Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 23:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 29, 16:10 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Drs rašė:
.. neturėtų būti tokio dalyko, kuris verstų rinktis tik vieną požiūrį..

Niekas juk neverčia individo rinktis, tą daro jis pats, savo valia.. :wink:

Drs rašė:
.. asha nepritariu, kad teisingas filosofijos metdas - nesakyti nieko apie tai, ko nežinai.., gal greičiau netvirtinti (tiesiai sakant nemeluoti), kad žinai, kai ištikro nežinai...

Būtent tai turėjau galvoje- žodžių žaismas.. :wink:
Ir tu tą žinai.. :)

Drs rašė:
..
Aš ir neįrodinėju kokia religija geresnė, aš tik dėstau savo požiūrį, o savo požiūriu aš turi uteisę vertinti, kuri religija pagal mane geresnė ar kad išvis religijos ne tai, kad nenaudingas, bet net žalingas dalykas. Turiu lygiai tokią pat teisę, kaip kad religija turi teisę brukti savo idėjas ar smerkt netikintį (netikintį pagal konkrečios religijos dogmas).

Tai visai normalu, jei pokalbis duoda naudos(o kas iš to?), tuo labiau kad krikščionybė, viena iš žiauriausių religijų, atėjusi misijų, Kryžiaus karų , inkvizicijos pavidalu ir įsitvirtinusi, bando diktuoti moralines normas ir vertybes.Tai vėliau ji susiskaidė į kitas religijas..Tik, galvoju, kad ginčai gali būti beprasmiai , įrodant, kas teisus, nes kiekvienas turi savo tiesą ir ja tiki, plius jei nenori priimti ar patikėti kita tiesa ar dalimi jos, ar prieiti konsensuso..- na, nebent pritrūktų argumentų.. :D Žodžiu, stumdymasis ant lieptuko.. :D beje, filosofijos istorijoje yra faktų, kada filosofai nesutaria vienu ar kitu klausimu ir turi skirtingas teorijas, t.y. yra skirtingų mokyklų atstovai.. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 29, 17:20 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
asha rašė:
Drs rašė:
.. asha nepritariu, kad teisingas filosofijos metdas - nesakyti nieko apie tai, ko nežinai.., gal greičiau netvirtinti (tiesiai sakant nemeluoti), kad žinai, kai ištikro nežinai...

Būtent tai turėjau galvoje- žodžių žaismas.. :wink:
Ir tu tą žinai.. :)


Ne ištikrųjų pagalvojau, kad turi galvoje tą ką sakai, prie žodžių bereikalo nesikabinčiau :) . Dabar jau žinosiu :P

asha rašė:
Tai visai normalu, jei pokalbis duoda naudos(o kas iš to?), tuo labiau kad krikščionybė, viena iš žiauriausių religijų, atėjusi misijų, Kryžiaus karų , inkvizicijos pavidalu ir įsitvirtinusi, bando diktuoti moralines normas ir vertybes.Tai vėliau ji susiskaidė į kitas religijas..Tik, galvoju, kad ginčai gali būti beprasmiai , įrodant, kas teisus, nes kiekvienas turi savo tiesą ir ja tiki, plius jei nenori priimti ar patikėti kita tiesa ar dalimi jos, ar prieiti konsensuso..- na, nebent pritrūktų argumentų.. :D Žodžiu, stumdymasis ant lieptuko.. :D beje, filosofijos istorijoje yra faktų, kada filosofai nesutaria vienu ar kitu klausimu ir turi skirtingas teorijas, t.y. yra skirtingų mokyklų atstovai.. :wink:


Na aš neturiu galvoj vien krikščionybės, nors ji pas "mumis" gajausia tai jai tenka daugiausiai :) . Bet aš ginčinuos ne tam, kad įrodyt kas teisus, nes ir taip suprantu tokio ginčo beprasmybę (aišku ne visada :roll: ), bet man atrodo visai naudinga kartais tiesiog paklibint tą, kaip tu sakai, lieptuką ir pažiūrėti kokių dulkių po juo prisikaupė :wink: . O kad filosofai nesutaria vienu ar kitu klausimu tai žinoma ir dažnai, ginčai ar diskusijos sudaro geras sąlygas kritiškumui, kuris filosofijoj kaip ir jau sakiau labai svarbus bruožas :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 30, 06:52 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
pas tave drs humanizmo filosofija :D teise rinktis :) manau kad tu filosofiju iur tikejimu yra begales ir visos jos teisingos kaip ir visos neteisingos ... chia jau ish kurios varpines zhiuresi :) shiaip viskas pasaulyje reliatyvu kaip ir pats pasaulis :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 30, 07:04 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Filosofija yra vienas dalykas, tik ji taip griežtai neapibrėžta dėl to ir yra pagal mane sumaniausia žmogaus ir pasaulio suvokimo forma :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 30, 07:13 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
... kaip upe pasipildanti vis nauju vandeniu .... o ne kaip fundamentalus tikejimas dvokiantis dumblu :D

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin