Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2022 Sausis 25, 22:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Gėjų manifestas
StandartinėParašytas: 2006 Rugsėjis 27, 21:40 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Gėjų manifestas

Šis manifestas pavadinimu “Gėjų revoliucionieriai” išspausdintas 1987 m., žurnalo “Gėjų bendruomenės naujienos” vedamajame. Jo autoriumi laikomas Maiklas Sviftas (Michael Swift). Šio dokumento tikslas iki šiol diskutuojamas: kai kurie homoseksualistai, suvokdami grėsmę, kurią jiems kelia plačiųjų visuomenės sluoksnių pažintis su tokiu tekstu, pabrėžia, jog tai – “vieno atskiro asmens nuomonė”, kiti mėgina teisintis, vadindami tai “satyra”. Aišku viena: dalis šiame manifeste išdėstytų planų – jau gana sėkmingai įgyvendinta, tad belieka laukti, kas bus toliau, be to – iki šiol neteko girdėti, kad bent viena homoseksualistų organizacija būtų oficialiai nuo šio dokumento atsiribojusi ar jį pasmerkusi. Tegul skaitytojai patys nusprendžia, ar tai satyra, ar liguistas iškrypusio žmogaus kliedesys, ar konkretus ir nuosekliai vykdomas diversinių veiksmų planas.

“Mes ištvirkinsime jūsų sūnus - jūsų apgailėtino vyriškumo, lėkštų svajonių ir vulgaraus melo simbolius - paversdami juos pederastais. Suviliosime juos jūsų mokyklose ir bendrabučiuose, sporto salėse, persirengimo kambariuose, sporto aikštelėse, seminarijose, jaunimo grupėse, kino teatrų tualetuose, kareivinių barakuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, visuose vyrų klubuose, Kongresų rūmuose, visur, kur tiktai vyrai sutinka vyrus. Jūsų sūnūs taps mūsų paklusniais tarnais ir vykdys visa, ką mes liepsime. Jie bus perdirbti pagal mūsų atvaizdą ir pavidalą. Jie geis mūsų ir dievins mus.
Moterys, jūs šaukiatės laisvės? Sakote, kad jūsų vyrai blogi ir kad jūs su jais nelaimingos? Mes, vyriško veido ir kūno žinovai, atsiimsime jūsų vyrus iš jūsų. Mes pralinksminsime juos, apmokysime juos, apkabinsime, kai jie verks. Moterys, sakote, kad norite gyventi viena su kita, be vyrų? Tad ir eikite viena pas kitą, o mes suteiksime jūsų vyrams malonumų, kurių jie niekada nėra patyrę, nes mes esame pirmarūšiai vyrai. Tik vyras teišmano, kaip iš tikrųjų patenkinti kitą vyrą, tik jis supranta kito vyro jausmų gilumą, jo protą ir jo kūną.
Visi įstatymai, draudžiantys homoseksualizmą, bus atšaukti. Jų vietoje bus leidžiami įstatymai, sudarantys sąlygas meilei tarp vyrų.
Visi homoseksualai turi veikti išvien, tarytum broliai: apsijunkime mene ir filosofijoje, vienykimės visuomeniškai, politiškai ir finansiškai. Triumfuosime tik tada, kai parodysime savo bendrą veidą pagiežingam heteroseksualiam priešui.
Jeigu drįsite vadinti mus pederastais, žydrais ar iškrypėliais, mes smogsime jums į jūsų bailias širdis ir suteršime jūsų menkus, merdinčius kūnus.
Mes rašysime poemas apie meilę tarp vyrų, rengsime spektaklius, kuriuose vyrai atvirai glamonės vienas kitą, kursime filmus apie meilę tarp herojiškų vyrų, kurie pakeis pigią, paviršutinišką, sentimentalią, infantilišką, lėkštą, ir kvailą heteroseksualią meilę, šiandien vis dar vyraujančią kino teatrų ekranuose.
Mes sukursime jaunų gražių vyrų, drąsių atletų skulptūras ir jas pastatysime jūsų parkuose, skveruose ir aikštėse. Pasaulio muziejai bus pripildyti paveikslų, kur vaizduojami grakštūs, nuogi vaikinai.
Mūsų rašytojų ir menininkų dėka vyrų tarpusavio meilė taps madinga, ji bus laikoma gero skonio ženklu: mūsų sėkmę garantuos didžiulė patirtis – kaip diktuoti stilių.
Mes išstumsime heteroseksualius meilės ryšius, pasitelkdami pašaipas ir patyčias, kam turime puikius įgūdžius.
Mes nuimsime kaukes nuo galingų homoseksualų, kurie dedasi heteroseksualais. Būsite sukrėsti ir pašiurpę, kai pamatysite, kad jūsų prezidentai ir jų sūnūs, jūsų pramoninkai ir senatoriai, jūsų merai ir jūsų generolai, jūsų sportininkai, kino ir televizijos žvaigždės, jūsų valstybių vadovai ir kunigai visai nėra tos patikimos, pažįstamos, buržuazinės heteroseksualios personos, kokias norėjote matyti.
Mes - visur, mes persmelkėme jūsų gretas. Būkite atsargūs kalbėdami apie homoseksualus, nes mes visada esame tarp jūsų: galbūt, sėdime per vieną suolą nuo jūsų ir gali nutikti, kad miegosime vienoje lovoje su jumis.
Nebus jokių kompromisų. Mes nesame viduriniosios klasės paliegėliai. Pasižymėdami nepaprastu intelektu, mes esame tikrieji žmogiškosios rasės aristokratai, o tvirto proto aristokratai niekada nepasitenkina mažu. Tie, kurie mums priešinasi, bus ištremti.
Sutelksime didžiules privačias armijas, kaip Mišima, kad nugalėtume jus. Mes užkariausime pasaulį, nes kariai, įkvėpti ir surišti homoseksualios meilės ir garbės, yra neįveikiami, kaip senovės graikų kareiviai.
Šeima yra melo, išdavystės, vidutinybių, veidmainystės ir smurto židinys, todėl ji bus panaikinta. Šeima tik slopina vaizduotę ir pažaboja laisvą valią, todėl ji turi būti likviduota. Genetinėse laboratorijose bus pradėti ir išauginti tobuli berniukai. Jie augs komunose, prižiūrimi bei auklėjami homoseksualių eruditų.
Visos bažnyčios, kurios mus pasmerks, bus uždarytos. Vieninteliai mūsų dievai yra gražūs jauni vyrai ir mes esame atsidavę grožio, moralės ir estetikos kultui. Visa, kas bjauru, vulgaru ir banalu, bus panaikinta. Atstumti heteroseksualių viduriniosios klasės nuostatų, galime gyventi taip, kaip mums diktuoja laisva vaizduotė. Mums “per daug” niekada nėra “gana”.
Nauja rafinuota visuomenė bus valdoma elito, sudaryto iš gėjų poetų. Vienas didžiausių reikalavimų užimti aukštą postą naujoje homoerotikos visuomenėje bus pasišventimas graikiškajai aistrai. Bet koks vyras, susitepęs heteroseksualiu geismu, bus iškart atskirtas nuo įtakingo posto. Visi vyrai, kurie primygtinai reikalaus teisės pasilikti kvailais heteroseksualais, bus teisiami homoseksualų teismuose ir dings iš visuomenės akiračio.
Mes perrašysime istoriją, kurią sumenkino jūsų heteroseksualus melas ir iškraipymai. Mes aprašysime didžiuosius homoseksualius vadus ir mąstytojus, kurie formavo šį pasaulį.
Mes jums parodysime, kad homoseksualumas, intelektas ir vaizduotė yra neatskiriamai susiję, kad homosesualumas yra būtinas tikrajam vyro kilnumui ir grožiui.
Mes laimėsime, nes mus maitina nuožmus prislėgtųjų kartėlis, nes ištisus amžius buvome priversti tenkintis tik menka dalimi jūsų kvailuose heteroseksualiuose pasirodymuose.
Mes irgi pajėgūs naudotis ginklais ir stoti prie pabūklų barikadose, kylant žūtbūtinei revoliucijai.
Drebėk, hetero kiaule, kai pasirodysime tau be kaukių.”

Šaltiniai:

http://www.fordham.edu/halsall/pwh/swift1.html
http://rainbowallianceopenfaith.homeste ... tText.html
http://phorum.hardcore.lt/read.php?f=3&i=43436&t=43436


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 13, 16:07 
tu teisus


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Spalis 13, 18:46 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Susipazinus su siuo turiniu jau anksciau. Klaiku...,kas siame manifeste isdestyta..., kaip savo "srities" nacizmas. (Primena kaip rases isgryninima).Girdeta?
Maciau ir analize, kaip sekasi si manifesta igyvendinti..., kiek visuomenes veiklos sriciu jau "okupuota". Sekasi, ypac meno srityje.
Kas tai? Bejegiskumas? Ituzis? Ar kazkokia jega, kelianti gresme?

Po tokio manifesto jokios tolerancijos organizuotiems gejams nejauciu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 18, 12:29 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
chia palyginus su tuo koki ash manifesta turiu yra tik lapeliai :D pas mane yra knygele valerie solanas "vyru ishnaikinimo draugijos manifestas" :D:D:D:D vo ten tai manifestas :D:D:D:D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Lapkritis 18, 17:43 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Parašyk jo tekstą į čia kur nors, o dar geriau - į ružavą :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gruodis 18, 18:33 
Sakyčiau tą tekstą galėjo parašyti ir koks gėjų didelis nemėgėjas, nes akivaizdu, kad iš tokio grasinimo atsiranda dar didenė visuomenės neapykanta gėjam niekadėjam :wink: Apskritai kas gąsdina tai, tie persidirbinėtojai, kurie reikalauja kažkokių teisių, kad jų dokumentuose neatsispindėtų jų gimtoji ir būkim teisingi tikroji lytis. Tokia teisė būtų duodama tik normalių žmonių sąskaita, nes ištobulėjus operacijoms ir dar jei dokumentus sutvarkytų, manau būtų mulkinami normalios pakraipos žmonės, kadangi tokie teisių reikalautojai paprastai nori ir normalios šeimos, nes save laiko neva tai pilnaverčiu persidirbtos lyties atstovu.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gruodis 18, 21:03 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, pilnai sutinku visais punktais, nuo A iki Z :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Gruodis 18, 21:16 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
klausykit zhmones ar ne perdaug esate homofobishki ???? atsipalaiduokit del vieno nesveiko parashymo jus chia audra keliat.... hitleris buvo heteroseksualus ir stalinas ir berija ..... shita rashliava palyginus su viena diena ju darbu yra toks niekalas kad net nera ko lygint.... agresyvumas ir zhiaurumas ir shiaip psixines negalios lychiou ir orientaciju nesirenka ....
ish jusu norechiau truputi daugiau tolerancijos .... beje ishsilavine ir kulturingi zhmones yra tolerantishki :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin