Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Birželis 16, 06:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 118 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 25, 18:37 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Dabar jaunimo tarpe bent jau Vakarų šalyse tarp visokių išp**dėjusių studentų madingas "eksperimentavimas" kaip manot ar tai vien smegenai kalti ir tikrai aplinka įtakos neturi?

P.S. nekelkit tono kalbedami forume, o tai erzina akis :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 25, 19:30 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 11, 10:38
Pranešimai: 3430
Miestas: peterborough
Eksperimentavimai eksperimentavimais,o bet taciau,nuo prigimties nepabegsi.Aisku,zmogu galima itakoti;galima ji lenkti,palenkti ir net perlenkti(apie tokius pavienius atvejus,man atrodo,kalba ir bet_kas),taciau paneigti tai kas igimta,butu be galo sunku(ir ar butina?).
Kiek man teko bendrauti su homoseksualiais zmonemis,pastebejau,kad paklausti,kada anie susivoke apie savo netradicine seksualine orientacija,visi(net ir tie,kurie daugeli metu bande ja neigti),kaip susitare tvirtina:''as toks(tokia) gimiau''.Gal vistik ne visai is pirsto lauzta Balvono pateikta informacija,m?!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 25, 21:22 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Šiaip čia tiesiog diskutuojam ir reiškiam savo nuomones, galim klysti bet kas, nors aš linkęs manyti, kad dėl įgimtų priežasčių gal labiau gali atsirasti savo lyties nepripažinimas ar pan. problemos, o homoseksualumas, na velnias čia žino, bet žinau tai, kad jei visuomenė homoseksualizmą laikytų norma, mada ir įprastu dalyku, dauguma mūsų būtume "tokie gimę" dėl to ir kyla visokių abejonių. Beje mes čia jau kažkur nukeliavom nuo pagrindinės temos :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 26, 11:46 
Drs rašė:
Beje mes čia jau kažkur nukeliavom nuo pagrindinės temos :wink:


1. Lytinės (angl. Seksualios) galimybės ryškiai viršija "poreikius".
2. Yra pasaulyje "jėgos", kurios žmonis nori paversti "gyvuliais".


Sėkmės.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 26, 13:07 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Spalis 22, 11:42
Pranešimai: 1393
Zmogus ir yra gyvulys... Nes jei taip ranka prie sirdies pridejus ir paziurejus realybei i dantis... Viskas ka zmogus "sukuria" yra likusios gamtos saskaita. Daugiau, maziau, bet visada gamtos saskaita. O dar prisiminus Maslovo poreikiu piramide... tai is vis, neperlipes i aukstesni lygi - dauginimosi ir maisto poreikiu valdomas gyvulys. Nesenai skaiciau apie smegenu tyrimus, nustaciusius tiesiogine gumburo ir migdolinio kuno jungti. T.y. dalis veiksmu atliekama apeinant pagrindines, mastancias smegenis, grubiai tariant - akys/ausys/nosis pagauna signala - atiduoda gumburui, tas i smegenu zieve bei migdolini kuna. Smegenu zieve apdoroja ir grazina migdoliniam kunui. Tais atvejais kai mastoma eina didziuoju ir letuoju keliu, taciau kai kuriose situacijose nukeliauja trumpuoju apeinant smegenis. Tas trumpasis kelias paaiskina tokius reiskinius kaip isiucio priepoliai, baimiu padiktuoti veiksmai, kuriuos maza to po kurio laiko smegenu zieve dar linkusi racionalizuot.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 26, 14:06 
bet_kas rašė:
Zmogus ir yra gyvulys... Nes jei taip ranka prie sirdies pridejus ir paziurejus realybei i dantis...


1. Jūs tik patvirtinote, kad "išpažįstate" tų jėgų "religiją".
2. Žmogus yra "dvasinga būtybė", jo gyvenimas yra dvasinės prigimties.

Sėkmės.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 26, 14:33 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Guest rašė:
2. Yra pasaulyje "jėgos", kurios žmonis nori paversti "gyvuliais".


:mrgreen:

Guest rašė:
bet_kas rašė:
Zmogus ir yra gyvulys... Nes jei taip ranka prie sirdies pridejus ir paziurejus realybei i dantis...


1. Jūs tik patvirtinote, kad "išpažįstate" tų jėgų "religiją".
2. Žmogus yra "dvasinga būtybė", jo gyvenimas yra dvasinės prigimties.

Sėkmės.


Rašiau, bet "tamsios jėgos" matyt suklibino man prištus ir jie nuspaudė netinkamus mygtukus, dėl ko kompiuteris su visu postu persikrovė :)

Visų pirma, tos tamsios jėgos yra pats gyvūnas žmogus (ar susibūrusių į vieną vienetą žmonių grupė, kuriame pavieniai žmonės ilgainiui tampa bejėgiai), trokštantis ir nevaldydamas savo ego iškilt aukščiau kitų (susidievindamas ir etc.), pradžiai gyvūnų ir pan., ilgainiui nepasotinamo ego skatinamas ir likusių žmonių. Mano nuomone tai visuomenės tragedija. Manau, ypač blogai, kai žmonėms sukuriamos visokios "tamsios jėgos", kas realiai yra žmogaus dalis, bet visokių tikėjimų ar pan. (egoistinių grupių - vieninteliai teisingieji, protingieji ir t.t.) paistalų jos neva atskiriamos ir neva dėl to pats žmogus tampa nekaltas, blogiausiai tai, kad įtikima, jog tos visokios šviesiosios ir tamsiosios jėgos yra nesuvaldomos ir nepriklausomos ir gali veikt kaip nori. Svetį, jūs būtent kaip matau laikot save teisinguoju, o kiti net tampa "netinkamų" tikėjimų išpažinėjai (prastensi už jus), nors apie tikėjimus čia net kalbos nebuvo, žodžiu koks jūsų sektos pavadinimas? Bet kuriuo atveju tikiuosi jūs suprasit kokį pavojingą žaidimą su savimi ir visais kitais žaidžiat jei jums iš ties kažkas svarbu, o ne kaip papildyt savo sektos gretas (tamsios jėgos grupėje ištiesų savotiškai tampa kaip atskiros nuo žmogaus taigi ir nesuvaldomos). Nesibaigianti (savi) ir apskritai analizė, turbūt vienintelis teisingas tikėjimas :mrgreen: , kai yra (NORS) galimybė kažką suprasti, nuodėmė tai palikti "nesuvokiamoms jėgoms" ir dar didesnė nuodėmė kaltint už tai kitus (aišku čia vėl reiškias ego ir baimė tapti menkesniu) :wink: .

P.S. prisijunkit, rodos, kad jau čia esat diskutavęs (HM?), o dabar keistai atrodo, kai pasirašot kiekvieną žinutę net ne tik, kad svečio, bet vis kitu vardu


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuo šiol "mama, tėtė ir aš" jau nebebus šeima
StandartinėParašytas: 2008 Birželis 27, 12:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008 Birželis 17, 18:42
Pranešimai: 2
Na turiu sutikti vistik dalinai su svečiu, ta progą labai gerai viską apibendrinantis straipsnis :
http://www.bernardinai.lt/index.php?url=articles/80046


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 118 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin