Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 17, 01:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Stresas - jo poveikis, kaip elgtis?
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 3, 09:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Lapkritis 23, 19:08
Pranešimai: 17
Aga. Kad moterys viską perleidžia per širdį, tai šventa tiesa. Bet Laukine, manau, kad emocijos tikrai valdo mus. Labiau pritariu Ashai, tik praktika ir įvairių situacijų bei savo reakcijų analizavimas išmoko nepasiduoti emocijoms. Tikrai prisimenu, kai po ilgos pertraukos išėjau groti į sceną, tikrai be galo džiaugiaus, kad vilkėjau ilgą suknelę, nes koja drebėjo. paskui sekė darbas su savimi- "bijai- neik, eini- nebijok", ir šiandien iš to liko tik lengvas, bet būtinas jaudulys.
Būna, kad kažkas užklumpa netikėtai. Pvz. Vidury naktų skambutis, kad tau artimas žmogus pateko į avariją. Net baisiausiam sapne negalėjai susapnuoti kaip reaguosi ir kaip susitvarkysi su stresu. Ir nežinau koks turi būti, kad tavęs neužvaldytų emocijos, neviltis. Bet kuo greičiau suvoki, kad nieko nepakeisi, kad viskas ką tu turi- tai ramybė ir tikėjimas, tuo geriau. Ir paskui visi kiti tavo patirti stresai atrodo tiesiog juokingi. Kaip ten sako- viskas, kas mūsų nenužudo, padaro mus stipresnius. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Stresas - jo poveikis, kaip elgtis?
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 3, 12:04 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Puikus ir man artimas poziuris:''jei bijai nedaryk,jei darai nebijok!''
Ziema,be jokios abejones,zmogus-emocionalus tvarinys,to as neneigiau.Taciau nenoriu sutikti su teiginiu,jog zmogus emociju yra valdomas,nes mano giliu isitikinimu,kiekvienas zmogus yra pajegus tas emocijas pats valdyti,suvokdamas,kurioms emocijoms verta atsiduoti,o kurioms nepasiduoti,kas zmogui teikia zala,o kas taurina,pasirinkdamas poziuri i egzistuojancias situacijas,pasirinkdamas poziuri i sklendziancias emocijas :) .Na,o vidine ramybe tai nebutinai susitaikymas su padetimi,anaiptol,vidine ramybe,mano manymu,randasi,kai zvelgi ir vertini visa ka su kantrybe ir meile,t.y. sviesiai :) .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Stresas - jo poveikis, kaip elgtis?
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 5, 11:21 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Rugpjūtis 24, 23:07
Pranešimai: 295
Miestas: no clan, no hall :D
O kaip jūs pakomentuotumėt šitą paminėtą patarimą: "Jei bijai - nedaryk, jei darai - nebijok" ?

_________________
Do what you fear and the death of your fears is sertain;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Stresas - jo poveikis, kaip elgtis?
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 5, 12:14 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Torinas;) rašė:
O kaip jūs pakomentuotumėt šitą paminėtą patarimą: "Jei bijai - nedaryk, jei darai - nebijok" ?


Jei bijai- nepažeidinėk įstatymų, jei pažeidinėji- nebijok, vistiek būsi nubaustas minimaliai :mrgreen:

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Paskutinį kartą redagavo stebetojas 2010 Vasaris 6, 10:57. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Stresas - jo poveikis, kaip elgtis?
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 6, 00:05 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Torinai,o kaip Jus?:)
Regiu tamsta kritikuoti maganti-klystu,ne? :)

Kazkada tokis poetiskos sielos veikejas dainavo:''ko bijosi,tas ir bus.''Esu linkusi anam pritarti,todel ir sakau:zvelk i pasauli ir jame pasitaikancias situacijas tvirtai,be baimes,sypsodamasis ir tikedamas,tada daugiau sansu,kad ir tos situacijos palankios bus.

:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Stresas - jo poveikis, kaip elgtis?
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 6, 09:09 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
Torinai, tu gi be baimis karys, nieko nebijai, kam uždavinėji tokius kvailus klausimus :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Stresas - jo poveikis, kaip elgtis?
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 6, 10:56 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Gal kirvį pametė :roll: ir drąsa išgaravo :mrgreen:

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Stresas - jo poveikis, kaip elgtis?
StandartinėParašytas: 2010 Vasaris 6, 20:24 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Rugpjūtis 24, 23:07
Pranešimai: 295
Miestas: no clan, no hall :D
Laukine, aš tik paprastą klausimą uždaviau, o jūs klastos ieškot :). Pamokymą galima ne vienu būdu interpretuoti, tad ir nutariau pasitikslinti, kaip jį aiškinate:). Niekaip neįžiūriu, kur čia kritika buvo :). Kiek suprantu, čia reakcija į "proto galios" temą :). O jos nebetesiau vien todėl, kad jau nuo pat pradžių joje aiškumo nebuvo, vien „manymai, kad taip ar panašiai“, o į bandymą temos nagrinėjimą pradėti kiekvieno požiūrių išgryninimu sutikau aiškų pasipriešinimą. Diskutuoti, kai skiriasi net ne požiūriai, bet mąstymo technika, tai tas pat, kas ne skaptuoti akmeny, o braižyti smėlyje :). Tu skrajoji ir vaikščioji stogais, aš šliaužioju urvais, gal todėl ir nesusikalbam :mrgreen:. Savo požiūrio gi reikšti nevengiu, ką galima pamatyti keletoje temų, kuriose dalyvavau :). Jei kišu kur nors nosį, turiu susitaikyti ir su tuo, kad bus kritika, svarbu, kad ji būtų pagrįsta, ir svarbu, kad atsakas į ją tai pat būtų pagrįstas :).

Tai vis dėl to, kaip suprantat tą pamokymą - man tik tai padės suprasti jūsų požiūrį ir pažadu, kad nekritikuosiu jo :mrgreen: .

Samot, nebijo tik kvailys:). Tik geriau bijoti, stengiantis eiti priekyje, nei bijoti velkantis uodegos gale. O baimės ir darymo santykio klausimu man labiausia tinka, patarimas: "Do what you fear and the death of your fears is sertain". Lietuviškai jo neverčiu, nes mano vertimas būtų mažiau skambus ir paveikus, nei originalo kalba :). Tikiu, patys išsiversit.

_________________
Do what you fear and the death of your fears is sertain;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin