Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 15:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 241 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 24, 10:54 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
Dėl to pakibimo ant "tiesos" kabliuko, na tai bet juk mes visi pakibę ant kokios nors "tiesos", argi ne? Ar ne laimingi tie kurie dėl to nepatiria vidinio diskomforto (nesakysių kančių, nes tai ne tas pats). Tiesa, galėtumei primint ar patikslinti apie tą tamstos pinigų ir tiesos santykį būtų aiškiau apie ką diskutuojame :) .

Taip. Esam pakibę ant kažkokios tiesos kabokliuko, o kadangi skirtingai, tai ir debatuojame.
Pinigų ir tiesos santykis pas Tamstą mane :) paprastas, pagrįstas mainais. Perkama už tiek, kiek turima: filmas, knyga, spaudos leidinys, medicininės paslaugos, norėčiau patalpint straipsnį spaudoje, pirkčiau vietą kokiame dienraštyje ir ... pakiščiau savo tiesą ( čia tik pavyzdukas), o tu pirminiai nupirktum, tik paskui imtum mąstyti [žiniasklaidos jėga] . Interpretacijai ar tiesos priešpastatymui melui pirksiu mokslą , savišvietą, internetą Tai bus judėjimas pagal mano kišenę, kitas sieks pagal savo ir tiesą ras savo galimybių ir norų santykyje su aplinka. . Va, pagalbai įvedu priešingą tiesai sąvoką „Melas“, nes Melas ypatingai geba viską supainioti ir užkerta kelią apskritai tikėti tiesa . Todėl antru kartu straipsnio su mano pavarde jau nebeskaitytum, jei tau pasirodytų , kad tai vėjai. Arba aš.. Tavo :)
Bet, jei kalbėt apie teisingumą, tiesą ir didįjį kapitalą , tai pabandykim įsivaizduot, kas kapitalui labiau rūpi: mano ar tavo teisingumas ar kapitalo teisingumas. Kad , pavyzdžiui, ir mokesčių srityje. Iš to kiltų klausimas- kas stipresnis ?- įstatymai, kaip tiesos garantas , ar pinigai ? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 25, 12:28 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Sveikinu sulaukus Kalėdų :D

Na jai ir šitame filmuke rasite smegenų plovimo ar zombavimo elementų, tada net nežinau ką ir bepasakyti.
http://rutube.ru/tracks/1289849.html?v= ... d0f2c5398b

ps. asha, gal gali paaiškinti, kaip įmanoma užkirsti kelią tikėti tiesa :difus_23 Sakyčiau visų pirmą tiesą reik sužinoti, o tada jokia purvasklaida įtakos nebeturės :wink:

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 25, 12:59 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
stebetojas rašė:
:difus_23 Sakyčiau visų pirmą tiesą reik sužinoti<..>

Su Kalėdomis visus! PDT_Love_07

Būtent, ir čia grįžtame prie anksčiau išsakytos minties ( Laukinės ir mano), kad visas įdomumas kelionėje į ją , kur ir netikėtumai, ir falšas. Burtai, kuriuo keliu pasuksi? Pakanka kaip pavyzdžiui mūsų diskusijos apie indigo vaikus, mokslą ir antimokslą.. :)
Filmuką pažiūrėsiu kiek vėliau, atrodo, kad čia bus apie Atlantidą..Ačiū. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 25, 13:04 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
asha rašė:
stebetojas rašė:
:difus_23 Sakyčiau visų pirmą tiesą reik sužinoti<..>

Su Kalėdomis visus! PDT_Love_07

Būtent, ir čia grįžtame prie anksčiau išsakytos minties ( Laukinės ir mano), kad visas įdomumas kelionėje į ją , kur ir netikėtumai, ir falšas. Burtai, kuriuo keliu pasuksi? Pakanka kaip pavyzdžiui mūsų diskusijos apie indigo vaikus, mokslą ir antimokslą.. :)
Filmuką pažiūrėsiu kiek vėliau, atrodo, kad čia bus apie Atlantidą..Ačiū. :)


Čia bus šiek-tiek tiesos :wink:

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 25, 14:07 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Tikiuos nebus iš serijos nepatvirtinta top secret, bet "faktas" :D ? Asha, kai pažiūrėsi papasakosi, jei bus ką :) . Kol kas nemačiau ir negirdėjau nieko kas paneigtų, kad ta tiesa egzistuoja tik tam tikram kontekte, už to konteksto ribų ji virsta kažkuo jau labiau panašiau į melą, akių dūmimą, iliuziją, sapną, beprotystę, fantaziją, naivumą, saviapgaulę... Ne būtinai visais atvejais tik neigiama prasme, bet vistiek...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 25, 16:40 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Jei ne A.Makarevičiaus (iš "Mašina vremeni") filmukas (šaunuolis už pomėgį, dar labiau reitingai pakilo !) būt buvęs, būčiau ir nežiūrėjus, nelabai man įdomu ten..ratilai rugių laukuos, laivai dykumose ar kas užmaukšlino Velykų salose statuloms kepures ant galvos :) ..
Nardymai, povandeninis pasaulis- tikrai fantastika. O štai kas stovi, tas stovi po tuo vandeniu- na yra, rodo filmuota medžiaga. Neperša vyrai jokios nuomonės, tik aprodo, kas tenais, aptarinėja .
Vadinas, kažkokia tiesa iš praeities yra, tai dabar regresuojame į praeitį,ane, kuri, čia sakėm, neturėtų saistyti laiko prasme ,sužinot, kaip ana, ta tiesa atsirado??? :) :lol:
Iš filmuko ištraukiau kitą seną tiesą - save galima realizuoti kaip nori, kiek nori ir kur nori. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 25, 17:05 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha rašė:
Iš filmuko ištraukiau kitą seną tiesą - save galima realizuoti kaip nori, kiek nori ir kur nori. :)


Labai taikliai pasakyta, tik tokiu atveju nereikia būt susaistytam (įtikėjus) jokia įrėminta, į lapą surašyta ir pan. tiesa :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Ar įmanoma iškreipti tiesą?
StandartinėParašytas: 2009 Gruodis 26, 06:45 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
<..>tik tokiu atveju nereikia būt susaistytam (įtikėjus) jokia įrėminta, į lapą surašyta ir pan. tiesa :)

Žinau ir tuo neabejoju. Ne kartą teko įsitikinti. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 241 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin