Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Birželis 16, 15:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Kai kurie rinktiniai AMB pasisakymai
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 16, 01:15 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Daugelis politikų sublizga savo perlais. Vienu iš ryškiausių tapo Algirdas Mykolas Brazauskas, kurį čia norėtųsi pacituoti. Gal kas žinote ir daugiau jo perlų, deimantų ir melchiorų? :-)

----------

A. Brazauskas apie trispalvę: "Kol kabės šitas skuduras, aš nekalbėsiu" (Išsireiškimas Sąjudžio mitinge Katedros a. išlydint Lietuvos delegatus į IX partinę konferenciją, 1988)

"Į savarankiškos Lietuvos valstybės idėją aš žiūriu neigiamai. Aš manau, kad tai nerealu". (Interviu "Argumenty i fakty", 1989, Nr.47)

"Kai kurie asmenys atkakliai perša mums Lietuvos Respublikos atkūrimo idėją. Esame įsitikinę, jog neįmanoma nutraukti penkių dešimtmečių Tarybų Lietuvos raidos. Pagaliau nėra ir pakankamai pagristų argumentų, kad tai daryti būtina". ("Žodis Lietuvos komunistams", "Komunistas", 1989, Nr.9)

"Kuriame socializmą TSRS sudėtyje. Jokio kito kelio nėra ir negali būti. Kraštutiniai lozungai - išstoti iš Tarybų Sąjungos, paskelbti nepriklausomą Lietuvą - mums nepriimtini". (Kalba "Vilmos" imoneje. "Tiesa", 1989 03 03)

A.Brazauskas apie okupacines kariuomenės išvedimą: "Mes viską vertiname tik vienu požiuriu: kad tik lietuviai tarnautų Lietuvoje ir - lauk okupacinę kariuomenę. Atsakykite man į paprastą klausimą: o kas gi gins Lietuvą?" (Kalba susitikime su komjaunuoliais. "Lietuvos rytas", 1990 01 25)

"Ateityje Lietuvos Respublika pirmiausia turės gerai sugyventi su kaimynais. Kažin ar tai pavyks, jei kelsime balsą prieš tarybinę armiją". (Kalba SSKP CK plenume Maskvoje. "Tiesa", 1990 02 10)

"Kaip mes galime apsieiti be Tarybų Sąjungos? Tam kuris tai padarys, aš Nobelio premiją duosiu". (Interviu lėktuve, skrendant į Maskvą, 1990)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 18, 11:28 
Cituoti:
Daugelis politikų sublizga savo perlais. Vienu iš ryškiausių tapo Algirdas Mykolas Brazauskas


Tuo metu jis privalėjo taip pasakyti.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 18, 12:44 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
O kodėl privalėjo? Ar jį kas nors vertė?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Rugpjūtis 18, 13:51 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 25, 20:42
Pranešimai: 459
Miestas: Vilnius
Matai jei jis tada taip nebutu kalbejas jis nebutu lyderis partijos, o tada butu pakeista i radikalesni vadova, kuris nebutu smulkinesis ir liepes armijai ne tik traiskyti zmones tankais bet ir i juos saudyti. Kad ir nemegstu as Brazausko, manau jis tokiais pareiskimais tik pagelbejo sajudziui eiti toliau be jokiu represiniu sankciju.

_________________
Erotika - tai graziausias kuniskas menas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin