Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 09:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kas, LR Seimo, darbdavys?
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 25, 22:10 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
O kaip tu manai, kiek procentų mokesčius moka sąžiningai? Valstybės tarnautojai, kurių per daug - vieninteliai, nu dar visokie mokytojai ir mentai nuo savo skurdžių algų ir moka, o oliharkai seniai jokių mokesčių nemoka! Be to labai daug žmonių reikalauja visokių pašalpų iš SoDros, tai todėl ją krečia podarga. Tai dabar dar pridėkim besočius kraujasiurbius valdžios godžiuosius ir pamatysim, kad net savo valdininkų armijos išlaikyt nesugebam - vis tiek anieji vagia. Ir vagia, praktiškai, iš panosės, ir dar piktinasi, kad mažai pavogė...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kas, LR Seimo, darbdavys?
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 26, 10:08 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
100% visi. Jug Lietuvoje gyvena dori ir sąžiningi piliečiai.(kaip paklausi ,taip ir gausi)
Gal reikėjų klaust, kodėl mokęsčius moka nesąžiningai? Valstybės tarnautojai, kurių neabejotinai perdaug, nėra potencialūs mokęsčių mokėtojai ir jų poreikiai išlaidoms neproporcionaliai auga, palyginus su mokesčių mokėtojų galimybėmis tuos poreikius patenkinti. Vat nuo čia ir prasideda mokęsčiu slėpimas. Mokytojai ir mentai, kaip kad sakai , taipat reikalauja algų didinimo nors irgi yra biudžetininkai. Tai taip išeitų kad eilinis MM turėtų pakloti pusę savo algos tam, kad visi išskyrus jį pat būtų patenkinti.
O norint atsikrątyti tų siurbikų ir vagių, reik mažinti visą valdžios aparatą. Kuo mažiau jų bus,tuo legviau juos stebėt ir iždas bus pilnesnis.
Ps. Patys valdininkai ir privedė žmones prie pašalpų prašymo iš sodros. Mažiau reikėjo statytis, dabar tie mil. būtų pravertę.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kas, LR Seimo, darbdavys?
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 26, 10:58 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Labai socialdemokratiškas požiūris... Valio Kirkilui - sunervino visus pakeldamas pencijas bei gi išmokas, o paskum paaiškėjo, kad babkių taj nėra, o liaudis vis tiek myli socdemus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kas, LR Seimo, darbdavys?
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 26, 11:10 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Populistas rašė:
Labai socialdemokratiškas požiūris... Valio Kirkilui - sunervino visus pakeldamas pencijas bei gi išmokas, o paskum paaiškėjo, kad babkių taj nėra, o liaudis vis tiek myli socdemus...



Ir ko čia tie pensininkai visiem kliųva? :roll:

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kas, LR Seimo, darbdavys?
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 26, 17:51 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
stebetojas rašė:
Populistas rašė:
Labai socialdemokratiškas požiūris... Valio Kirkilui - sunervino visus pakeldamas pencijas bei gi išmokas, o paskum paaiškėjo, kad babkių taj nėra, o liaudis vis tiek myli socdemus...



Ir ko čia tie pensininkai visiem kliųva? :roll:

Visi turim tėvus, senelius pensininkus. Kada nors tokiais būsim ir mes. Ne paslaptis, kad tai labiausiai pažeidžiama socialinė grupė, kuriai " padidintas pencijas" visuotinio taupymo labui žadama apskabyti irgi. Jei nutartis atšaukta- vadinas, kažką praleidau, bet , manau, gėda kėsintis į šios grupės žmonių realiai uždirbtus ne taip jau ir didelius pinigėlius.
:roll: Ar gali mūsų pensininkai, kaip užsienio, savo pinigėliais apsimokėti keliones po užsienius?t.y. turiningai poilsiauti, išleisti garbingo poilsio? :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kas, LR Seimo, darbdavys?
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 26, 21:28 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Tai kad nelabai tikėtina :roll: Manyčiau, kad dar kelios kartos pensininkų to padaryt negalės.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kas, LR Seimo, darbdavys?
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 28, 12:36 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Nieks nedraudžia jau dabar savo pensiją kaupti...

O jei tikiesi iš valdžios, tai tu - socialdemokratas, bo iš valdžios ko nors sulaukti, tai pati žinai:):)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kas, LR Seimo, darbdavys?
StandartinėParašytas: 2009 Spalis 28, 16:31 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Gruodis 30, 11:48
Pranešimai: 1397
Valdžia nieko neduos ,nes nieko neturi. Valdžia tik paskirsto MM į iždą suneštus pinigus, taip kaip jiems pelningiau.

_________________
Aš negimiau stebetoju, o gimiau žmogumi ir tik veliau išmokau buti tuo - kas esu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 103 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin