Brigin.lt
http://www.brigin.lt/forumas/

Spalvos...
http://www.brigin.lt/forumas/viewtopic.php?f=4&t=239
Puslapis 58

Autorių:  draugas [ 2006 Balandis 5, 15:46 ]
Pranešimo tema: 

Padauzhiukia mazhiukia....mmmmmmmm....shtay jums meyles burboooolaszz......kuris jus apsaugosz:)*

Autorių:  Padukele [ 2006 Balandis 5, 18:08 ]
Pranešimo tema: 

draugas;))))))))))) xexexe apsaugos priemones.. naudojate.?:)))

Autorių:  Padukele [ 2006 Balandis 5, 18:09 ]
Pranešimo tema: 

Difas raso:
Cituoti:
padukus


niu..?:))))))))))))))))))

Autorių:  padauziuke [ 2006 Balandis 5, 20:25 ]
Pranešimo tema: 

draugas, aciuuuuuuuuuuuuuuuuu, uz apsaugos priemones :D :D :D

Autorių:  difus [ 2006 Balandis 5, 21:08 ]
Pranešimo tema: 

Padukele rašė:
Difas raso:
Cituoti:
padukus


niu..?:))))))))))))))))))


ai tiek toss.pamirsk , jei gali pamirst :roll:

Autorių:  Kumpis [ 2006 Balandis 6, 10:07 ]
Pranešimo tema: 

Zinau gera apsaugos priemone nuo spalvu - spakliarka :D :D :D arba jei kambarys dazytas akriliniais dazais - fanta arba kokakola :D :D

Autorių:  draugas [ 2006 Balandis 6, 14:37 ]
Pranešimo tema: 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Autorių:  Avril [ 2006 Balandis 11, 11:31 ]
Pranešimo tema: 

a man irgi ir juoda ir raudona:)) o kas baisau jai kai kam patinka ruzava nezianu...

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: kaip jum?
temmmnangel55.jpg
temmmnangel55.jpg [ 28.63 KB | Peržiūrėta 1258 kartus(ų) ]

Puslapis 58 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/