Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 08:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 21, 09:14 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
O tu šaunuolis, pasirodo, daina nėra tokia jau adata.. :)

Mielai papasakosiu :wink:
Turėjau šito dainininko plokštelę. Didelę tokią. Grojo, kol nusidėvėjo ir ėmė šnypšti.. Visos dainos žinomos , na ne tas žodis. Tai vyresnės kartos dainininkas.Prisimenu, kaip buvo paskelbta, kad jis mirė. Jį vadino barchatinio balso dainininku, ir visos jo dainos buvo apie meilę. Nuostabiai dainavo apie meilę, o pats savo širdies damos ilgai neturėjo. Kol pagaliau vieną gražią dieną ją sutiko ir vedė. Esu skaičius, kad mylėjo taip, kaip dainuoja savo dainose. Kartą jam pasidarė negera, gydytojai konstatavo mikroinfarktą ir liepė saugotis. Jis su žmona augino du berniukus, kurie dabar jau turėtų būti vyresni už savo tėtį, kokį matome filmukuose. Džo Dasenas daug koncertavo, buvo menkos pertraukos tarp koncertų. Kartą scenoje jam pasidarė bloga, nualpo, ką bedarė medikai, nebeatgaivino.Infarktas.
Jo mėgiamiausia spalva buvo balta, tad ir laidojamas buvo baltais rūbais.
Nežinau, kaip kiti,ir kokia jo muzika kitiems, bet aš jį vadinu meilės dainium.
Tai ta, mano manymu, muzika, kuri klausomasi, kai lyja lietus ar vakare, galbūt uždegus žvakes.. :wink:
O ir gražuoliukas buvo , ar ne? :) :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 21, 12:35 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Nu va o aš vakar bandžiau pats susirasti (lietuviškai) kokia šio daininiko istorija, tai radau kažkokiam forume, jog jam plaukiant jachta bitė įgėlė ir šis mirė, ech ta pletkų galia :wink: . Bet tuo pačiu radau štai kokius atsiliepimus:

---
Tema irgi apie Prancūzišką muziką

Joe Dassin - mano vaikystes muzika, patefonines ploksteles klausydavausi ir klausydavausi nuo kokiu 3 metu, nors jo jau ir gyvo nebuvo. Siandien klausausi.. nu visai nieko... Dar jei suprasciau apie ka dainuoja is vis faina butu

He, Jurcia, na tu ir pataikei!!!
Kone kasdien niuniuoju "Et si tu n'existais pas"... Ziauriai savas gabalas!
Prisimenu, kaip per radija pasake, kad Joe Dassin zuvo (beplaukiant jachta, igele i gerkle bite, berods. Zinoma, jei nesupainiojau su kokiu tuo metu skaitytu detektyvu...).

---

Joe Dassin romantika atplaukia kažkur iš vaikystės

---
Tema - geriausia daina, kuri nenusibos

Joe Dassin - Et si tu n'existais pas.

Ooo.... Daina, kelianti daug nuostabių prisiminimų... Paryžius...Romantika... Prancūziška muzika...
Vienu momentu buvo mano klausomiausia daina
Prie to paties dar galėčiau pridėti:
Joe Dassin - "L'ete indien"
Joe Dassin - "A Toi"


ech, ir dar sitos 2 daineles, o ypac A Toi :super :super
---

Pasirodo daug kam Joe Dassin dar vaikystėj įstrigo, žinoma ne jis pats, bet jo kūriniai :) , o vaikai sakyčiau muzikai išrankūs, bent man vaikystėj nelabai daug kūrinių įsiminė (dar vienas tokių buvo akvier misaš ir ta melodija "gyvūnijos pasaulyje"). Sakyčiau tokie žmonės garbė šaliai, geresniau už bet kokią reklamą ir įstringantis giliai :) . Juolabiau Joe Dassin su savo kūriniais puikiai atitiko Prancūzijos įvaizdį :) .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 21, 12:58 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Ne, kad ne širšė..

Tiksliai pastebėjai, Drs. Mados, kvepalai,vynai, romantika- tai sietina su Prancūzija. Echh, o tos šalies tai nemačius , o ką bekalbėt apie kalbos supratimą. Gal kada pamatysiu :wink:
Gerai dar ,kad toks Youtube ir kompiuteris yra.. Nesu mačius kur kitur jo dainų. :? Kaip ir kitų nuostabių dainų ir dainininkų iš praeities. :wink:
O vieną Daseno dainą apie dviratininkus jau mūsuose perdainavo rusai , grupė Vesiolyje rebiata.. dai dai dai...:D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 22, 14:08 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Ex seniai, man si muzika irgi naftalinu nekvepia. Labai malonu prisiminti. Ex, jaunyste, kvailyste. Gerai buvo. Jaunimeliui si muzika tokia pat sena, kaip man Mozarto kuriniai. Mes jau dinozaurai :D :D :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 22, 15:12 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Na, mes nueinam kažkuria prasme į dinozaurus.
O štai dešimtokai kaip tik per pertrauką klausėsi Džo Daseno dainų. Patiko.

A Toi


Manau, kad gera muzika yra gera muzika. Ji nenueina į dinozaurus.Šiuo metu klausausi Ave Marija, triūbos. Turbūt nereikia nė sakyt, kas tai? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 22, 15:22 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
:difus_rap :difus_rap :difus_rap

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 22, 15:41 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Be abejo, gera muzika lieka gera muzika, bet as norejau pasakyti, kad tiems desimtokams, tai tas pats, kaip man Bethovenas, Mozartas, Bachas ir t.t. :) :) :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 22, 17:01 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Va, pateiksiu vieną pavyzdį iš italų muzikos.

Jaunuolis, Patrizio Buanne atlieka 60-ųjų metų šlagerius. Jie vėl naujai atgyja. Kaip ir visame muzikos pasaulyje, geri kūriniai, kad ir iš senesnių laikų atėję, tampa geidžiama muzika filmų takeliams, scenoje, netgi naujais šlageriais.Taip pat palyginimui parinkau senesnės kartos dainininką The GodFather, abu su ta pačia daina..Ir viena Patrizio Buanne daina, atliekama angliškai. Geros dainos, vertos dėmesio ir pasiklausymo.. :)


Patrizio Buanne - Russian program History in Details (Истор)



Parla Piu Piano(atlieka The Goodfather)



Patrizio Buanne - Parla Piu Piano (skamba naujai)


A man without love - Patrizio Buanne



---
Gražu, ane? :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin