Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 20, 01:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 115 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 13, 17:13 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Atsikeliau vos prasvitus.Paduose kirbejo nerimastinga gyvastis,galbut jos likuciai,surade priebega maziausiai paguodziamoje,niekada neglamonejamoje kuno dalyje.Perbraukiau pedas ranka,smiliumi inirdama i kiekviena tarpupirsti..Niekada nezinojau,kad mano kunas toks tobulas ir drauge toks netvarus.Kiekvienas judesys atrode dieviskas.Norejau,kad vejas siugzdentu plaukus.Isejau i gatve.
Raudonais akmenimis gristus takus slave pagyvenusi moteris.Popiereliai nuo saldainiu,nuorukos,reklaminiai lankstukai..Ji kazka myke po nosimi-tai galejo buti daina,bet lygiai taip pat-suirzes bambejimas,neissakyti priekaistai,susikaupe per kelis desimtmecius.
-Ateiviai is kitu planetu dabar pasauli valdo,-tare ji pasiremusi i sluota.Kalbejo kartais angliskai,kartais sava kalba..Nesupratau kokios ji tautybes,kodel ir pagal kokia logika persoka nuo vienos prie kitos kalbos.-Jie viska sprendzia,tuos,kurie blogi buvo,kitus enge,kankino,tuos po mirties vel i zeme paleidzia.Va kodel dabar tiek daug geru zmoniu debesyse skraido..Jeigu zmogus stengiasi,pikta daryti sergstisi,kitiems gelbsti,tada jis po mirties i zeme nebegrizta.Ateiviai taip sutvarke.Jie padare taip,kad dievas galios neturetu..
Kad ir susirupinusi nekokiomis pasaulio perspektyvomis ji nepaliove slavusi tako.
-O vat dabar visokie velniai po zeme vaiksto.Su zveries galva ir zmogaus kojomis.O ateityje bus panasus i bezdziones.Ir netures sazines.Ir bus aplink tik mirtis ir tamsa..
Sunku buvo pasakyti,kiek jai metu,gal arti septyniasdesimties.Veidas tamsus,smulkiai rauksletas.Visa gyvenima ji,matyt,slave gatves.Po kojomis painiojosi siuksles,o galvoje-visokiausiu pranasysciu nuobiros..
-Ir nieko negalima padaryti?-paklausiau.
-Nieko.Viskas grius.Valstybes pakils i kara.Eis kariuomene pries kariuomene,ir ne viena nelaimes.Juodasis karalius kovos su Raudonuoju karaliumi..Bus dumai,ugnis ir pelenai..
..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 25, 12:27 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Takas. Posūkis kairėn. Čia.
Baltos chrizantemos palengva nusileidžia į metalinę vazą. 4 žvakės. Plevenanti liepsna, vėjo gūsis. 25 diena, liepa. Išėjimo diena.. Taip kasmet.
Tylu. Ramu.
Apmąstymai apie Didžiąją Netektį..., Gyvenimo Prasmę.
Čia ir miegas, ir jaunumas, ir senumas.
...

Viskas praeina/Saliamonas/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 26, 21:21 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Skaistus siandien buvo rytas;dangus po vakarykstes liuties tvieske skaidruma.Saule margino kriauses lapija.Atsisedau ant zoles,pakausi atremiau i kriauses kamiena ir ziurejau,kaip kraipydamiesi kruta zalsvi lapai.Jie plazdejo sauleje,gerdami siluma,sviesa,glostanti veja..Norejau tapti tuo lapu-buti vejo plakama ir saules glamonejama.Iskisau liezuvi-kiti jutimai jau buvo atbuke nuo daugybes reginiu,garsu,kvapu ir lytejimu..Uzsimerkiau ir geriau i save miesto uzesi ir visa ta nerima,tvanka ir inirsi,kuris pabunda drauge su automobiliu zlegsejimu.Tas pasaulis.Buvau butinoji jo dalis.Kietas trupinelis ikrito i praziota burna.Atsargiai isemiau-maza pukuota sekliuke su perregimu debeseli primenanciu parasiutu.Prarijau.Siaip ar taip,man buvo lemta tapti trasa zolei ar medziui..dabar zinojau,kad nesioju savyje tai,kas liks po manes.
..

-


Paskutinį kartą redagavo Laukine 2007 Liepa 26, 22:19. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 26, 22:03 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
nezinau ar as ce prilipsiu su sa vo dienorarciu:

telefonas suskambejo apie 9. masinos pirkejas.sako as apie 12 jau busiu kaune(babkes acibaslevom vakar) bet reik isregistrot auto.as dar miegu.sakau gerai apie 12 susitinkam.na.as as acikeliu seip taip puse vienolikos.nuvarau dar savu reikalu y mega .skambyjy jam_sako susitinkam pre meges uz 30 min nu as dar ir namo soejau suvazinet.na regitroj susitvarkom.mislyju ka toleu veikt??tipo tacka prakaleu -galima gert.bet ne mano BMW labai jau nekoks o technime ir ne uz kalnu.varau pas skardininka tas sako tau reik bla dla dla.jo.o is kur man tai gauti?? anas sako:NU jei as vazinesiu tai tau bus brangeu:fynale vysa diena detaliu pravazinejau apie kukes nechrena nesuprantu:))))))
reikejo kokio tai bufefio amortiko-nuvarau y srota. sakau man keik buferio amortiko.sako turim 30 ir rodo koke tai rope. sakau-emu.dad ir tarpine koke tai dave uz 10 .paskui manau nu blyn,buferio tai reik!!!!! o meistriukas sake kad dar reik ir kazkokio tai balkio nu ir ta uzsakeu.
paskunsnekam su eolto dardonyku:sakau as tik vairot moku:anas :o as krano prisukt nemoku.MORALAS:..........mes negalim visko moket ir zinot

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: dienorastis skirtas visiems
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 14, 22:02 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 12, 08:18
Pranešimai: 229
Miestas: Šiauliai
Po keliones buvau pakyleta, tarsi viskas pasikeite... jauciau palaima, dziaugsma ir ... nezinau neapsakomas jausmas... visas tas dienas vvaiksciojau apsvaigusi nuo minties, kad viskas dar pasikeis, kad tu dar busi mano, nes as ne viena... viena... viena.... ir tik viena... visada pagalvodavau, kad tu turi drauge, bet labai tos minties neakcentavau... tai normalu... normalu ir tiek... siandien suregavau smarkiai... tai buvo tikra... tikra kaip pats gyvenimas... vis galvoje kirba mintis kodel? Kodel man? Kodel vyrai kuriuos isimyliu mane palieka, arba nekreipia i mane jokio demesio... kodel... kunas visas sudirges, mintys kazkur lakioja, tarsi buciau nezemiska...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: dienorastis skirtas visiems
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 22, 18:39 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 12, 08:18
Pranešimai: 229
Miestas: Šiauliai
Siandien buvo kazkokia keista diena. Susitariau papietauti su tokiu vienu... buvau labai laiminga, net sokinejau is laimes... papietavome... jis mane paqrveze atgal i darba, bet vel... tokia buvau issiblaskiusi, kad kabake palikau raktus, kai isejau nepastebejau, kai grizau i darba tik tada supratau, kad neturiu raktu... gerai, kad tas vyrukas geras... nuvaziavo i kabaka ir rado... o tai nezinau ka buciau dariusi, nes raktai ir nuo kabineto ir nuo buto... :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 22, 18:54 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
mergyte, itariu, kodel tokia issiblaskiusi buvai :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: dienorastis skirtas visiems
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 22, 18:58 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugsėjis 12, 08:18
Pranešimai: 229
Miestas: Šiauliai
nagi ir del ko, Balvone, pasakyk... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 115 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin