Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 06:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Dvidešimt metų Lietuvos nepriklausomybei. Permainų būtinumas
StandartinėParašytas: 2010 Kovas 14, 10:57 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
Ne visi - aš negirdėjau.

_________________
Paskolos visiems | On kreditas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dvidešimt metų Lietuvos nepriklausomybei. Permainų būtinumas
StandartinėParašytas: 2010 Kovas 14, 19:54 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Rugsėjis 15, 08:02
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
niekshas rašė:
Ne visi - aš negirdėjau.

Blogai, dažniau TV žiūrėk :) Paieškok, gal kur rasi info, visai neseniai tai buvo.

_________________
http://www.gamintojai.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dvidešimt metų Lietuvos nepriklausomybei. Permainų būtinumas
StandartinėParašytas: 2010 Kovas 15, 10:56 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
Aš nežiūriu televizoriaus, nes neturiu televizoriaus, nes man nereikia televizoriaus. :shock:

_________________
Paskolos visiems | On kreditas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dvidešimt metų Lietuvos nepriklausomybei. Permainų būtinumas
StandartinėParašytas: 2010 Kovas 15, 12:56 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Liepa 31, 12:30
Pranešimai: 3818
niekshas rašė:
Aš nežiūriu televizoriaus, nes neturiu televizoriaus, nes man nereikia televizoriaus. :shock:


Aš kad ir turiu beveik jo nežiūriu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dvidešimt metų Lietuvos nepriklausomybei. Permainų būtinumas
StandartinėParašytas: 2010 Kovas 15, 17:18 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Rugsėjis 15, 08:02
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
niekshas rašė:
Aš nežiūriu televizoriaus, nes neturiu televizoriaus, nes man nereikia televizoriaus. :shock:

Vargšelis :)
še tau tavo pasididžiavimas:
Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė Birutė Valionytė teigia esanti įžeista ir suglumusi dėl Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės pareiškimo, kuriuo šalies vadovė suabejojo, ar būtina Kovo 11-osios signatarus apdovanoti Vytauto Didžiojo ordinu.

"Jūs parodėte tikrą įrašą, ir aš esu truputį suglumusi dėl vieno paprasto dalyko - kad Kovo 11-oji yra, galbūt nebesuvokiama jos reikšmė ir kas yra Lietuvos nepriklausomybės akto signataras, ir šiuo atveju šnekėti apie tai, kad mes turime po automobilį, kas yra pasakyta švelniai, visiškai netiesa, mes jokių automobilių negavome, mes žemės dykai negavome, mes pirkome ją nominalia verte, tie, kurie galėjo ir norėjo", - ketvirtadienį LRT laidoje „Šiandien" sakė Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė.

Pasak B.Valionytės, įžeisti pasijuto ir jai skambinę kiti signatarai.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį pažymėjo, kad tokie apdovanojimai valstybei sunkmečiu kainuotų apie 1 mln. litų.

"Galiu tik tiek pasakyti, kad visi pasirašę 124 signatarai yra labai gerbiami žmonės. Per dvidešimt metų jie buvo daugelį kartų apdovanoti įvairiausiais valstybės apdovanojimais, beveik visi gavo žemę, beveik visi gavo po automobilį. Papildomi apdovanojimai valstybei kainuotų šio sunkmečio metu, kai mes mažiname pensijas žmonės ir atlyginimus, apie vieną milijoną. Toks mano atsakymas", - ketvirtadienį žurnalistams sakė D.Grybauskaitė.

B.Valionytė tvirtino, kad Kovo 11-osios akto signatarams apskritai nėra skirta jokių apdovanojimų, išskyrus atmintinį dešimtmečio proga išleistą Lietuvos nepriklausomybės medalį

Pats signatarų klubas neformaliame pokalbyje su Prezidentūros atstovais yra pasiūlęs apdovanoti signatarus Vytauto Didžiojo ordino Didžiuoju kryžiumi.

"Aš visiškai nenoriu kalbėti apie dabar jokį prašymą ar neprašymą. Aš kalbu apie valstybės poziciją šituo klausimu. Mes susitikime su Lietuvos prezidente, tada mes ją pasveikinome dėl inauguracijos, mes jai priminėme tokį dalyką, kad šis klausimas yra neišspręstas. Ji tada pasakė, kad jokių čia problemų, mes išspręsime", - tvirtino Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė

"Ne apie sunkmetį, ne apie pinigus eina kalba (...) Suprantame, kad tai gali kainuoti pinigų. Išleiskite dekretą, tą galima susitarus padaryti visoms valdančioms institucijoms ir pasakyti antruoju punktu: dėl sunkmečio tai yra atidedama. Tai yra požiūrio klausimas", - teigė B.Valionytė.

Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentės teigimu, Latvijos ir Estijos Aukščiausios tarybos nariai buvo apdovanoti aukščiausiu valstybės apdovanojimu.

Vytauto Didžiojo ordino Didysis kryžius yra trečias pagal reikšmę aukščiausias valstybės apdovanojimas, skiriamas Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiams pagerbti ir pažymėti už ypatingus nuopelnus Lietuvos valstybei.
BNS

_________________
http://www.gamintojai.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dvidešimt metų Lietuvos nepriklausomybei. Permainų būtinumas
StandartinėParašytas: 2010 Kovas 15, 22:45 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Rugpjūtis 2, 15:30
Pranešimai: 1915
Miestas: toli
Gamintojas> tus sakei, kad reikalaujama yra nuolat, tačiau čia tik vienas pavyzdys, ir tik vienam iš tavo išsakytų "minusų"
Cituoti:
net reikalauja, sau vis nauju apdovanojimų, privilegijų, rentų, t.t.
. Taigi ne reikalaujamo o prašoma ir ne visų signatarų o tik dalies iš jų. Gyvename kapitalistinėje visuomenėje, taigi natūralu, kad žmonės siekia sau naudos.
Ir galų gale argi jie nenusipelnė to Vytauto didžiojo ordino didžiojo kryžiaus?

_________________
Paskolos visiems | On kreditas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dvidešimt metų Lietuvos nepriklausomybei. Permainų būtinumas
StandartinėParašytas: 2010 Kovas 16, 07:37 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
toteas rašė:
Keistas yra pasiulymas diegti tiesiogine demokratija....


Bet ne naujas. Tai, ką siūlo NS, tai apie tiesioginę demokratija buvo kalbama apie 1997 spaudoje.
Galima žvilgtert ir į tarpukario konstitucijas, kur irgi buvo priiminėjama ir susiaurinama demokratijos sąvoka. Kodėl taip buvo daroma, belieka tik išmąstyti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dvidešimt metų Lietuvos nepriklausomybei. Permainų būtinumas
StandartinėParašytas: 2010 Kovas 16, 13:28 
Atsijungęs
Aktyvus dalyvis
Aktyvus dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Rugsėjis 15, 08:02
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
niekshas rašė:
Gyvename kapitalistinėje visuomenėje, taigi natūralu, kad žmonės siekia sau naudos.
Ir galų gale argi jie nenusipelnė to Vytauto didžiojo ordino didžiojo kryžiaus?

Naudą galima kurti savo darbu, bet ne už tai, už ką net prašyti negalima. Jie tik pasirašė popierių. Nepriklausomybe buvo neišvengiamas dalykas, ne jie, tai kiti pasirašytu. Permainos visuomenyje jau įvyko ir nepriklausomybės traukinio sustabdyti nebuvo įmanoma. Tai tas pats kai reikalauti atlygio už gerą darbą. Jie jau yra įamžinti, turi rentą, turi dar kažkokių medalių bei ordinų, išdalinti jiems žemės sklypai, už ką dar ordino? Kiek dar kartu reikia apdovanoti? Tai yra paprastas godumas ir savanaudiškumas.

_________________
http://www.gamintojai.com


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 21 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin