Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 17:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 165 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Fungo pamokos
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 18, 17:45 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis

Užsiregistravo: 2009 Gruodis 28, 16:03
Pranešimai: 217
SveikFungiau. Jei nieko prieš, tai norėčiau įsirašyti į jūsų "studentų " sąrašus :difus_6 Ir is kart klausimelis. As cia turiu toki fotoaparateli ir anglu k. instrukcija. Kadangi jos nemoku, o zinot noriu :difus_26 , gal tu galetum paprastai ir aiskiai paaiskint (kiek imanoma ir jei imanoma) kaip naudotis rankiniu valdymu. Yra keturios raides nustatymuose M, A, S, P. Tai vat...kas tai yra ir su kuo tai valgoma.. :difus_6 (aparatas "fujifilm S5000") Is anksto dekui.. :difus_spruce_up


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Fungo pamokos
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 18, 18:30 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Gal pradžiai padės šis straipsniukas, pagal jį galima daugmaž susivokti kame kampas, po to pasibandžius praktikoj visiškas tampa kaip ir aišku :wink: :

http://tiesiai.blogas.lt/fotoaparato-in ... l#comments


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Fungo pamokos
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 19, 11:37 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
vakare.sendien trumpai- M manual PILNAS rankinis valdymas.

kai turesiu daugiau laiko-paaiskinsiu placiau

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Fungo pamokos
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 19, 13:50 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Rugsėjis 15, 08:02
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
vakare32, patariu naudotis AUTO režimų. Daugumai, tame tarpe ir man, visiškai pakanka AUTO režimo. Jis geras kai fotografuojama dienos metų prie gero apšvietimo, juk dažniausiai prie tokiu sąlygų ir fotkini. Kitas klausimas kai nori padaryti nuotrauką vakarę, naktį, iš labai arti, kitomis ypatingomis sąlygomis. Bet patikėk man, AUTO turi pilnai pakakti. Šiuolaikiniai aparatai turi geras programas, kuriuos iškarto apdoroja nuotrauką. IŠVADA: buitinėms sąlygoms AUTO pilnai pakanka. Aiškų, Fungas gal mane sukritikuos :D , juk jis profas :) o gal ir ne :) nežinau.

P.S. 90% mano nuotraukų daromi AUTO režimų.

_________________
http://www.gamintojai.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Fungo pamokos
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 19, 14:52 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Aš ne profas, tik šiaip mėgėjas, bet AUTO esu pamiršęs, viską pats regulioju, tiesa palieku pačiam fotikui išlaikymą parinkti, pačiam dar sunku susigaudyti koks išlaikymas reikalingas, tam reikia praktikos, o to dar man trūksta. Muilines taip pat siūlyčiau reguliuoti patiesm kiek įmanoma.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Fungo pamokos
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 19, 19:58 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis

Užsiregistravo: 2009 Gruodis 28, 16:03
Pranešimai: 217
Va, kiek patareju man...Malonu. :D
Labiausiai dekui Drs uz gera nuoroda, kurioje gana aiskiai ir issamiai paaiskintos visos funkcijos. Dabar beliks tik isbandyt praktiskai. :difus_19
Gamintojau, dekui uz patarima. Aisku, patogiausia pradedantiesiems naudotis AUTO funkcija (ka sekmingai iki siol ir darau), bet, manau, gana ilgai jau taip fotografuoju. Butu kvaila, turint geresni(salyginai) aparata naudoti tik viena funkcija, kai ju yra kur kas daugiau. Naturalu, kad daugumai zmoniu situ funkciju visai nereikia, bet su manimi atsitiko taip, kad kuo giliau i miska, tuo daugiau medziu.... Smalsumas apeme. :) As ir, manau, kiekvienos nuotraukos su individualiais nustatymais kol kas dar nedarysiu, bet visa laika norejos perprast tuos nustatymus. Ir tikiuos, kad visu jusu deka man tai pavyks.
Dar seniau fotografuot bandziau tecio KIJEVU. Ten irgi daug sudetinu nustatymu. Ziurejau i instrukcija, kazkiek perpratau, bet irgi ne iki galo, todel vel padejau i spinta. :difus_8
Na ir dar vienas (tikiuosi paskutinis) klausimas. Salia blico yra jungiklis su dviem padetim. Ant vienos uzrasyta "lock", o ant kitos "S-M-C". Kam tai skirta?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Fungo pamokos
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 19, 21:15 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
vakare, kuo greičiau siūlau užmiršti AUTO :difus_1


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Fungo pamokos
StandartinėParašytas: 2010 Gegužė 20, 13:37 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Gamintojas rašė:
vakare32, patariu naudotis AUTO režimų. Daugumai, tame tarpe ir man, visiškai pakanka AUTO režimo. Jis geras kai fotografuojama dienos metų prie gero apšvietimo, juk dažniausiai prie tokiu sąlygų ir fotkini. Kitas klausimas kai nori padaryti nuotrauką vakarę, naktį, iš labai arti, kitomis ypatingomis sąlygomis. Bet patikėk man, AUTO turi pilnai pakakti. Šiuolaikiniai aparatai turi geras programas, kuriuos iškarto apdoroja nuotrauką. IŠVADA: buitinėms sąlygoms AUTO pilnai pakanka. Aiškų, Fungas gal mane sukritikuos :D , juk jis profas :) o gal ir ne :) nežinau.

P.S. 90% mano nuotraukų daromi AUTO režimų.


Jei naudojiesi Auto režimu, tau nereikalingas toks fotoaparatas. Nusiperki muilinę ir fotkini. Auto galima persijungti kai esi kažkur kambaryje su prastokais apšvietimais ir nelabai moki ten kaip sureguliuoti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 165 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin