Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 20:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 27, 18:56 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
nuodingoji gebene rašė:
kodel manai kad mokykloje yra visi draugai? as turiu drauge is vilniaus kuri cia viesi :P dar kaimyne ir uztenka


Ne tame esmė, kad būtų DRAUGAI, bet tu nesugebi tokioj bendroj aplinkoj kaip mokykla apskritai sugyvent su kitais. O sutart išmokt būtina, su įprastais draugais bendravimas kitas, tu nuo jų gali kada nori "pasislėpt", o mokykla toks dalykas kur tenka bendraut per "prievartą" net kai tu nenori. Greičiausiai tu save įsivaizduoji aukščiau jų (protingiausia, geriausia, sumaniausia, talentingiausia ir t.t.) :wink: ? Kažkaip tai veikia aplinkinius tai ir jie pradeda tavęs nemėgt, o po to jau chroniškai ir savaime jie tave tyčia erzina. Jokiu būdu nereiškia, kad būt -esniu už kitus blogai, bet kai žmogus pradeda tuo didžiuotis į kitus žiūrėdamas kaip į apskritai menkesnį daiktą (dažnai nė nebūdamas tas -esnis :wink: ) ir savo povyza (yra toks žodis?) rodyt tai suerzina kitus. Vaikai ir paaugliai imasi tiesiogiai tave erzint, net žemint, suaugę gal labiau apšnekinės už nugaros ir pan., bet taip, kad tu tą jausi :wink: . Tu dėmesio baisiai (daugiau nei įprastai kiti) nori, nesugebi juo net dalintis, tau nepatiks net tuo atveju jei kitas gaus tik lygiai tiek pat dėmesio ir iš tavęs jo nė lašo neatims, ką jau kalbėt jei daugiau :wink: . Vėlgi aš tavęs nepuolu tik pasakau ir tiek, netgi dėl to, kame problema neesu tikras, bet kad ji yra tai turbūt ir pati suvoki :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 27, 20:33 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 18, 15:46
Pranešimai: 270
Miestas: Baltosios rožės-Kns
Mantukas rašė:
Sim man ir buvo panasiai cia pries 2 metus per rugsejo pirma ejau su keliais draugais per centra ir sutikau toki drauga einanti su kitais draugais, tai ji suktelejau tas atsisuko ir paziurejo i mane tai taip ranka numojo ir nuejo.. Tai taip gavos, kad jis mane palaike kaip koki mulki ar dar blogiau.. Tai is to pykcio kita diena as sudaviau ir paskui susimusem..
Ir as ant jo pykau ilgai, o jis ne tai bande kitom dienom sneket o as kai durnas dar buvau pykau ir nesnekejau ir net nedaviau rankos kai jis su manim sveikinos... Bet paskui susipratau as ir priejau prie jo ir padaviau jam ranka sakau labas ir atsiprasau sakau... O tas draugas buvo geras draugas kartu su juo nuo vaikystes irgi augome.. tai kai priejau prie jo ir pasakiau atsiprasau jis taip pat sako atsiprasau uz tai ka as mieste padariau tai abu durnai padarem



Vat vat..svarbiausia tas stebuklingas atsiprašymo žodis, o kai nė viena pusė nedrįsta žengt pirmo žingsnio, tai taip ir gaunas kaip man..ir nieko čia nepakeisi..džiaugiuos dėl jūsų:)

_________________
Š****, ne dievai esam, ne visagaliai, o norėtųsi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 29, 15:29 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 22, 19:24
Pranešimai: 1840
Miestas: Šiauliai
Drs rašė:
nuodingoji gebene rašė:
kodel manai kad mokykloje yra visi draugai? as turiu drauge is vilniaus kuri cia viesi :P dar kaimyne ir uztenka


Ne tame esmė, kad būtų DRAUGAI, bet tu nesugebi tokioj bendroj aplinkoj kaip mokykla apskritai sugyvent su kitais. O sutart išmokt būtina, su įprastais draugais bendravimas kitas, tu nuo jų gali kada nori "pasislėpt", o mokykla toks dalykas kur tenka bendraut per "prievartą" net kai tu nenori. Greičiausiai tu save įsivaizduoji aukščiau jų (protingiausia, geriausia, sumaniausia, talentingiausia ir t.t.) :wink: ? Kažkaip tai veikia aplinkinius tai ir jie pradeda tavęs nemėgt, o po to jau chroniškai ir savaime jie tave tyčia erzina. Jokiu būdu nereiškia, kad būt -esniu už kitus blogai, bet kai žmogus pradeda tuo didžiuotis į kitus žiūrėdamas kaip į apskritai menkesnį daiktą (dažnai nė nebūdamas tas -esnis :wink: ) ir savo povyza (yra toks žodis?) rodyt tai suerzina kitus. Vaikai ir paaugliai imasi tiesiogiai tave erzint, net žemint, suaugę gal labiau apšnekinės už nugaros ir pan., bet taip, kad tu tą jausi :wink: . Tu dėmesio baisiai (daugiau nei įprastai kiti) nori, nesugebi juo net dalintis, tau nepatiks net tuo atveju jei kitas gaus tik lygiai tiek pat dėmesio ir iš tavęs jo nė lašo neatims, ką jau kalbėt jei daugiau :wink: . Vėlgi aš tavęs nepuolu tik pasakau ir tiek, netgi dėl to, kame problema neesu tikras, bet kad ji yra tai turbūt ir pati suvoki :wink:
as neerzinu kitu neerzina ir manes niekas(tik klasiokai) nelaikau save tobula ir tuo labeu protinga ir prasom neiskraipyt mano zodziu ar tu ta pacia mokykla lankai kaip as dirbi ten kad taip viska nutuoki? manau kad reikia pirma zmogu pazint tik tada sakyt teiginius kurie yra tikrai budingi tam zmogui o ne tik numanomi ar nuspejami, nesu toks zmogus kad pykciau todel ir nepyksiu bet cia as riomtai tau pasakua ir noreciau kad idemei isiskaitytum i kiekviena mano zodi ir suvoktum beto as ne savanaude ....galperdaug laiko praleidziu cia... perdaug mane nebutai kosiat (neteisingai isiresiu0 nes jau nebesudedu normoj sakinio apie tai tau vertetu paklaust tu zmoniu su kuriais as dar sms susirasau is cia gal jie paneigs viska o galir ne....va tada visa tiesa bus

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Birželis 29, 20:02 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Ok, tiesiog atsiprašau, kad įlindau ten kur nereikia, per savo kvailumą :? Taip tu teisi aš tavęs nepažįstu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin