Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 20:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Kodel ash tox ishtwirkes bvlewyzga:)))))))))))
StandartinėParašytas: 2006 Vasaris 8, 18:20 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 1, 18:04
Pranešimai: 222
Miestas: Istwirkeliu kajmasz:)))
....nius wiskas prasidejo labay labay seniai/.......dar wos wos...ish...kai mamos......in chia atejaw.....[zhinoma ash to dar nesupratau iki siol]....nius tas keypchia.....[sunku jam tai pasakoty]...pirma karta tay nutyko...nius tas ishtwirkimo...staigus atsiradimas kay dar po darzelio karta eyjaw in ploklinika...nius ec...da tays caro laijkais ten in ta soborinia...niuszz..kawnia....:)))))))))))))))..tadu man awsy skawdiejo:(((...man ta "#*+*&^%$#"...gydytoja prirashe typa awsu ta shlidyma:D:D:D....niusss tai kai tada pirma karta in jy nuejaw...ash....pamachew...jaaaa.....net neprisimenu..jynay jawciu net nebuwo galboot tykrojy gydytoja....toorbut tyk asistente....tokia garbanie....hmzz...rawdonplawkie....[sako typa jos karscewsiosz]...hmzz...nius tyk spekyt kas man nutyko..:)))))))))))))))))))))))...nius tey jy mania pagulde nius ton lowonn:L>)))))yr uzdejo typa ka ten reyjkejo...nius aushu typo...shldyty boo po uzdegymo buwau....uzkurtes nerealiai...ir...ir...teyp pradejo in mania zaiopsoty nearialiu zwilgsniu...lyg typa...........niuszz......../..:))))))))))))))))Sako man: tu turi labay grazias akis....beweyk keyp tawa mamos...[tipo manie jog mana mama stowy uzh duru pleeem....kawailia juk ten mana simtametie mochiutie ishtikruju buwa]...........ir ir......tie tokie zhodiai mane priwerte fantazuoty nerealiai apie kaykurios nelabay geruszz dalykusz............:))))))))))))))))))))..ash pardejaw galwoty...jog galboot suawgusiejy nera jaw tokie suawgusiejy....nius waijkai mano jog jie typa..labay jaw suawgiai...man rodos jog jie daro kartays durnensias klaidas negu wajkai.....nius bet nenukrypkymia nuo temoszz;0))))))))))))))) 8) Nius tay ir pradejaw ash tassz.......flirtacijas su senomis yr wyresnemis moterimisz..>:))))))))))0Shiaip nius wat teko aishku.....palikti ta soboro miesta kawna yr atwykty chia nius in u.s.a.....typa in nauja darzely..nawjos...wakletojos...yr...wat....ash wystiek neatsykrataw to iprochio.....pvz....netgy chia esu bishky flirtawias su mano darzelio awkletojia...nbiuszz patys zynotia keyp boona;)))))))))))):PPP...pora dyudeliu yr meyliu sypsniu yr yr..........be to kaj kaj...tas po sarzelio typa radaw kazkur darbely...nius yr kas kad man dar tyk 11 metuu...biat....tas kai kartais sestadienio wakarais ateynia typa man boso zmona....nius kartays trypa jy gamina maijsta shalia manes......ta wakara buwau kazkeyp pawarges...galwojau kayp tyk greyciaw lajka prastumty boo ilgas walandas dyrbu..:((((...nius jynay stowejo shalia maniaszz.....mes pradejomia kalbietyszz...irr...ir....po kiek lajko jy turejo ajty namo o po to wel sugryzho,....oo...kaj...sugryzhhoo:))))))))))..nius jaw nebekalbejom..biat ash wis laijkas nuo lajko sugawdawau...jos zwilgsnius kjurie buwo skirti man...:>))))))))))))))aihsku prieshtay karta dar typo wos neariali flirtacija kai pradejau bishki daryty..nesamonias yr priwerciaw ja juoktys.....man patynka kai ji taij daro...mano bossas....jis pazioorejo tokiu keyjstu zwilgsniou in mania...gana piktu ir pawydziu....:))))))))ash...nezynaw mania siurpas perkrete....:)))ash.,..ash....negy jisay suprato ka ash ishtikruju ioshdarynejaw su jo zhmona????>:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: :)
StandartinėParašytas: 2006 Vasaris 9, 08:31 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 30, 22:20
Pranešimai: 9200
Miestas: Is suvalkijos lygumu
draugas> pasiutelis...:))))))))))))))))))))))

_________________
Si vis amari, ama (Seneca) – Jei nori, kad tave mylėtų.......pats mylėk


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: :)
StandartinėParašytas: 2006 Vasaris 9, 13:30 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:36
Pranešimai: 1115
Miestas: Panevežys
niu pasiutes jau nuo mazumes;))))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Vasaris 9, 15:41 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 1, 18:04
Pranešimai: 222
Miestas: Istwirkeliu kajmasz:)))
ooo...pala..pal...tas ishtwirkes blewyzgawojimas...yr pasiutymas kartays nuweda in didelias probliamaszz.....:))...dab ten ishwis teyp nutyko jog mano darbe wysy ishsigalwojo jog ash tykras neswankumas ......[aisku nea siap saw nutykom teyp]....ir ishwis...kartaijs.....:)))))tas pasiutimas weda tyk tiesiai in juoda duobia...ash neykayp...mnan tey neleydzia susirasty plee draugu boo wysy galwoja jog ash nezmonishkay trenktas/...nius bent dawguma teyp tykray mano...:)))))ooo ash net yr nezhynau ka darytry...nezhinau kur detis???> :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Vasaris 9, 21:31 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:36
Pranešimai: 1115
Miestas: Panevežys
niekur tu nesidek:)))buk toks koks esi o kam nepatinka lai neziuri:))))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Vasaris 13, 17:49 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 1, 18:04
Pranešimai: 222
Miestas: Istwirkeliu kajmasz:)))
meylynakia mielojy osh cia yr brobliamia kad niekam jau nebepatinku:))))


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin