Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 18:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 19, 20:28 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Va..gal šitie? :P


Prikabinti failai:
1.jpg
1.jpg [ 14.9 KB | Peržiūrėta 645 kartus(ų) ]
2.jpg
2.jpg [ 91.82 KB | Peržiūrėta 604 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 20, 09:19 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
baigėsi kvepalų likučiai... reikės kažką mąstyti :)
Bet buvo toks momentas, kai negalėjau pakęsti kvepalų kvapo, bloga nuo jų darydavosi(čia suprantama, nes jau 10 metų dirbu kvepalais prekiaujančioj įmonėj :lol: ) Tiek kvapų "perėjo" per nosį....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 12, 16:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Gegužė 8, 08:16
Pranešimai: 88
asha rašė:
Kažkada buvusi auklėtoja sakė: jaunystė turi kvepėti švara ir muilu.. :wink:


Pritariu šiai minčiai. Muilas ir antipresperantas viskas ko jaunimui reikia.
Pati apart minėtų higienos produktų dar naudoju ir kvepalus, mano mėgiami gėlių, jūros ir citrusiniai kvapai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvepalai
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 17, 07:11 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 19:31
Pranešimai: 2271
Euphoria jau eina į pabaigą :( bet turbūt vėl reikės juos įsigyt, nes "prilipo". Pavasariui turiu Green Tea, toks saldžarūgštis kvapas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvepalai
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 25, 21:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Vasaris 25, 21:26
Pranešimai: 5
Miestas: Alytus
Na o aš tai nelabai mėgstu Green Tea...kai pir visus kitus Elizabeth Arden kvepalus. Mano mėgiamiausi pavasariui bus Creed - Spring Flower, Lancome - Tropiques, YSL - Cinema...visgi negaliu nesikvėpinti saldžiais...Guerlain L'Instant Magic Elixir, Chopard - Cašmir...Fendi - Palazzo..Cristobal.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 25, 21:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Vasaris 25, 21:26
Pranešimai: 5
Miestas: Alytus
asha rašė:
Lape, liuks:))...Kvepalai...mano mėgiamiausieji..:)..Pažadu, tankiai užsuksiu čia :D
Žinau, kokių kvepalų nemėgstu ir pirmuoju numeriu eitų vanilės ir visi rytietiški kvapai- jie man kojas pakerta..
Šiaip nesu prisirišusi prie vienų kvepalų, keičiu..Turėjau Passion Dance, vos įveikiau..Taip jau nutinka, kad mėgstamiausi kvepalai turi melsvą atspalvį.. :lol: Šiuo metu turiu 3 rūšių, nemakaluoju kvapų, bet kvėpinuosi Eclix la Perla, Shanel nr.5-likę keli lašiukai ir Armand Basi , naujas buteliukas.Atsinešiau buteliukus, kad normaliai pavadinimus užrašyčiau.. :P Taip nutiko, kad skystis ne melsvos spalvos, ir jaučiu, kad trūksta kažkokio kvapo, kuris man labai patinka..:P
Iš pigesnių kvepalų patys geriausi- Byč Može- Paris, jokiu būdu ne kiti iš Byč Može serijos.., o būtent Paris.
Kažkada turėjau kvepalus pagal zodiaką..Štai ten atitiko 100%, nes kvepalus turėjau jau, o straipsnio nebuvau dar skaičiusi.. :lol: :P


Kaip smagu surasti kvepalus mylinčių žmogeliukų. Aš taip pat esu kvapų mylėtoja...gal net maniake pavadinčiau - ką rodo lentyna, pilna kvepalų. Dėl Eclix iš La Perla - jie labai buvo giriami, taigi nusipirkau 8 ml atomike pasibandyti - ir nors esu saldžių kvepalų mėgėja..šie man buvo ryškiai per saldūs


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 25, 22:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Vasaris 25, 21:26
Pranešimai: 5
Miestas: Alytus
fanas rašė:
o ar žinote, kaip reikia taisyklingai kvepintis? kalbu apie tai, kaip puršktis ir t.t. ;)


O tu žinai? Nes aš tai papurškiu riešus ir porą kartelių kaklą iš abiejų pusių - šiaip kartais mėgstu ant plaukų truputį purkštelėti - labai skanus šleifas lieka. Tik reikia purkšti atsižvelgiant kokie kvepalai -aštrūs, stiprūs kvapai turėtų būti purškiami itin saikingai..porą purkštelėjimų...gaivesnius galima šlakstytis daugiau :D
beje..reikia turėti bent porą kvepalų, nes dažnai naudojant vienus -nosis pripranta..ir vėliau tiesiog jų nesuodi..nors aplinkiniai oj kaip suuodžia..taigi nepadauginkite :wink:
Bet vyrai - turi kvėpintis...tai nusako jo statusą ir parodo, jog vyras rūpinasi savimi, yra tvarkingas...jei nežinojote - moteris gali pavergti vien kvapas...sakau iš savo patirties ;) bent jau dėmesį tikrai atkreips....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvepalai
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 25, 22:28 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Kvepalai ilgiau laikysis ir taupiau naudosis , net lašelį panaudojus, jei jį "purkštelėsim" ant kremu pateptos odos. :)
Dėl skonio ar uoslės sunku ginčytis, tačiau Eclix iš La Perla man gaiviai rūgštoko kvapo, tik gal yra nepatinkantis kažkokio saldymedžio ar kamparo kvapas,nemoku nustatyti, nepasakyčiau, kad per saldus kvapas . Turiu dar jų, nepaseno! :lol:

Brangių kvepalų pirkimas-yra ištisa procedūra, eilė taisyklių.
Kaip jums pigesni " Pani Waliewska "? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin