Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 15:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 119 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 17:24 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
Drs rašė:
Nežinau kaip ten su jų patriotizmu, įdomu ar jau jis tikrai toks didis? Mes ir palojam, bet kaip tu ir sakai, sutinku, kad esam pavydi, pikta ir korumpuota tauta, be to nevertinantys savęs ir savo tautos taip kaip garsiai pastaruoju metu sakom :? Visgi dar turim ir išlaikę šiokių tokių pliusų prieš tokias grand tautas kaip amerikiečiai ar rusai, vienintelis dalykas negeras, kad mes negalim taip kaip jie "be sparno" ir patys mielai be savigarbos po juo lendam.


Mielas - pavydus, piktas ir korumpuotas, be to nevertinantis saves ir savo tautos - Drs, as cia apie amerikieciu didi patriotizma noriu pasakyt, kaip mates visa tai is vidaus - taip - jis didis.
Be sparnu nieks negali, net ir amerikieciai ilgai nepaskraidytu be ju. Ir beje jei daznai atlieka juoda darba, del kurio europa tik katuciu ploja ir dziaugiasi kad nereikia patiems ranku teptis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 17:48 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Rusai irgi teisintų savo šalį :D , beje ir tu piktas, nors ką norėt ir tu kažkiek dar lietuvis kiek suprantu? :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 18:53 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
Ai, atsibosta tik kai koks zmogus paima ir, pavyzdziui, savo ar savo giminaicio asmenines savybes sukabina ant visos tautos. Manau nereikia aiskinti, ka "gero" duoda pastovus neigiamu dalyku apie save kalimas sau ir kitiems i galvas? Drs, ar tu samoningai tai darai?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 19:31 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
pactas rašė:
Ai, atsibosta tik kai koks zmogus paima ir, pavyzdziui, savo ar savo giminaicio asmenines savybes sukabina ant visos tautos. Manau nereikia aiskinti, ka "gero" duoda pastovus neigiamu dalyku apie save kalimas sau ir kitiems i galvas? Drs, ar tu samoningai tai darai?


Na tu elgies šiuo atveju jau vaikiškai, bandydamas įžeisti mane. Netgi ne aš pasakiau apie pavydą, pyktį ir kyšininkavimą, tik pritariau laikui, kuris nėra mano giminaitis, nes tą pastebi, manau, daugelis, o dėl korupcijos net ir valdžia atvirai suka galvą :roll: . Nesuprantu ko čia supykai, ant tavęs lyg ir stengiuos nieko nesakyti, ar dėl to kad sukritikavau JAV :roll: ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 19:46 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
Drs rašė:
pactas rašė:
Ai, atsibosta tik kai koks zmogus paima ir, pavyzdziui, savo ar savo giminaicio asmenines savybes sukabina ant visos tautos. Manau nereikia aiskinti, ka "gero" duoda pastovus neigiamu dalyku apie save kalimas sau ir kitiems i galvas? Drs, ar tu samoningai tai darai?


Na tu elgies šiuo atveju jau vaikiškai, bandydamas įžeisti mane. Netgi ne aš pasakiau apie pavydą, pyktį ir kyšininkavimą, tik pritariau laikui, kuris nėra mano giminaitis, nes tą pastebi, manau, daugelis, o dėl korupcijos net ir valdžia atvirai suka galvą :roll: . Nesuprantu ko čia supykai, ant tavęs lyg ir stengiuos nieko nesakyti, ar dėl to kad sukritikavau JAV :roll: ?


Supykau, nes Tauta, kuriai priklausau ir as, apibudinai kaip neigiamu dalyku kratini. Tikiuosi tai darai nesamoningai (nors pats isvengei atsakymo i si klausima). Izeisti nesistengiau, tik atsukti veidrodi paciam.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 20:08 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Sausis 8, 15:54
Pranešimai: 508
Lietuviai yra baisioje būklėje, ir tai realybė. O baisiausia, kad patys kalti ir greit patys pamatysime visas to blogumo pasekmes.

_________________
Iš nieko niekas neatsiranda.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 20:14 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Žinai aš galiu tai neigti ir vaidinti, kad to nėra, bet man asmeniškai rodos, kad yra juk sakau tą tik dėl to, kad man tai rūpi, juolabiau juk ne pats tą ir sugalvojau, o patvirtinau kito lietuvio žodžius, kas rodo, kad taip manau toli gražu ne tik aš. Aš čia gyvenu ir norėčiau ir visada norėsiu, kad viskas būtų čia tik geriau. Tikrai nenoriu tavęs įžeist, bet jei tu negyveni jau Lietuvoj tau ji yra šaltinis, kuris kaip čia pasakius pakelia dvasią, pakelia mum visiem, bet kai dedas negerovės mum čia gyvenant irgi neužtenka vien to pakylėjimo. Šiaip daugybė lietuvių yra nuostabūs žmonės ir niekur lietuvis neras geriau už kitą lietuvį suprantančio kitataučio (mano krikštamotė jau seniai gyvenanti JAV taip rodos sakė), bet tai, kad pas mus Lietuvoj egzistuoja negerovės, kurias reikėtų imtis keisti, reikia pripažinti ir tą, kad vis labiau vystosi kelios gana susipriešinusios stovyklos nežinau ar kas prieštaraus? Tarsi runkeliai ir elitas, elitas linkęs žeminti "runkelius", "runkeliai" gi pyksta ir pavydi, keiksnoja kada reikia ir nereikia, kad vos vaikus kuo turi išmaitint ir jaučias skriaudžiami, kai gauna grašius, o elitas perka savo šunyčiam firminius drabužius, rengia savo asmenines šventes kainuojančias šimtus tūkstančių ir tą dar atvirai reklamuoja :? Dabar žmonės ko gero supyks ir užtai, kad milijonus iš visos tautos pavogusiam piliečiui bus atleista ir jis galės sau juos laimingas leisti. Dargi užtenka paskaityti straipnius apie lietuvius nusikaltėlius terorizuojančius net tautiečius uždarbiaujančius užsienyje ir tikrai kyla noras, daryti kažką, juolabiau, kad nereikėtų tokiam žmonių skaičiui išvykt iš Lietuvos, vien tam, kad galėtų išgyvent. Turiu ir pažįstamų ir giminaičių išvykusių į užsienį ir nežinia kada (ar išvis) grįšiančių (klausimas ar kas dabar neturi tokių pažįstamų ir giminaičių?), visi jie net ir tie, kurie nebuvo dideli patriotai ir jiem tas menkai terūpėjo, dabar apie Lietuvą kalba visai kitaip, bet grįžt negįžta, nes vien iš pasididžiavimo nepragyvensi :roll: . Aš Lietuvą vertinu labiausiai ir tuo tai tikrai manęs neapkaltinsi, bet ką darysi problemų čia nemažai :cry: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Spalis 3, 21:35 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
Aaisku, geraj tu cia pasakei... Ir kaip tik uzkliuvau uz straipsnio, kurio pradzia cia pacituosiu:
"Naujai paskelbtas Transparency International Lietuvos korupcijos suvokimo indeksas nepakito. Tebesame šeštojo dešimtuko pradžioje. Tik ar mūsų visuomenėje nesama tendencijos sumenkinti korupcijos reiškinį, sukurti opiniją, kad „ima“ visi, kas gali? Taip nepastebimai bandoma normalizuoti korupciją, padaryti ją nežalingą visuomenės akyse. Todėl šįsyk apie korupciją norisi kalbėti kitaip, nei įprasta."
http://bernardinai.lt/index.php?url=articles/67997


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 119 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin