Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 22:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 24, 07:27 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Vikingas rašė:
na daugeliui ir kashpirovskis yra minchiu ir beribio proto galiunas .... kazhkokias pasakas jus chia paistos :D chia juk kaip zhmogu itikinsi ... jei patikes kad esi toks tai gerai jei patikes kad esi galiunas tarkim koks 10 tukstanchiu zhmoniu ... reishkias toks ir esi...


Vikingai, nu aišku, kad gali būti, kad tai demagogija, tik pažiūrėk, tu pats generavai mintis, iš kur jos pas tave kaip kūrinys atsirado? :lol: Ir kodėl aš jas suvokiu? :D Savuoju AŠ aparatu suvokiau, kad tu kritikuoji.. :lol:

P.S.Kašpirovskis čia nė prie ko. Juk ir kūdikis , ir bet kas turi minčių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 24, 07:52 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
asha nes mes naudojame ta pati kodavimo buda mintims perduoti suprantama kalba.... aishku jei tu butum profesore filosofe o ash paprastas santechnikas gal mums ir butu sunkiau ... bet vistiek imanoma butu perduot tas mintis ...

nelabai suprantu shios temos prasmes ... ka chia norim surast ar atrast ??? mes juk savo minchiu negalime valdyti pilnai... tuo juk ir skiriames nuo robotu kad yra nenuspejamumas ... :) o tos shambalos shmambalos... tai pasakysiu taipo... neieshkokit svetimu mesiju ... mes visai ne toj kulturoj uzhaugom ne tokios tradicijos ir ishvis ne mums tai suprasti.... kad ir kiek ten kopijuot budos vienuolius nei mums oda pagels nei akys susiaures... chia ash plachiaja prasme :D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 24, 08:51 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Vikingai, aš nesuprantu kame problema :) , niekas čia nieko nesuras ir neatras, tai tik filosofavimas, akiračiui ir mąstymui praplėsti kaip sakant :) . Realaus atsakymo neturim nei vienas ir negalim pasakyt kaip yra o kaip ne, senovės tautų mitai apskritai įdomūs ir kaip dažniausiai rodo dažnai juose būna tiesos, bet žinoma ne tiesioginės, kažkas tokio kaip žmogus būtų kažką supratęs, ką dabar jau žinom ar nutuokiam (ir aiškinam galbūt savo irgi dar primityvia logika kaip ir seniau žmonės darė tai, mūsų nuomone), bet paaiškinęs jam suprantamais primityviais terminais, dievais ir t.t. Lavint akiratį tikrai nėra blogai (pasijungt prie platesnių bangų :lol: ) tik nereikia apsistot ir įtikėt kažkokia viena tiesa, net jei tai būtų ir logika paremtas mokslas (vien mokslu irgi daug ko tiesiog net logiškai nepaaiškinsi) tikėjimai ar pan. O dėl kultūros, kokioj būtent kultūroj mes užaugom, kad negalim domėtis kitokiu žmogaus mąstymu :) ? O šiaip man Rytų religijos net labiau patinka, jose mažiau meksikietiškų serialų situacijų, bet daugiau žmogiškosios filosofijos ir mąstymų, bet žinoma tai tik vertinimas, o ne įtikėjimas jomis :)

Asha, aš save jaučiu net kojose ir pirštų galiukuose, kiekvienoj gyvoj ląstelėj, bet labiausiai tai viršugalvį, o ne krūtinėj, nes krūtinėj jaučiu kažką panašaus kaip ir kojose, bet rodos visi net ir tie geri ir dvasingi dalykai vyksta ne idealizuotame organe širdyje, bet būtent smegenyse. Visgi smegenyse vyksta kažkas tokio, kas išeina už jų ribų, nors nemanau, kad aš pats tai smegenys, greičiau tai kas jose vyksta :) . Šiaip, kad žmogus šitų dalykų (kūno ir minčių ir pan.) visuma tai tikrai faktas, bet ką galėtume įvardint tikruoju AŠ, ar didžiuoju AŠ na supranti ką turiu galvoj :) .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 24, 11:49 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
drs del lavinimo ir savishvietos nedrysiu prieshtaraut :D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 24, 18:13 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Vienas ismincius kazkada sake,kad visos mintys jau sugalvotos kazkur ten,aukstybese..

asha rašė:
mintys kaip ir mūsų, bet ne mūsų? :roll:


Butent taip as ir manau.Nors tokia jau ta zmogaus prigimtis,kad jam nuolatos norisi viska savintis :) ..Vis delto pirmine minties vieta nelaikyciau musu samones.Tie,kurie tiesiogiai dirba su mintimis zino,kad reiksmingos mintys sukasi erdveje,kitaip tariant ore,bet ne cheminiame,o mistiniame darinyje(kai kurie tai ivardija Dievo kvepavimu).Svarbiausia siame procese yra tai,kas pagaus sklandancias mintis pirmas,nes pavelavusieji jau gali buti apkaltinti plagijatu..Taip,buna,kai mintis is vienos galvos staiga persikelia i kita,kai bendraujame telepatiskai(Beje,mokslininku isitikinimu,visi gyvunai yra telepatai.Tik uzuot perdavineje zodziu junginius,jie meto ir gaudo ''energetinius kamuolius''-uzkoduotus vaizdinius ir emocijas)..Buna,kai pacios geriausios idejos mus aplanko ne laiku..Ir kad ir kaip paskui stengtumemes jas atkurti,taip vadinamos ''auksines mintys'' turi erzinancia savybe-pradingti be pedsaku :) ..O buna,kai mintis tenka vyti lauk..Nenorimas mintis,kurios prilimpa prie samones,istringa prote ir ileidzia saknis smegenu molyje..Kad ir isvytos vel sugrizta ir lekia uzburtu ratu..Lyg butu kokiu cigonu gimines..issikrausto ne tada,kai liepiama,bet kai jos pacios to uzsinori.Ir dar gerai,jei issikrausto jos,o ne tas,kuris prota laike savo esybes buveine..
Rasau ir galvoju,kurlink mano mintis juda..
Sudetinga klausima Drs uzdave..niekaip susikaupti negaliu..
Gal kitasyk :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 24, 18:31 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Ai daug ir ilgai tektų aiškintis, bet manau, daug priimtinesnis terminas ir atsakymas, būtų kolektyvinė pasąmonė, visgi esu tikras ji "randas" (jei ji randas, na bet bent jau asmeninė tai tikrai randas :wink: ) ne konkrečiai šioj aplinkoj, manau ji kažkur arčiau sapnų ar miego paralyžiaus būsenos, gaila, kad visi žino bent jau sapnų būseną kaip nepaneigiamą, bet visur šita būsena vis dar mistifikuota, dėl to kėblu kažką per ją logiškai aiškint, nepaisant to, kad psichologai jau seniai į sapnus žiūri ne kaip į kokią mistiką, bet į normalų ir logišką dalyką, kuris atlieka realią funkciją ir kuriais galima naudotis aiškinant logiškus dalykus :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 24, 18:56 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Na matai,o tu paemei ir taip tiksliai ivardijai :wink: ..
Siaip,jei griztant prie rytietisku religiju,budistai kalbedami apie sapnus,vartoja viena savoka,ne tik nezinoma,bet netgi sunkiai suprantama Vakaru pasauliui.Tai yra Sapno kunas,kuri sudaro tam tikros smegenu vibracijos ir vitaline energija.Sapno kunas gali atsiskirti nuo fizinio pavidalo ir keliauti kur tik panorejes..Ar apie ji tu karts nuo karto uzsimeni savo pranesimuose?!..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 24, 19:06 
Nežinau, bet manau, gali būti kažkas iš tokios serijos, kažkada ieškodamas informacijoos apie miego paralyžių, buvau aptikęs tokią būseną, kuri vadinama astralu, kuri kai kuriais "dėsniais" man priminė kažką panašaus (nepaisant, kad apie paralyžių čia ir nekalbama), po kurią neva keliaujama astraliniu kūnu (jei neklystu tokių būsenų ir kūnų įvardijama mažiausiai 7-ios), nors tai ir mistifikuota, bet neabejoju, kad vėlgi tai ne be pagrindo, bent jau iš to ką pats esu pastebėjęs :roll: .


Į viršų
  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin