Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Birželis 16, 04:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 155 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 2, 15:18 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
na tie zhmones kurie ta inkvizicija vykde irgi dievo vardu tai dare .... tu chia mums irgi dievo vardu bandai kazhka irodyti ..... keistos paraleles .... tie kas biblija parashe irgi dievo ikvepti buvo .... kaip chia yra dabar ????

del alacho..... na pataisykit jei klystu penktadalis zhemes gyventoju musulmonai ir tiki kad alachas gali ishgelbeti "ish nuodemiu" kaip tu sakai.... kadangi nei vienas ish anapus dar negryzho ir nepateike kazhkokiu irodymu kuris geresnis ar musulmonu dievas ar krikshchioniu :)

beje beveik esu isitikines kad tu per daug siaurai mastantis kad galetum tokias interpretacijas pats sugalvoti ... tu neabejotinai priklausai kazhkokiai sektai ... pats esu kazhkada lankesis idomumo delei tai shneki grynai kaip ten tie pamokslininkai :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 2, 15:24 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Sausis 8, 15:54
Pranešimai: 508
Vikingas rašė:
na tie zhmones kurie ta inkvizicija vykde irgi dievo vardu tai dare .... tu chia mums irgi dievo vardu bandai kazhka irodyti ..... keistos paraleles .... tie kas biblija parashe irgi dievo ikvepti buvo .... kaip chia yra dabar ????

del alacho..... na pataisykit jei klystu penktadalis zhemes gyventoju musulmonai ir tiki kad alachas gali ishgelbeti "ish nuodemiu" kaip tu sakai.... kadangi nei vienas ish anapus dar negryzho ir nepateike kazhkokiu irodymu kuris geresnis ar musulmonu dievas ar krikshchioniu :)

beje beveik esu isitikines kad tu per daug siaurai mastantis kad galetum tokias interpretacijas pats sugalvoti ... tu neabejotinai priklausai kazhkokiai sektai ... pats esu kazhkada lankesis idomumo delei tai shneki grynai kaip ten tie pamokslininkai :)

1. Dievo vardu darė...Ir prie ko čia Biblija? Lenino vardu darė, Stalino vardu darė...Ką tai keičia?
2.
Cituoti:
"penktadalis zhemes gyventoju musulmonai ir tiki kad alachas gali ishgelbeti "
Beveik visa Vokietija tikėjo Hitleriu, beveik visa SSRS tikėjo Stalinu, ar tai parodo, kad jie teisūs?
3.
Cituoti:
beje beveik esu isitikines kad tu per daug siaurai mastantis kad galetum tokias interpretacijas pats sugalvoti ...
Čia ir diskusijos apogėjus :!: Kas netiki vikingu, tas - sektantas. Jokiai sektai aš nepriklausau. Ir šiaip sektologija - yra mano hobis. Įdomu, kokioje sektoje esi buvęs?

_________________
Iš nieko niekas neatsiranda.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Gegužė 2, 15:28 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
na taip jei hitleriu visi tikejo nereishkia kad jie teisus ... kaip ir nereishkia kad tu toks esi :)))
buvau labai senai gal priesh 17 metu ar 15 kazhkokie desiatnikai ar kazhkas tokio :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 155 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin