Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 23:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Tai priskreto tas laikas lt
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 26, 10:03 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Blemba, jmj ir tt. Kas per pokštai :evil: kodėl nein atsijungt nuo laikas lt. Nieko nesakiau kol galėdavau atsijungt iš antro ar trčio karto, nu ale daba tai šakės, nuo vakar vakaro kai priskreto tai nepaleidžia :mrgreen: Gali skaitinet, rašinėt o kai nori atsijungt išvadina eroru :lol: ir pasiūlo pasiskūsti adminams. Tai ir darau, skundžiuosi.... ir PALEISKIT :difus_cray

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai priskreto tas laikas lt
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 26, 10:19 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Spalis 19, 21:37
Pranešimai: 1469
Nelaimėlis :lol: :lol: tai ir sėdėk Laike..ir dziaukis, kad laiko :D
Kartais stringa ir man kai noriu atsijungt, bet is kelinto karto paleidzia :)

_________________
PaveikslėlisPaveikslėlis BC Žalgiris


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai priskreto tas laikas lt
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 26, 10:27 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Nu tu matai vistik išsisiuntė, nors siunčian išvadino eroru ir parašė kad nuotolinis servas nutraukė ryšį, gryžau atgal ir atšaukiau :difus_23 visai nieko nebesuprasti.
O lolka laiminga, tai jau ne tas žodis :) tuoj supyksiu ir restartuosiu kompą :difus_4 tik kaži ar tai išspres problemą :roll:

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai priskreto tas laikas lt
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 26, 10:31 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Vo :shock: apiat zaraza :evil:

Nuotolinis serveris nutraukė ryšį

Jūs bandėte pasiekti adresą posting.php?mode=reply&f=50&t=5378, kuris šiuo metu neprieinamas. Patikrinkite, ar adresas (URL) užrašytas teisingai bei ar skyrybos ženklai sudėlioti korektiškai, po to pabandykite atnaujinti tinklalapį dar kartą.
Patikrinkite, ar tikrai prijungtas internetas ir ar kitos programos, naudojančios tą patį prisijungimą prie interneto, veikia.
Patikrinkite, ar interneto apsaugos programos nuostatos sutvarkytos korektiškai ir įsitikinkite, kad šios programos neblokuoja naršyklės.
Jei jūsų vietinio tinklo apsaugai naudojama ugniasienė – ji gali būti ryšio sutrikimų priežastis. Šiuo atveju kreipkitės į tinklo administratorių.
Pabandykite paspausti F12 klavišą ir uždrausti įgaliotąjį serverį (proxy). To nereikėtų daryti tik tuo atveju, kai esate įsitikinę, kad įgaliotasis serveris būtinas norint prisijungti prie interneto. Atnaujinkite tinklalapį.
Reikia pagalbos?

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai priskreto tas laikas lt
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 26, 10:34 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Spalis 19, 21:37
Pranešimai: 1469
Va va, šitaip ir man būna, kelis kartus kažkokiais paslaptingais būdais išsisiuntė ir net nerodė, kad ten mano paskutinis atsakymas, pamačiau tik atidarius temą.
Stebėtojau, o ko tikėjaisi? :roll: Gera žinia yra kaimyno gauta bloga žinia :lol:

_________________
PaveikslėlisPaveikslėlis BC Žalgiris


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai priskreto tas laikas lt
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 26, 10:54 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
:roll: Čia bloga žinia mums visiem :wink: Gliūkai forumą užpuolė.
ps. Dabar siunčian postą išmetė briedą kad mano siunčiama forma nebegalioja :difus_23 teko perrašyt :evil:

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai priskreto tas laikas lt
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 26, 12:41 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Na ir kaip jum patinka :?:

Klaida!
Nuotolinis serveris nutraukė ryšį

Jūs bandėte pasiekti adresą posting.php?mode=reply&f=41&t=2502, kuris šiuo metu neprieinamas. Patikrinkite, ar adresas (URL) užrašytas teisingai bei ar skyrybos ženklai sudėlioti korektiškai, po to pabandykite atnaujinti tinklalapį dar kartą.
Patikrinkite, ar tikrai prijungtas internetas ir ar kitos programos, naudojančios tą patį prisijungimą prie interneto, veikia.
Patikrinkite, ar interneto apsaugos programos nuostatos sutvarkytos korektiškai ir įsitikinkite, kad šios programos neblokuoja naršyklės.
Jei jūsų vietinio tinklo apsaugai naudojama ugniasienė – ji gali būti ryšio sutrikimų priežastis. Šiuo atveju kreipkitės į tinklo administratorių.
Pabandykite paspausti F12 klavišą ir uždrausti įgaliotąjį serverį (proxy). To nereikėtų daryti tik tuo atveju, kai esate įsitikinę, kad įgaliotasis serveris būtinas norint prisijungti prie interneto. Atnaujinkite tinklalapį.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Tai priskreto tas laikas lt
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 27, 08:34 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 10:13
Pranešimai: 1374
Miestas: miskas
cia manau difus kaltas :difus_assassin apie tractor jau visai nera ka ir kalbet ..paliko likimo valei ... :rip:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin