Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 10:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 130 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Mindaugas Pliauga: Kam priklauso gyvybė?-(apie abortus)
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 15, 17:38 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
sraigute rašė:
Kad ir kaip žiauriai tai beskambėtų, bet man gyvas tik toks, kuris sugeba pats funkcionuot, taigis embrionas, kaip ir vegetacinės būklės ligonis į gyvųjų tarpą nepatenka...


Žiaurumas skambesio šiuo atveju pareina ne nuo pačio požiūrio, o dėl logikos nebuvimo... o gal aš kažko nesupratau?..
1 m. kūdikis, kurio funkcionavimas yra sauskelnių dergimas ir valgymas, kai jam paduodi, Jums, sraigute, irgi negyvas?

sraigute rašė:
Ir visgi ne draudimais reikia kovoti su abortais, o švietimu.


Drįsčiau teigti, kad šios diskusijos ir yra savotiška švietimo(si) forma.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mindaugas Pliauga: Kam priklauso gyvybė?-(apie abortus)
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 15, 18:18 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Guest rašė:
p.s.
asmeniškai tau nenoriu atsakinėti, nes esi labai šališkas,
todėl diskutuoti beprasmiška. Mane įtikino tik vienas jūsų pusės argumentas "nėra kontrolės mechanizmo ir įstatymas neveiks"
:|


Nežinau ką atsakyti, nes nelabai žinau, kaip reikėtų nebūt šališku, kaip matai ir pats sakai "jūsų pusė" (supraskim yra ir kita). Gal tiesiog nevykusiai ir be reikalo užsipuolu, kai noriu pasakyt kažkokį kliūvantį kabliuką iš tos vadinamosios "mūsų pusės", bet čia jau mano asmeninis trūkumas (aš tai ištiesų laikau trūkumu). Ir šiaip man atrodo apskritai blogai skirstytis į puses, asmeniškai žiūrėdamas tą mitingą prie Seimo, tikrai nesijaučiu pusėj tų, kurioj kalbėjo kažkokia moterų lygių teisių atstovė ar kažkas tokio, kur pagal ją kiek supratau tai abortas visai normalu, kad būtų vos ne kaip nuėjimas į kirpyklą, šiuo atveju esu tik toj pusėj, kurie prieš tokį įstatymą, nes kaip pat sakiai pritartum, jog jis vistiek nelabai veiks, o kadangi neveiks aš manau, kad dar atneš tik žalos ir kad kas iš to, kad atrodys, jog padarytas geras darbas, bet rezultatai blogi. Kalbant apie požiūrį į abortus, vadovaujantis bet kuo - logika (bent jau jai būtina morale) ar jausmais, tikėjimu be abejo pats esu ir manau daug kas (iš "šitos" pusės) būtų toj "jūsų" pusėj. Dėl priemonių tai turbūt reiktų nuverst kalną ir išguit iš TV, žiniasklaidos ir pan. lengvabūdišką sekso propogandą (be atsakomybės), bet kalnas labai didelis :wink:

Pritariu pactui, kad diskusijos yra visai gera švietimo(si) forma, kad mes ir nevisur sutariame, bet vistiek gaunam progą pagalvot.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mindaugas Pliauga: Kam priklauso gyvybė?-(apie abortus)
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 15, 19:00 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
pactas rašė:
sraigute rašė:
Kad ir kaip žiauriai tai beskambėtų, bet man gyvas tik toks, kuris sugeba pats funkcionuot, taigis embrionas, kaip ir vegetacinės būklės ligonis į gyvųjų tarpą nepatenka...


Žiaurumas skambesio šiuo atveju pareina ne nuo pačio požiūrio, o dėl logikos nebuvimo... o gal aš kažko nesupratau?..
1 m. kūdikis, kurio funkcionavimas yra sauskelnių dergimas ir valgymas, kai jam paduodi, Jums, sraigute, irgi negyvas?

sraigute rašė:
Ir visgi ne draudimais reikia kovoti su abortais, o švietimu.


Drįsčiau teigti, kad šios diskusijos ir yra savotiška švietimo(si) forma.



Visų pirma, aš nesu už ar prieš abortus. Bet... Manau, kad jei jau moteris tam pasiryžta, jin tam turi svarbių priežasčių. Manau, kiekviena (bent jau dauguma moterų) nori būt mama. Ir tikrai nuo jaunystės negalvoja, kad darys abortą. Deja, kartais žmonėms nesusiklosto gyvenimas... Ir jei moteris apsispręs, draudimai jos nesustabdys.

Beje:
1. Nagis jei jau apie sauskelnes, tai toks pilietis jau pats kvėpuoja, nereiktų perdėt, bet embrionas pats neišgyventų, deja.
2. Švietimas turėtų būti valstybės vienas iš pagrindinių prioritetų. O tokios diskusijos tėr nuomonių pasikeitimas. Be abejo, smagu žinot, ką kiti lietuvaičiai mislyja :)

_________________
Skubu, skubu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mindaugas Pliauga: Kam priklauso gyvybė?-(apie abortus)
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 15, 19:26 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis

Užsiregistravo: 2007 Rugsėjis 1, 19:29
Pranešimai: 348
sraigute rašė:
pactas rašė:
sraigute rašė:
Kad ir kaip žiauriai tai beskambėtų, bet man gyvas tik toks, kuris sugeba pats funkcionuot, taigis embrionas, kaip ir vegetacinės būklės ligonis į gyvųjų tarpą nepatenka...


Žiaurumas skambesio šiuo atveju pareina ne nuo pačio požiūrio, o dėl logikos nebuvimo... o gal aš kažko nesupratau?..
1 m. kūdikis, kurio funkcionavimas yra sauskelnių dergimas ir valgymas, kai jam paduodi, Jums, sraigute, irgi negyvas?

sraigute rašė:
Ir visgi ne draudimais reikia kovoti su abortais, o švietimu.


Drįsčiau teigti, kad šios diskusijos ir yra savotiška švietimo(si) forma.



Visų pirma, aš nesu už ar prieš abortus. Bet... Manau, kad jei jau moteris tam pasiryžta, jin tam turi svarbių priežasčių. Manau, kiekviena (bent jau dauguma moterų) nori būt mama. Ir tikrai nuo jaunystės negalvoja, kad darys abortą. Deja, kartais žmonėms nesusiklosto gyvenimas... Ir jei moteris apsispręs, draudimai jos nesustabdys.

Beje:
1. Nagis jei jau apie sauskelnes, tai toks pilietis jau pats kvėpuoja, nereiktų perdėt, bet embrionas pats neišgyventų, deja.
2. Švietimas turėtų būti valstybės vienas iš pagrindinių prioritetų. O tokios diskusijos tėr nuomonių pasikeitimas. Be abejo, smagu žinot, ką kiti lietuvaičiai mislyja :)


1. Joks kūdikis, be suaugusio paramos, pats neišgyventų, net Mauglis (taip pat žinomas Tarzano vardu).
2. Švietimas(is) turėtų būti kiekvieno žmogaus vienas iš pagrindinių prioritetų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mindaugas Pliauga: Kam priklauso gyvybė?-(apie abortus)
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 15, 19:47 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
Pritariu pactui, kad diskusijos yra visai gera švietimo(si) forma, kad mes ir nevisur sutariame, bet vistiek gaunam progą pagalvot.

Aš taip pat pritariu , geriau ir taikliau nepasakysi- paskaičius viską nuo pat pradžių, tikras auklėjimo(si) vadovėlis gaunas.
Tegul ateina čia ponia M.-A.Povilionienė ir pasižiūri, kokia mūsų nuomonė ir kokias diskusijas sukėlė jos normaliam žmogui protu nesuvokiamas straipsnis iš moteriškosios egoistiškosios pozicijos..-ką noriu, tą darau.
O ir forumo vyrais neįmanoma atsistebėti, garbės žodis, trūksta žodžių, kad taip gali ginti dar negimusį vaiką!Ir bandančiais atskleisti kokia visgi yra aborto filosofija, pasekmė ,ir iš viso, kas tas kūdikis? ect.
Jei visi vyrai taip mąstytų, garantija, šeimose tokio žodžio , kaip "abortas" nebūtų, o vaikams nuo mažens sukaltų į galvas tvirtas nuostatas.
Sraigute, norėčiau truputį tave pataisyti... :)
Klaidinga nuomonė, kad embrionas turi tik vienintelį namelį - moters gimdą. Išgyvena ir vystosi embrionas ir mėgintuvėlyje.[Jei čia buvo pasakyta tai kartojuosi netyčia:) ]. Embrionas jau su perduota programa, kokiu žmogum turės būti. Tik pagalbos jam reikia- temperatūros, t.t.Lygiai, kaip ir gimusiam kūdikiui..
Kaip manai, kokios svarbios priežastys galėtų būti svarbiomis, be tų 2%, kuriuos vardijome ?
Drs, dėl to laisvo ir neatsakingo sex-o kalno informacijos priemonėse. Nugi teisingai sakai, bet ar ne tie dalykai neša didžiausią pelną? Vot ir gaunasi, kad vieni sėkmingai rodo, propaguoja tai, o kiti, pūsdami į tą pačią dūdą, ragina legalizuoti abortus? :evil: Vienu metu pasipildo dvi kišenės? man atrodo, kad čia truputį "nečystas" reikalas. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mindaugas Pliauga: Kam priklauso gyvybė?-(apie abortus)
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 16, 06:23 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 29, 14:04
Pranešimai: 1666
Miestas: Vilnius
Asha, nagi dar truputi pridėsiu, jei jau taip, tai ir spermatozoidas su kiaušialąste - žmogum yra - reik tik truputį jiems pagalbos.

Bet visgi gaila, kad Lietuvoj nėr vaikų kulto, kaip pietų kraštuose...

_________________
Skubu, skubu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mindaugas Pliauga: Kam priklauso gyvybė?-(apie abortus)
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 16, 08:56 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Sraigute, tarp kitko, spermos bankai kaip tik ir tarnauja žmonių giminės pratęsimui.
Gal teko girdėti tokį dalyką - kai kurios merginos , moterys specialiai stengiasi pastoti , santykiaudama su muzikantu, daininku, artistu, kitokia talentais apdovanota asmenybe, nes tikisi, kad būsimasis vaikelis gali dalį talentų atsinešti į pasaulį, nes būtent spermoje yra dalis programos?
Aš paprastai ir liaudiškai dabar- ką reiškia žodžiai:"ir buvo pradėtas vaikas".?
..

Imkim kad ir tai , jog tūkstančius metų žmonėms nereikėjo abortų , bet va, šiomis dienomis ėmė ir jų prisireikė.Niekada nesutiksiu, kad embrionas yra tik kažkokios mėsos ir ląstelienos mišinys. Teko "užlipti" ant Nidos Vasliauskaitės citatos: „X žmogumi tampa tada, kai sociumas NUSPRENDŽIA X,ą pripažinti žmogumi.“ Tai lyg sliekas, ane, kurį gali užmauti ant kabliuko ir eiti žvejoti?Arba- negimęs vaikelis- tai nėščiosios toks laikinas susirgimas- kaip gripo virusas.Holokaustu ir genocidu kvepia..Nespėjai vaiko užregistruoti[tarkim mirė sekančią parą ar gimdant]- tai jokio piliečio kaip ir nebuvo?Galima juk ir taip pavartyti.Man išvis keista, kai moterys, kurių pašaukimas ir instinktai yra ar turėtų būti pagrįsti Motinyste, taip nusišneka.Tokia tat feminizmo pasekmė.
[Pagal „TNS Gallup“ šių metų vasario mėnesio tyrimą abortų draudimui nepritaria 61 proc., o pritaria vos 20 proc. Dar 19 proc. yra neapsisprendę.]
Ir ne draudimas iš pašalės turi suveikti, o draudimas pačiam sau- moralinė nuostata. Man keista, kodėl žmonės, pasisakantys už abortus, nenori matyti savęs pratęsime į ateitį - vaikuose, anūkuose, provaikaičiuose.
Jeigu dar kas nors abejoja, kad tai yra žmogus, tegu pasižiuri šias nuotraukas: http://www.abortionno.org/Resources/pictures.html


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Mindaugas Pliauga: Kam priklauso gyvybė?-(apie abortus)
StandartinėParašytas: 2008 Gegužė 16, 10:09 
sraigute rašė:
Asha, nagi dar truputi pridėsiu,
jei jau taip, tai ir spermatozoidas su kiaušialąste - žmogum yra - reik tik truputį jiems pagalbos.


- paemus atskirai - ne, tai tik galimybe,
- sujungus - taip, tai jau zmogus
(todel bandymams su embrionais grieztai nepritariu)

PDT_Love_06


Į viršų
  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 130 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin