Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 23:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 31, 18:00 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Kadangi aš pradėjau nuo 0 kaip sakant (nelabai ir kaupdavau seniau šiaip atsitiktinai atplaukusias nevertingas monetas ir dėl to nelabai gailiuos :) ), tai to šlamšto (šlamštu vadinu tik tokias nebrangias monetas, kurių man pačiam nereikia, bet kitiem tai gali būt labai reikalingos monetos :wink: ) daug ir neturėjau, aišku šis tas atsiranda, bet mažai, o pirkau tik tai ko man pačiam reikia (kilogramais dar neteko pirkt) ir kas dabar yra albumuose tai tokios problemos neturiu :wink: . O su pašto ženklais kitaip, nes visas vaikystės albumas, o dar šiaip prisikaupė šlamšto, tiesiog erzina mane :) . Čia jau gal ką nors ir tu man patarsi :) ? Šiaip patarčiau atsirinkt kas tau pačiam įdomu (patariu ne vien kurios gražiau, bet pavyzdžiui šalis, ar šiaip kokią temą), tada tai susidėt į įmautes, o ko nereikia ar tai siūlyti keistis/parduot ar padovanot ir pan., ką daugiau bedarysi, nebent nusipirkt skrynę ir į ją subert bus interjero detalė :lol:

Kad ir kokie sentimentai sietų su šlamštu jo reikia atsikratyti (aišku kai ką galima priskirt sentimentų temai :lol: ), nes gadins nuotaiką ir požiūrį į kolekciją ir bus pačiam neįdomu :D . Būtent taip man yra su vaikystės pašto ženklais :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 31, 18:44 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Ghrmz, o ką... Tikrai, skrynia - visai gera mintis :-) Žodžiu, nusipirksiu kelis lapus, susidėsiu, kas gero, o likusius - skrynutėn. Reiks dar ir skrynutę įsigyt tinkamą :-)


Kitas klausimas: turiu porą senų senučių, apsinešusių taip, kad įžiūrėt nieko neina. Kaip nuvalyt jas?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 31, 18:57 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
tractor rašė:
Ghrmz, o ką... Tikrai, skrynia - visai gera mintis :-) Žodžiu, nusipirksiu kelis lapus, susidėsiu, kas gero, o likusius - skrynutėn. Reiks dar ir skrynutę įsigyt tinkamą :-)


Kitas klausimas: turiu porą senų senučių, apsinešusių taip, kad įžiūrėt nieko neina. Kaip nuvalyt jas?


Dėl valymo tai klausimas platus, apie tai turėtum rasti nemažai informacijos rusiškuose ir angliškuose forumuose, pats aš tai stengiuos nekišt nagų :wink: . Yra nemažai numizmatų, kurie apskritai nemėgsta "nenatūralių" t.y. valytų monetų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 31, 19:09 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Nu tai o ką daryt, kai moneta apsinešusi taip, kad neaišku išvis, kas tai per moneta?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 31, 20:48 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Nežinau, aš tai kaip nors bandyčiau valyti, tik sakau, kad yra tokių, kurie to labai nemėgsta :) , o valymo būdai įvairūs, priklausomai nuo metalo, aš jų neišmanau, nes nelabai kišu nagų prie to :wink: . Forumuose užverda įvairios diskusijos, vienas ką nors giria kitas tą patį peikia peikia :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvaili klausimai apie numizmatiką
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 26, 22:09 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 17:00
Pranešimai: 3994
Miestas: Vilniaus pakraštys
peržiūrėjau visas temas, bet kažkaip neradau to, ko ieškaujau. tad kreipiusi į jus, kaip protingus ir išmanačius, gal žinote, kas čia per moneta?


Prikabinti failai:
IMG_4955.JPG
IMG_4955.JPG [ 415.48 KB | Peržiūrėta 554 kartus(ų) ]
IMG_4954.JPG
IMG_4954.JPG [ 423.39 KB | Peržiūrėta 541 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvaili klausimai apie numizmatiką
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 26, 23:01 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Gdanskas (Danzig), na ten tiesa vietoj Sigis 3 yra Sigis III , bet vistiek tai Gdanskas, Ortas :) . Primena falsifikatą, bet kas čia žino. Šiaip reikėtų labiau kataloge prie Poland (->Danzig) panagrinėt.


Prikabinti failai:
2.jpg
2.jpg [ 119.12 KB | Peržiūrėta 563 kartus(ų) ]
1.JPG
1.JPG [ 28.91 KB | Peržiūrėta 3661 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvaili klausimai apie numizmatiką
StandartinėParašytas: 2007 Gruodis 26, 23:08 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Paveikslėlis

Орт. 1610. Зигмунт III. Аверс - портрет короля ("SIGIS 3 D G REX POL M D L R PR"). Реверс - герб Гданьска ("MONETA CIVIT GEDANENSIS 1610"). Гданьск. Над гербом знак "Медвежья лапа" руководителя монетного двора Даниэля Клювера (1608-1618).

http://coinsold.amazonit.ru/poland/eu_poland9.htm

Manau info tikrai yra tik reikia paieškot.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin