Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 17:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 341 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 39, 40, 41, 42, 43
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Homoseksualizmas
StandartinėParašytas: 2010 Birželis 23, 12:33 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Birželis 30, 09:56
Pranešimai: 849
Miestas: Kaunas
Drs rašė:
Nepamirškim to, kad homoseksualai (gėjai) ne tik vyrai..


- taip, štai Gėjaus ilgis 1.1 km, o plotis tik 0.4 km....
- o štai Gėjuko ilgis jau tik 0.3 km...


:shock:

_________________
---
(C)Herkus Mantas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Homoseksualizmas
StandartinėParašytas: 2010 Rugpjūtis 2, 15:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Liepa 10, 12:56
Pranešimai: 53
Miestas: Paryzius
Tai nera liga,paprasciausias potraukis,jei jam moteris neseksuali ir nejaudinanti,tai ka jam reikia per prievarta su ja myletis ir tai vadinti kad jis gydosi :D .taip tikrai nebus.ir ju neisgydisit.as juos suprantu zinau ka jie jaucia,ir kas tai yra,save prie ju nepriskiriu,bet galima sakyti esu artimas jiems.pas mus yra pora ir patikekit i juos ziurint kaip jie vienas kitu rupinasi ir gerbia vienas kita tai normalioms seimoms reiktu dar daug ko ismokti.ir auklejimi vaikai nebuna tokie kaip tevai.tai pacio vaiko pasirinkimas.jei pas mane sunus atsivestu zenta o ne marcia as jo tikrai neatstumciau kai daro tai kiti tevai,o priimciau kaip savo sunu.o kas liecia biblija,tai tiesa sakant kunigu nuodemes baisesnes uz homoseksualiu,jie visada auksta visuomenes sluoksni uzeme ir mano manimu biblijoje yra daug kas pakeista,as galvoju kad dievas myli kiekviena savo kurini.visi mes zmones.man jie visi lygus. PDT_Love_07

_________________
jura,saltas alus ir merginos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Homoseksualizmas
StandartinėParašytas: 2010 Rugpjūtis 15, 10:42 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
verta laikrshchio... šauniai pasakyta

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Homoseksualizmas
StandartinėParašytas: 2010 Rugpjūtis 15, 20:54 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Rugsėjis 15, 08:02
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
vikingai, kažkaip po meet'o ir tokie pasisakymai :?

_________________
http://www.gamintojai.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Homoseksualizmas
StandartinėParašytas: 2010 Rugpjūtis 31, 19:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Liepa 5, 19:35
Pranešimai: 25
zaliukas rašė:
Tai nera liga,paprasciausias potraukis,jei jam moteris neseksuali ir nejaudinanti,tai ka jam reikia per prievarta su ja myletis ir tai vadinti kad jis gydosi :D .taip tikrai nebus.ir ju neisgydisit.as juos suprantu zinau ka jie jaucia,ir kas tai yra,save prie ju nepriskiriu,bet galima sakyti esu artimas jiems.pas mus yra pora ir patikekit i juos ziurint kaip jie vienas kitu rupinasi ir gerbia vienas kita tai normalioms seimoms reiktu dar daug ko ismokti.ir auklejimi vaikai nebuna tokie kaip tevai.tai pacio vaiko pasirinkimas.jei pas mane sunus atsivestu zenta o ne marcia as jo tikrai neatstumciau kai daro tai kiti tevai,o priimciau kaip savo sunu.o kas liecia biblija,tai tiesa sakant kunigu nuodemes baisesnes uz homoseksualiu,jie visada auksta visuomenes sluoksni uzeme ir mano manimu biblijoje yra daug kas pakeista,as galvoju kad dievas myli kiekviena savo kurini.visi mes zmones.man jie visi lygus. PDT_Love_07


Nei pridursi, nei atimsi. Todel ir Vikingo komentaras tinkamas. Yra pilna stereotipu apie gejus/lezbietes vieni tiesa, kiti tik ir telieka stereotipais. Sunku kazka naujo cia prideti, kai tema issitempe iki 44psl. Palaikau zaliuka. Ypac ta vieta apie kunigus ir apie visa Baznycios organizacija. Nesistebiu, jog vis maziau zmoniu eina i baznycia, nes tiesiog ja vis maziau pasitikima. O homoseksualai yra tie patys zmones.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 341 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 39, 40, 41, 42, 43

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin