Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 15:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 28, 18:33 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Laukine rašė:
Stebetojau,blevyzga Tu :) ,ne zandus sukioti reikia,o gilintis ir mokytis is kito ir savo elgesio bei jausmu.Ar tikrai tai buvo trinktelejimas per zanda ir ar tikrai tau skauda?!(metafora suprasit,tikiu) :wink:.


Vistiek nesupratau. :roll: Prie ko žandų sukinėjimas, temoje apie savęs pažinimą? Būčiau labai dėkingas jai paaiškintumėte.
ps. Man tiesiog smalsu :difus_blackeye

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 28, 18:50 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Kalba ejo apie nesugebejima atleisti(''biblijinius zandus'' ipaise Drs).Mano nuomone,nesugebejimas atleisti yra vienas is faktoriu,sukelianciu zmonese neigiamus jausmus.Tik isigilinus i priezastis,kaip ir kodel tie jausmai radosi,imanoma juosiuos sunaikinti.Kitaip tariant:norint issivalyti,reikia su savimi susipazinti.Ar dabar aiskiau?

P.S.Jau buvau bepradedanti jausti kantrybes trukuma,ale laiku susigriebiau.Aciu,kad man apie tai priminei,stebetojau :) .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 28, 20:22 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
:shock: Iš manes išpešei naudos? :D
Tik isigilinus i priezastis,kaip ir kodel tie jausmai radosi,imanoma juosiuos sunaikinti.
Šie tavo žodžiai, tikrai aukso vertės. [Nuoširdžiai.]
Bėda ta, kad nedaugelis nori į tai gilintis. Daugeliui priimtinesni nusistovėję sereotipai, o ir kam į kažką gilintis jai visada galima pakomentuoti svetimą nuomonę. Pateikti ją kaip pavyzdį ir sukti diskusiją aplink tą ašį. Daug maloniau kai žmogus kažką paskaitęs, tą skaitalą išanalizuoja ir tik tada pateikia savo nuomonę. Be visų tų: -anas pasakė o dar anas parašė... . Jie rašė savo laikmečiui, mes rašykim savo. Analizuokin ir rašykim čia ir dabar, be žingsnelių atgal bet į ateitį.
Ir gal tada pažinsim save o ne Ničę ar Kristų.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 28, 20:42 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Pritariu:cia ir dabar,ir su viltingu zvilgsniu i prieki :) .Taipogi,neuzmirstant praeities,nes ten taip pat visokiu perliuku priseta.Kaip as sakau-gilintis reikia i visa ka,nes visa kas susieta.Galbut taip ir gimsta Pazinimas?!Ar bent jau atsiranda dirva jam uzdereti?!..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 28, 21:29 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Galvoju, kad žmogus visada save pažįsta ir žino, kas su juo vyksta , jei bent kiek užsiima savianalize. Jis tik pripažįsta arba nepripažįsta tai, ką mato savyje, t.y. pateisina arba nepateisina.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 28, 21:56 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
O visai neseniai sakei:''vargu ar imanoma save pazinti iki galo.'Dziaugiuosi,jog pagalvojai kitaip :) .
Beje,mano supratimu,kirtis turetu kristi ant pripazinti,o ne atvirksciai.
Ir ar tikrai pripazinti tai reiskia pateisinti?!Juk galima pripazinti,bet nepateisinti.Ar ne taip?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 28, 23:07 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Laukine rašė:
O visai neseniai sakei:''vargu ar imanoma save pazinti iki galo.'Dziaugiuosi,jog pagalvojai kitaip :) .
Beje,mano supratimu,kirtis turetu kristi ant pripazinti,o ne atvirksciai.
Ir ar tikrai pripazinti tai reiskia pateisinti?!Juk galima pripazinti,bet nepateisinti.Ar ne taip?

Taip, sakiau, ir dabar tai sakau, įsitikinusi, kad netikėtais, staigiais , ekstremaliais atvejais [čia gali būti bet kas] žmogus tikrai nežino , kaip pasielgs.Niekas negali nuspėti.
Dėl pripažinus- pateisinti-tai nebūtinai, nuo individo priklauso, kas per žmogus: ima ką galvon ar ne.. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Saves pazinimas(step one)
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 28, 23:22 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Jeigu koks nors Bethovenas arba Vivaldis būtų "rašę" savo laikmečiui jie seniai būtų pamiršti. Nors daugeliui tai nieko įspūdinga būtent todėl, kad jie tiesiog nebandė paklausyti, o jei ir pareigingai fiziškai klausė tai nebūtinai girdėjo. Empatija, manau, šitoj temoj labai svarbus veiksnys ir dar - kažkodėl man atrodo, kad tas į ką mes čia orientuojamės yra nekintamas ir nesusijęs su laiku.


Paskutinį kartą redagavo Drs 2009 Lapkritis 28, 23:29. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 54 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin