: chi chuacha,kaip visi maži šuneliai galėjo pradėti loti ant haskio , o jis gindamas statusą bandoj paimti jį už karšainės ir papurtyti, tiap įrodydamas viršenybę. o smulkiam šuniui to galėjo ir užtekti. šiaip jau didesni šuniai mažųjų tikrai nepuola. be to - parodose mažuosius nešioja rankinukuose. man tai dar klausimas kilo, ką veikė 13 metų vaikas be tėvų tenai. taigi, prielaidos tokios, bet kartoju, tikrai nesiimsiu daryti jokių išvadų ar komentarų, kol nežinau visų aplinkybių. :twisted: :twisted:

_________________
"Kur dingsta pinigai? Iš kur atsiranda dulkės? Kaip dauginasi nešvarūs indai?"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 24, 08:47 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
ykando-pac esi kaltas:)))) suede mazyly-pac lindo:)))) derzyte karonu!!!!! :difus_ok :difus_dirol :difus_22

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 24, 11:30 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
CIAUSKUTE rašė:
taip, pas mane samojedas. visoj europoj nereikia jiems antsnukių, be to - fiziologiškai jie žaloja kvepavimo takus visiems kinkinių šunims.

Kas svarbiau 30min pazaloti kvepavimo takus suniui kol lauke vedzioji, ar zmogaus suzalotas veidas, ranka, koja??? Ir ikandymus gydisi tikrai ne 30min, ir ne diena ir ne dvi. O jeigu kaula sutraiskys??? O randas ant veido viam gyvenimui??? CIAUSKUTE, nepulk karstai ginti abejingu kitiems gyvunu seiminiku. Tavo haskis irgi nevertas kito zmogaus sveikatos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 24, 12:47 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:15
Pranešimai: 588
Miestas: Kaunas
balvonas- baik isterikas, gerai? pirma pasikaustyk diskutuojamoj temoj ,turėk bent minimalų išprusimą, o paskui reikškis. nematau reikalo su tavim diskutuoti. man reikia malonių emocijų, o iš tamstos bei daugelio kitų profanų tikrai to nesulauksiu

beja, mano giliu įsitikinnimu ir patirtimi ,daugelis žmonių neverti gyvūnų sveikatos. tamsta iš tokių. gaila man tavęs. matomai nei tave kas myli, nes ir tu nesugebi to daryti.

_________________
"Kur dingsta pinigai? Iš kur atsiranda dulkės? Kaip dauginasi nešvarūs indai?"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Agresyvūs šunys: tikrovė ar provokacija?
StandartinėParašytas: 2008 Sausis 24, 13:45 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
CIAUSKUTE rašė:
balvonas- baik isterikas, gerai? nematau reikalo su tavim diskutuoti. man reikia malonių emocijų, o iš tamstos bei daugelio kitų profanų tikrai to nesulauksiu
beja, mano giliu įsitikinnimu ir patirtimi ,daugelis žmonių neverti gyvūnų sveikatos. tamsta iš tokių. gaila man tavęs. matomai nei tave kas myli, nes ir tu nesugebi to daryti.

Nenori diskutuoti, nepradek temos.......
As manau atvirksciai, jeigu zmogus gyvuna myli bei vertina labiau uz zmogu - butent ji zmones ir nemyli, ir jis nesugeba myleti zmoniu. Gyvunas negali buti svarbiau uz pati niekinga zmogu.
CIAUSKUTE, nei as tave puolu, nei ka. Nepatinka mano nuomone - trink lauk.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin