Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 24, 01:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Perlipimas Per Save...
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 25, 17:14 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Regresa?.. Galvoju, kad žmogui perperlipti antrąkart per save, t.y. grįžti į kryžkelę, iš kurios pasukai šunkeliu/keliu- būktai "Galvą prarasi"- dar daugiau pastangų, valios ir drąsos reikia, nes čia prisideda visuomenės nuomonė, o jos nepaisyt dar ne kiekvienas drąsus.Išimtys. Sveikintinas toks poelgis, jei kam pavyko taip.. :!:
Nors rytiečiai ir sako: jei nudobei šunį, negrįžk atgalios pažiūrėti, ar jis dar gyvas..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Perlipimas Per Save...
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 26, 08:56 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Gruodis 20, 13:24
Pranešimai: 311
Buvo klausimas,ar tenka "lipti per save" .Žinoma ,tenka ir kasdien,nes nesame izoliuoti,gyvename pasaulyje,kur kasdien reikia prisitaikyt,prie supančios aplinkos,o kad tai padaryt reik lipt per save...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Perlipimas Per Save...
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 26, 13:55 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
O jei nenori būti prisitaikėliu ir prarasti dalį savojo AŠ ? :wink:
gautųsi, kad taip gimsta atstumtųjų būriai [žiūrint kokie kokios aplinkos reikalavimai] ? tai būtų viena pusė, bet kita- jei aplinka įtakoja , reikalauja aukštesnės moralės, blaivumo, [bemaž viso Dekalogo iš asmens] -tai gal ir nėra taip blogai? :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Perlipimas Per Save...
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 26, 14:49 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Gruodis 20, 13:24
Pranešimai: 311
Pataisykit,jei klystu ,bet kažkodėl man atrodo,jog "Asha" lipimą per save tapatina su alkoholio nevartojimu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Perlipimas Per Save...
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 26, 16:24 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
troikė rašė:
Pataisykit,jei klystu ,bet kažkodėl man atrodo,jog "Asha" lipimą per save tapatina su alkoholio nevartojimu...

KLYSTI. NE VIEN.
Cituoti:
reikalauja aukštesnės moralės, blaivumo, [bemaž viso Dekalogo iš asmens]

taisau pati, sau leidus, nereikia įžeidinėt- tavęs , kaip "trojkės"neužgavau berods?
o kai rodos, žegnokis, gal nebesirodys ?
Kas nepatiko? kad 100 proc. nepritariau tavo minčiai?
[būna, buvo ir gal bus..]
Pabandyk paaiškint, kad alkoholikai nelipa per save- būtent tie, kurie nusprendė alkoholio nevartot ir grįžt į normalų gyvenimą ? Bus malonu išgirsti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Perlipimas Per Save...
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 27, 18:59 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Cituoju viena ''Laiko'' forumieti :wink: :

''Kas yra vidutinybe?
Stereotipu vergas.
Kas yra mastantis ''kitaip''?
Zmogus sugebejes atmesti stereotipus.
Kas yra nevykelis?
Zmogus sugebejes savyje atmesti stereotipus,taciau sunkiai suvokiantis vidutinybiu jega.
Kas yra genijus?
Zmogus sugebantis atmesti stereotipus,taciau pataikaujantis vidutinybei..''


Todel nenoreciau sutikti,asha,kad zmogus sugebantis prisitaikyti praranda dali savojo As.Jau greiciau atvirksciai-kuo stipresnis saves pazinimas,tuo lengvesnis prisitaikymas prie esamos aplinkos/padeties.Ir nebereikia tada..per save lipti..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Perlipimas Per Save...
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 27, 23:05 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Čia kaip pasižiūrėsim, kokiu kampu...
jei turim kelis tipus žmonių pagal citatą, tai kiekvienas, susidūręs su problema elgsis kitaip. net genijus ar vidutinybė neišvengs jos. Ne vien stipriems ir prisitaikantiems jos skirtos. O gal silpni taip ir lieka neperlipę per save šiapus borto maudytis savo bėdose ?Ko gero taip.kol visuomenė ar pati aplinka netaiko prievartos- įstumia į dar didesnę bėdą ar gelbsti, izoliuodama[kolonijos, kalėjimai- tipo grįš geresni], ar artimas draugas, žmogus ištiesia ranką ir padeda įveikti sunkumą.
Dėl savojo AŠ..galvojau kažkiek ir kitaip..
Kyla tokios prieštaringos mintys- kiek koks žmogus pajėgus sukaupti savąjį AŠ ir kada jis juo tampa ?..Įsčiose- dar ne AŠ, daržely, mokykloj ir taip toliau gyvenimo keliu- vėl dalį AŠ komplektuoja, dalis AŠ atitenka ar išbarstoma atiduodant save aplinkai, taisyklėms, pažeminimui,reikalavimams, kam tik benori.tai AŠ formuoja aplinka ar pats?..ir dar, aplinka pagal pasisakymus tokia stipri, kad prie jos taikytis reikia, bet aplinka yra kintantis, nepastovus daiktas- tada kas ją keičia?vadinas yra ir stipresnių už sustabarėjusią aplinką, kurią norisi pakeisti ir prie jos nesitaikyti ?[ čia kad ir santvarkos pakeitimas ].
per save lipti tenka- tai padaryt tai, kas kito ar net savo akimis žiūrint ,atrodo neįmanoma. sakykim, atsitiesti po didelės nelaimės..[jau neimsiu to alkoholio!:) ], padaryti perversmą kolektyve, silpnesniam gal ir namą pastatyti yra neįmanoma, o jis ima ir tai padaro- perlipa per "negaliu" .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Perlipimas Per Save...
StandartinėParašytas: 2008 Rugsėjis 27, 23:50 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 20, 15:25
Pranešimai: 529
Miestas: Kaunas
Kiek aš supratau.. "Perlipti per save" - tai padaryti kažką tokio, ko negali ir nenori daryti...pasielgti neadekvačiai savo įsitikinimams, principams. Ar kitką turėjai omeny, asha?

_________________
"Viskas praeina...tiek gera, tiek bloga"


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin