Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 18:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 20, 16:01 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Xe, užlankstei čia.. :P Nebūtum Drs. :D
Taip, Dievulis juokiasi žmogaus lūpomis. Kartais juokiuosi, o labiausiai tai pykstu , ir aš. Kai viskas suplanuota ir parengta, koks "šmikis iš rajono "pasako:ne, nebereikia, priemonei neliko pinigų. Ir švilpt kokio mėnesio darbas šiukšlinėn. O jei tai su žmonėmis dirbta? Kaip manai? Aš esu už apgalvotą strateginį planavimą ir tarpinius planus, kurie neturi keistis iš esmės, tik pakoreguoti. Vėlgi- planavimui turim kalendorinius metus. Ir kažkodėl visos įstaigos (žiūrint kiek jų yra ant galvos)sukiša pavaldžioms organizacijoms baigiamuoju laikotarpiu. Dega jiems, o vykdytojai turi persiplėšt . Atsiranda visokių visokiausių renginių.

P.S.Aš neturiu konkrečiai problemų su planavimu, bet matau kai kurį ydingą planavimą apskritai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 20, 16:12 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Aš irgi viską iš anksto suplanuoju. Mane gal išmokė vietinė tvarka. Čia žmonės prisiplanuoja viską net metus į priekį, nes kitaip neįmanoma. Žinai kokios šventės kada bus, tad jei nori kažkur išvažiuoti, privalai iš anksto užsisakyti bilietus lėktuvui, ar viešbutį, kitaip jo papraščiausia negausi. Planavimas geras dalykas, nors neesu to manjakė. Mačiau žmonių kur smulkiai suplanuoja savo gyvenimą ir gyvena pagal grafiką. Ar tai gerai?, net nežinau kaip kam, vienam gal gerai, kitam juokinga...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 20, 16:15 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Asha, manau, didelės kliūtys sustiprina, pasiekiamų tikslų suteikiamą palaimą :) . Net kai kažko nepasieki ar negauni, visai kitaip vertini tai ką vėliau gauni ir pasieki. Įsivaizduoji jei visi planai būtų pasmerkti išsipildyt? Gyventume kaip zombiai, be emocijų ir džiaugsmo :wink: . Kur būtų žmogaus gyvenimo prasmė :) ? Ar norėtum, kad Dievulis net nemokėtų juoktis, nes nebūtų dėl ko :wink: ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 20, 18:53 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs, jei yra tikslas, yra ir planavimas. Manau, kad jų siekiamybė ir planų įgyvendinimas suteikia daugiau džiaugsmo, nei neišspildę-išsipildę planai, mišrainė, taip sakant. tai ir tikslas lieka mišrainės pavidale- truputį pasiektas truputį ne. Planas tai dar ne pasiekimas, nėr ko džiaugtis, tai tik kryptis su tam tikrais žingsniais ir daug ko numatymu, darbu. Gyvenimo prasmė ir yra siekti tikslų :P Nesiekimas- stabdis ir stagnacija...ane?Nes ant pasiekto statome kitus tikslus, kitaip nebūtų judėjimo pirmyn ir kaitos.. :wink: O jei įstrigai su planų nevykdymu , tai atsilieps ne tik vienam kam asmeniškai, bet gal šimtams žmonių. Planas ir yra tam, kad tasai išsikvėptų jį vykdant. Čia reikalinga tvarka, lankstumas, apeinant kliūtis ar jas pašalinant.
Bent taip manau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 20, 18:57 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Irma rašė:
Aš irgi viską iš anksto suplanuoju. Mane gal išmokė vietinė tvarka. Čia žmonės prisiplanuoja viską net metus į priekį, nes kitaip neįmanoma. Žinai kokios šventės kada bus, tad jei nori kažkur išvažiuoti, privalai iš anksto užsisakyti bilietus lėktuvui, ar viešbutį, kitaip jo papraščiausia negausi. Planavimas geras dalykas, nors neesu to manjakė. Mačiau žmonių kur smulkiai suplanuoja savo gyvenimą ir gyvena pagal grafiką. Ar tai gerai?, net nežinau kaip kam, vienam gal gerai, kitam juokinga...

Irma, visi viską planuojam.Šeimos biudžetą, išlaidas,pajamas,..laiką..t.t. Tik būna, kad pakiša koją tie, kurie nepaiso tavo suplanavimo. :P
Gyvent pagal popieriuką gal ir juokinga, bet darbo kalendorių ar užrašus juk turim.. :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 22, 16:59 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Siekdami tikslu (rezultatu) darom plana(us). Planas tai irankis.
Jei planas sugriuvo, reiskia buvo blogas (perdaug optimistinis) planas.
Jei sugriuvo rezultatas, buvo blogas pradinis planas (nekure alternatyvaus plano).
Alternatyviu planu rengimas reikalauja papildomu resursu ir del igimto tingumo bei resursu stokos daznai nedaromas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin