Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 20, 01:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 115 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 22, 20:22 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Vasaris 22, 19:24
Pranešimai: 1840
Miestas: Šiauliai
istrauka is sudegusio sendienos minciu lapo....9sutrumpinta)
rytas prasideda gana sauniai sai 12 val ir as jau ant koju nosi riecia mamos kotletai niam..... prisedu prie kompo o ten begale laisku man kaikurie neaiskios kilmes o kaikurie draugu malonu kad nepamirsta ...telefonas tyli gaila ..nesuprantu kodel as ji isvis pasiimu ir va pagaleu staiga sulaukiau sms drauge mane varro maudytis na gerai sutinu nors gal ir nereikejo. nuvaziuojame maudytis o ten gauja mano klasioku kurie apdrebia mane slapiu smeliu kad eiciau maudytis na nieko nepadarysi nueinu pripuciame ciuzini oki didziuli ir guliu su drauge va tada ir parsidejo atplaukia 1 senis pask kitas na ka monikut pasirodo perdaug "gerai "su maudimuku atrodai nuplaukiu palikdama drauge bet turiu gryzti nes ji papraso va tada ir is vieno to tipelio isgirdau nes cia savo bandeles nesusilaikiusi tvojau jam i dantis jis net zandikauli prikando zinau kad negerai padareu bet juk tai buvo refleksas . jis letai nuplaukia su raudonu zandu as jauciuosi pagaliau laisva bet kartu ir pazeminta (....) vienas pazistamas bernas paklause ar as daug teslos valgauman patinkancio berno akivaizdoje as nesurinkau zodziu... man geda ....(...) jau temsta ir as vis mastau ar tokios dienos galejau isvenkti...

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dienoraštis skirtas visiems
StandartinėParašytas: 2008 Gruodis 12, 05:44 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Ir vėl bauda. Rodos ir nelakstau greitai, o tik paspausk pedalą, atpalaiduok budrumą, žiūrėk jau sėdi krūmuose dėdulė policinykas. Dar toks nepatenkintas, nes Irma stabdžiukus spustelėjo ir nesuspėjo visko užfiksuoti. Vėl teismai, vėl ir vėl..... O mano gerajį antiradarą kažkas į savo mašiną persimetė....
Būtų juokinga, bet kai ekonominė krizė tai ir policajų pilni krūmai kaip vovierių. O vakarais skambina į namus ir maldauja paremt policiją. Paremsiu aš juos :difus_razz :difus_razz :difus_razz


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dienoraštis skirtas visiems
StandartinėParašytas: 2009 Kovas 1, 09:21 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 25, 10:26
Pranešimai: 230
Miestas: Kaimas, kaimas!
Pažadino kas? Atsakymas:subanditėjęs katinas!
Aš už kalnieriaus švyst iš lovos, jis atgal ant sprando lipa!Aš švyst!- tas vėl ant pagalvės.
Taip abu pradėjom dieną.Jis dabar triauškina savo Darling, o aš Lavazza geriu...Visgi sekmadienis, galima ir iš kitos , geresnės, dėžutės pasiimt! PDT_Love_04

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: gėlės -ne vien man
StandartinėParašytas: 2009 Birželis 29, 20:46 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis

Užsiregistravo: 2009 Birželis 14, 14:05
Pranešimai: 224
lape rašė:
kiekviena istorija turi savo liūdesio ir linksmumo :wink:

Irma, sveik!! :wink:


O štai mano pamokanti penktadienio istorija. Penktadienį per MA diplomų įteikimą gavau gėlių iš bendradarbių, motinos ir šiaip pažįstamų. Viena mano pažįstama laikė gėles, ir aš, čiupau už jų. "Čia mano", šiandien mano gimtadienis",- paaiškino ji man vis tebeplėšiant iš jos rankų geltoną rožę. Susigėdau, ir supratau, kad gėlės, net ir pačią iškilmingiausią dieną, gali būti dovanojamos ne vien man...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dienoraštis skirtas visiems
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 23, 00:22 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
Vakar apėmė keista būsena. Prisiminiau mūsų pokalbius nuo pirmos pažinties dienos. Kartais jie užtrukdavo kelias valandas, o per jas nuotaikų kaita primindavo supynes arba vaivorykštės spalvas. Tačiau vakar parašei kelis sakinius. Jie buvo kaip riba. Peržengėme ją drauge, palikę senąjį gyvenimą ir sykių pradėję naują. Ji kaip atskaitos taškas nuo žaismingo kalbėjimo vakarais iki pasiryžimo užaugti kartu. Nuo ryžto iš palėpės iškraustyti senus daiktus ir paruošti vietą naujiems. Nuo noro uždažyti paveikslus ir nutapyti naujus. Vakar apėmė keista būsena, nes po tų sakinių išsirengei. Stovėjai visai nuoga, nusimetusi drabužius po kojomis… Einame ten, kur upės keičia vagas…

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dienoraštis skirtas visiems
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 24, 11:54 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Gruodis 20, 13:24
Pranešimai: 311
Ir pažino Fungas japonę,ir užgimė Fungo širdy poetas... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dienoraštis skirtas visiems
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 24, 14:27 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
trojke,cia ne mano mintys suklotos

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dienoraštis skirtas visiems
StandartinėParašytas: 2009 Lapkritis 24, 19:38 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Spalis 19, 21:37
Pranešimai: 1469
Fungai, o kas tų eilučių autorius?.. :oops: :)

_________________
PaveikslėlisPaveikslėlis BC Žalgiris


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 115 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin