Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 19:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Angelas Sargas?!
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 4, 21:57 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Pabudau vakar,nes pasirode,kad kazkas vaikstineja po mano soda.Keikdama isvaikyta miega issiropsciau is lovos ir pazvelgiau pro aprasojusi langa.Svito.Sode spenge tyla.Staiga su trenksmu nukrito galvugalyje kabejes paveikslas.Stiklo suke smigo tiesiai i pagalve,ten,kur tik ka ilsejosi mano galva..
Smilkiniuose tvinksejo.Galva,jau pradejusi skaudeti is vakaro,tiesiog plyso pusiau.Akyse mirgejo spalvingi kristalai,kurie sudare keista,nors ir ispudinga,siek tiek pasvirusia,nestabilia figura..
Kas tai?Angelas Sargas?
Ar tai jis isgelbejo mane?
O galbut likau gyva ir nesuzalota vien atsitiktinumo deka?!..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 4, 22:13 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Šakės... Laukine, aš irgi kartais pagalvoju, kad mane kažkas saugo... Ale betgi tai nu... Jo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 4, 22:40 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Kažkur teko susidurti, kalbant apie Angelus Sargus, kad jie mus saugo ir kiekvienas turi savąjį kažkur iki 33-34 metų panašiai. Kodėl?Nemoku paaiškinti. Čia gal laikas lt ar Drs daugiau žino?
Bet nutikimų yra buvę daug, panašių, kaip Laukinės, ne vienas.
Šiaip esu persekiojama visokių ten...
Vienas toks- mane, nemokančią plaukti, prietrankos įmetė į gelmę su rūbais ir nuėjo. Rūbai primirko, ėmiau grimzti. Kapsčiausi, bet pavargau, galvojau, kaip bus, taip. Pritemo viskas, tik viršugalvy kažkas balzganas blizgėjo. Ir kažkokia jėga mane kaip kamštį išsviedė į paviršių. Išropojau ant kranto, ilgai neatgavau oro,žiopčiojau,baisiai kosėjau, kažkoks stebuklas.
Teoriškai man neturėjo padėti, nes nesu giliai tikinti, o ir nebuvau. Gal šiaip?Atsitiktinumas?
Atrodo, kad pats likimo pirštas ištempė iš baisiausios nelaimės. Akimirka. Tiek tetrūko.
O ji galėjo būti kitokia.
Močiutė sakydavo: nespjaudykis per petį- gal Angelas sargas ant jo tau sėdi? tai jau ir nesipjaudžiau, kaip ranka nuėmė paprotį- thiu thiu per petį.. :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 5, 10:08 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Klausimas ar tai ištiesų "kastai" ir klausimas ar "kastai" yra būtinai būtybė su baltais gulbės sparnais ką mes linkę vadinti angelu (tokią matėm ir pažinom knygoj, bet Laukinė matė "kažką") :wink: . Nors galima vadint, kaip nori, o atmetus faktines smulkmenas situacijos vertinimui, kurių vistiek nesuprasim, pagal mane gaunas, kad tiesiog dar vienas nuostabiai natūralus įvykis parodantis, jog mes "atsitiktinumą" (t.y. tam tikrą būtinybę) linkę nuvertinti. Žodžiu, na jei ne angelas ar pan., tai mažų mažiausiai "6 pojūtis", šiuo atveju įvertinus situaciją ir tai realesnis už nekaltą "atsitiktinumą". Toks 6 pojūtis rodytų, kad mes linkę "suprasti" save ne tik kaip kūną, bet netgi erdvę ir laiką :) .

Kalbant apie atsitiktinumus, jei imsim, jog jų nėra (na net ir angelo atveju, jis kažkaip žino, kad įvyks, vadinas planuota :) ), kyla kitas klausimas "kas" "numėtė" paveikslą, bet prisiminiau, kartą sapnuotą kažkieno pamokymą, vėliau berods išgristą ir matricos kažkurioje dalyje (neapgyniau autorių teisėmis :x ), kuris dar pakeičia klausimą - "Nesvarbu kaip viskas vyksta, svarbu kodėl". Taigi svarbiausias klausimas pagal šį liktų ne kas ir kaip, o kodėl tai įvyko? Laukine, kaip manai, ar galėtų būti priežastis, gal kažko trūko, reikėjo kažkokio paskatinimo imtis kažko ar pan. :) ?

Na galiausiai gerai tai, kas gerai baigias. Bet kuriuo atveju įvykis tolygus vadinamąjam stebuklui, nepaisant ar tai natūralu ar tiesiog visiškas atsitiktinumas :) .

---

Kalbant šiaip apie mus saugančias būtybes, kurios būdingos ne vienoje mitologijoje, nepamirškim dar vieno dalyko - daugelio vaikų įsivaizduojamų draugų, kurie išnyksta augant :wink: . Nors tai tik pastebėjimas ir tiek :) . Vėlgi klausimas ar mes patys gebam sukurti tai ko mum sąmoningai ar pasąmoningai reikia, ar tai tiesiog yra :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 5, 13:26 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Birželis 30, 09:56
Pranešimai: 849
Miestas: Kaunas
asha rašė:
Vienas toks- mane, nemokančią plaukti, prietrankos įmetė į gelmę su rūbais ir nuėjo. Rūbai primirko, ėmiau grimzti. Kapsčiausi, bet pavargau, galvojau, kaip bus, taip. Pritemo viskas, tik viršugalvy kažkas balzganas blizgėjo. Ir kažkokia jėga mane kaip kamštį išsviedė į paviršių. Išropojau ant kranto, ilgai neatgavau oro,žiopčiojau,baisiai kosėjau, kažkoks stebuklas.
:roll:


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: skendu?
nekvepuosiu.jpg
nekvepuosiu.jpg [ 97.05 KB | Peržiūrėta 849 kartus(ų) ]

_________________
---
(C)Herkus Mantas
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 5, 13:31 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Beje, asha, tai pilnavertis pasikesinimas į gyvybę, taigi baudžiamas nusikaltimas :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 5, 13:43 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Taip, žinoma, Drs, tai žinom šiandien.O tada?Džiaugiaus, kad pasisekė. :wink: Piemenka juk buvau.


Svečias:))) :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 5, 14:13 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 22, 19:24
Pranešimai: 1840
Miestas: Šiauliai
as pvz tikiu kad mane saugo mociute ir senelis as meldziuosi jiem kai man buna sunku baznycioj zvakute uzdegu ju garbei as tikiu kad jei visada su manim

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin