Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Birželis 16, 08:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 3, 23:54 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Balvonai, vat todėl ir neknčia jie to muzikanto, kad tasai pernelyg kietą ranką turi - politikų tarpe yra tik du tokie veikėjai Lietuvoje: Landsbergis ir Paulauskas - abu labai skirtingi, bet savo kietumu labai panašūs. Bet tai prie butelio, kaip sakant.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 02:19 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Liepa 19, 01:54
Pranešimai: 6101
Miestas: Kaimas prie Atlanto
Na įsikišiu ir aš į Jūsų tarpą, manau nesupyksite už mano nuomonę. Gal negyvenu Lietuvoje, bet nepamirštu anų laikų, kasdien skaitau spaudą ir stengiuosi neatsilikti. Įdomu man visa tai, nors dažnai nutyliu.
Na ir nagli gi tie mūsų seimūnai, liaudis juos į lauką kviečia, o jie neina. Mano uzsitvirtins sau rentą ir baiktas kriukis, tada jau ant liaudies ir nusi....pyp...! Bet juk taip nebus, juk visvien ateis kažkada kažkas protingesnis į valdžią. Jam bus eilinis triukas liaudžiai įsiteigti ir nuims jis tas rentas, o liaudis ant seimūnų ui kaip pikta bus. Vat ir atsirugs tada jiems tas liaudies nepaklausymas.
Kas liečia konservatorius (persižegnoja bo dabar užsitrauks tractoriaus nemalonę) - eilinė reklama. Nelaikiau ir nelaikysiu jų sažininguoliais. Visą laiką jie visur prieš buvo. Suprantu - opozicija. Bet nervas kartais imdavo, kad Lietuvai sunkiu metu, kai sprendžiasi svarbūs sprendimai, konservatoriai visada prieš. Kas bebūtų, jei ten koki socdemai kažką pasiūlo - anie visada prieš. Nu taip niekas nedaro. Dabar aišku gražiai atrodo, žmonės rėkia, Kubilius tipo už žmones, bet mano akyse tai toks falšas. Niekada nepamiršiu, kaip jie kažkada laimėjo rinkimus ir Oželytės veidelis tokio pykčio pilnas - miegokite ponas Juršėnai, miegokite. Na, gal ir vaiku visai tada buvau, bet toks bjaurumas mane tada paėmė. Tiek pas žmones neapykantos. O ir tas jų vadovavimas, o tokie kaip Vagnorius ui kiek Lietuvai "gero" padarė... Apie profesorių kuris būktai muzikantas irgi patylėsiu, nes Vikingas liepė. Tik teko man jo dainuškas girdėti su pasikėlusiu veidu apie dar ne vakarą ir t.t. Kaip su žmonėmis kalba, kai jam profesionalai per rnkimų kompaniją pataria, jog jūs dar ne prezidentas, nereikia balto šalikėlio, nereikia keltis. O jis .... man taip patinka ir aš taip darysiu... Ne veltui liaudyje ožiu pramintas. Ir konservatoriams jis tokią kiaulę pakišęs...
Ne, konservatoriams dar daug kartų reikia pakeisti, kad įtįkintų mane jog jie jau tinkami valdžioje būti. Ir aplamai dabar nežinau kas galėtų vadovauti Lietuvai. Gal ir teisus kartais tas balvonas, kad švarių rankų politikos laikosi ir neina balsuoti. Kam mums toki deputatai kurie spjauna į tautą.
Nu dabar mindžiokit mane :lol: :lol: :lol: Gal ir be reikalo savo nuomonę pasakiau... :difus_10 :difus_9


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 08:20 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Pasakykit valstybę, kurioje parlamentas ir tauta vasia- vasia?(draugai)

Manau, ką, kokiom akimis ar ūsais išsirinksime, pažiūros , peržengus rūmų slenkstį, pasikeis..

Balsuoti reikia eiti, tai pilietinė pareiga..Ėjau ir eisiu, tai stimulas stebėti kaip vystosi veiksmas..Na ir maga dalyvauti šitoje loterijoje.. :P

Niekas jiems neatsirugs..,Irma. Nei jų nutrenksi, nei žaibu perskrosi, nei prakeiksi.. :lol: Gajūs kaip tarakonai- papurškei į vieną kampą- įsimes kitame.. :P

Nuo pat Lietuvos valstybės susikūrimo tokie dalykai buvo, yra ir bus.. O Rentų įstatymas bus priimtas, kad ir kiek nepatenkinta tauta..Čia gi svarbiau už mokslą, mediciną ir apleistas Lietuvos sritis..Dabar yra gera proga pamatyti tikrąjį mūsų valstybingumo veidą.. :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 08:22 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
nera uz ka mindzioti Irma, musu nuomones sutampa. As irgi neisivaizduoju, kas galetu eiti iparlamenta atstovauti valstybei, nes seime vyrauja viduramziu nuotaikos: VALSTYBE TAI AS (semo narys). Kiekvienas per savo kadencija nori kuo didesniu turtu susikrauti. Po CCCP griuvimo, visus tuos metus atsedejo seime (jau 17 metu), ir visi milionieriai. Jeigu sudeti visa ju atlyginima ir nei cento neisleisti o tik kaupti - miliono nesurinksi. Kas gali paneigti, kad jie neima kysius??

Asha negaliu as eiti i rinkimus ir matyti, kaip mano "isrinktieji" iskarto po rinkimu pamirsta savo pazadus ir suka vaira i kita puse.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 08:38 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
taip su ta ozheel;yte tai toks bajeris kad poto pati pas tuos socdemus nuejo :D:D:D landzbergis labai tiko kaip niekas kitas nepriklausomybi lietuvoje atkurti ir pirmais metais kai buvo sunki padetis.... tachiau poto suzhvaigzhdxejo senukas ir tie jo paranojishki gasdinimai rytais buvo neadekvatus esamai situacijai .... tachaiu visada lenkiu galva jo drasai 89-92 metais :) o koncervatoriai kiti tai lygiai tokie patys kaip ir kiti ... ir turi pasidare sodybas prie ezheru ir visa kita :) na gal netaip akis draskanchiai .... o buti opozicijoje labai patogu .... zhurnaliugos netikrina kiek esi kur prixvatizaves .... tam juk valdzhia yra :D:D:D:

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 09:06 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Nagi, Seimas 46 balsų kiekiu patvirtino sau rentų projektą. Kai kurie (berods kažkokia boba iš darbo partijos) netgi reikalavo pataisymų, kad ta renta būtų mokama iškart, vos seimūnas išrinktas. O konservatoriai jau padarė interpeliaciją kažkokią, tipo kad kažką atšaukti.

Gan panašus įstatymas dėl rentų Nepriklausomybės signatarams buvo rengiamas prieš kelis mėnesius. Pagal anų balsavimų rezultatus galima spėti ir apie rentininkų balsavimą - tada prieš balsavo Tėvynės Sąjungos frakcija, joje tebuvo vienintelis rentuolis (ar rentinys) - anoks Saulius Pečeliūnas, taip pat prieš pasisakė Libėralų Sąjūdžio frakcija. O aktyviaisiais rentuoliais tapo Darbo partijos frakcija, Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Valstiečių liaudininkų partijos frakcija.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 09:12 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Puota maro metu..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 4, 10:07 
Atsijungęs
Pačiausias
Pačiausias
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gegužė 19, 10:42
Pranešimai: 2463
Nu va - pridėjo į kelnes seimūnai - nukėlė rentų įstatymo priėmimą rudens sesijai...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin