Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 17, 00:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 6, 14:02 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
Traktor, aš juos laikyčiau ne nusikaltėliais, o liberaliai labai aiškinančiais islamą. Juk, kiek suprantu, kad visas reikalas yra ne pačiam islame, o jo interpretavime. Vieni griežčiau žiūri, kiti laisviau...

O tie vadinamieji krikščionys (katalikai) tai juokingi kartais būna. Deklaruoja, kad labai tiki į dievą. O kai paklausi, kiek gi laikais iš 10 dievo įsakymų, sako - mmmmmmmmmmmmmmm, nuuuuuuuu, vieno tai tikrai (nežudyk, t.y.) 8) Bet yra ir tikrai nuoširdžiai tikinčių...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 7, 00:34 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
tractor rašė:
Sraigute, čia - jau ne islamas, o šiaip nusikaltėliai. Panašiai, kaip ir Lietuvoj - krikščionims lyg ir negalima vogti, ale pati žinai: vieną dieną pavagia, o kitą - eina į bažnyčią. Arba išvis į bažnyčią neina. Ale save vis viena laiko krikščionimis bei katalikais :-)


Taip yra, taip. Tik del saves laikymo krikscionim, tai krikscioniu tampama jei neklystu kriksto metu, tiesa tuom tik pasejama sekla is kurios, mano supratimu, turi uzaugti ir issiskleisti zmoguje dieviskumas, per musu Mesija Jezu Kristu :)
Taip kad manau krikscionys pagristai save laiko krikscionimis, net jei nusideda :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Islamas ir jo pasaulėžiūra
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 7, 01:08 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
tractor rašė:
Įsivaizduokime musulmoną, atvykusį į Europą - ką gi jis mato? Taigi tiesiog biblinę Babelę - multikultūrinį, nuodėmingą, smurto ir ištvirkimo kupiną pasaulį, kuris jam į akis taria: valstybė - aukščiau tikėjimo. Ir kaip reaguoja musulmonas į užguitus krikščionis, kurie tyliai murma: "atsuk kitą žandą"? Sakyčiau, kad musulmonui telieka pasišlykštėti ir duoti sau pažadą nepasiduoti, o išlikti moraliam ir švariam... Taip europinė valstybė pralaimi pirmąjį mūšį - mūšį dėl žmogaus dvasios.

......

Belieka užduoti sau klausimą - jei jau toks konfliktas kyla, ar nereikia kažką keisti? Ir ką reiktų pakeisti?


aš manau, kad pamokymas "atsuk kitą žandą" turėtų būti suprantamas (bent jau aš jį taip suprantu) neatsakyti pykčiu į pyktį, prievarta į prievartą ir t.t., nes atsakymas pykčiu į pyktį ir pan. tik kvadratu padaugina pyktį.

Keisti ar nekeisti, ką reikėtų daryti - klausimai geri. Tik jaučiu, kiek žmonių tiek nuomonių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 7, 06:26 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
aš manau, kad pamokymas "atsuk kitą žandą" turėtų būti suprantamas (bent jau aš jį taip suprantu) neatsakyti pykčiu į pyktį, prievarta į prievartą ir t.t., nes atsakymas pykčiu į pyktį ir pan. tik kvadratu padaugina pyktį.

Krikščionys turi ir kitą gerą pamokymą "akis už akį"... Tai kaip dabar čia doram tikinčiajam apsispręst, kaip pasielgt? 8)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 7, 06:32 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Nesu šventųjų raštų žinovė, bet ar yra juose toks parašymas? Kažkuo indėnus primena, Mauglį- mes vieno kraujo..kraujas už kraują.. :P :P
Šiaip kaliūze čia kvepia, jei padauginsi..tų akių atsiimti.. :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 7, 06:58 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
Taigis, taigis ir aš nesu žinovė, bet lygtais girdėjau, kad yra toks... Bandžiau, kadu tai Bibliją skaityt, bet labai baisiai pasipiktinau, kad už kelių žmonių nuodėmes, paskandino visą žemę (ten story apie Nojaus laivą), ir toliau nebeskaičiau... O dėl švento reikalo galima ir kaliūzėj pasėdėt :lol: Blevyzgoju, beje 8)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 7, 07:08 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Nu jo, sako, jei anksčiau sėsi, anksčiau ir išeisi.. :D :D :D :D

Man islamas truputį nepatinka todėl, na kiek dabar žinau, kad moterys pagal jų tikėjimą labai jau sumenkintos..Supakuotos, pakavotos .Aišku, dabar daug kas keičiasi,bet nedaug, tačiau ištakos tokios- sėdėk namuose ir nė cypt. :wink:
O gal tai gerai, daugiau dėmesio gali skirti vaikams, būti židinio sergėtoja?Gi žinome, kad namų šiluma ir jaukumas priklauso nuo moters. :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 7, 07:29 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
Man islamas truputį nepatinka todėl, na kiek dabar žinau, kad moterys pagal jų tikėjimą labai jau sumenkintos..Supakuotos, pakavotos .Aišku, dabar daug kas keičiasi,bet nedaug, tačiau ištakos tokios- sėdėk namuose ir nė cypt.

Na, nėr ten joms labai blogai, aišku, priklauso, nuo šalies, kurioje gyvena... Kaip žinia, ir Lietuvėlėj su kaimo ereliais ne kas...

O šiaip yra išlaikomos, namų ruoša tikrai ne visos užsiima, gal mažokoka išsilavinimo gauna. Bet kaip teko arabes matyt, tai neatrodo labai užguitos... Greičiau atvirkščiai...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin