Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 16:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: privatai....
StandartinėParašytas: 2006 Liepa 28, 17:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 14:20
Pranešimai: 95
Miestas: Pasvalys - Bogense
idomu suzinoti nuomone kitu:ar skaityt kitu privacius pokalbius [chato privatuose] yra iskrypimas ar nesveikas noras dometis kitu paslaptimis??

Su Pagarba...

Dainius

_________________
turbut kazka protingo reiketu pasakyti...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Liepa 28, 18:44 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 18, 15:46
Pranešimai: 270
Miestas: Baltosios rožės-Kns
Nu cia jau kaip kam, manau...ziurint kas skaito...galbut cia tik idomumas zmogaus, bet taip yra atimamas privatumas, ir siokia tokia laisve... :roll: :roll:

_________________
Š****, ne dievai esam, ne visagaliai, o norėtųsi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Liepa 29, 08:02 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Č ia kaip su virusu ir antivirusine programa...:) Pirma sukuria virusą..po to reikia antivirusines.....taip daromas biznis...programuotoju pasaulyje..:)
Esu tikra, kad kuriant čatuose privačius kambarius, pamąstyta ir apie prieigas prie jų... Tai ,žinoma, netelpa etikos rėmuose, bet manau, kad žmonės...ypatingų paslapčiu privatuose nedalina...O jeigu įsibrovė..koks teroristas???? Kas užkirs kelią..terorui?????? Na, arba..mezgasi patrauklus flirtas?...Juk ir rakto skylutė...tam, kad pro ją galima butų....pažiūreti...ar ne?

:difus_21


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Liepa 29, 12:07 
Jei zmones kalbasi privachiai, tai vadinasi nenori, kad kas nors daugiau tai zinotu... Ir negali buti jokiu pretekstu i tai kishti nosies.
Teroristai? ... Neisivaizduoju kaip koks nors man net nezinomas idiotas galetu mane sunervinti? Terorizuoti? Tegul tokie draskosi... Ju pachiu problemos . Kitas dalykas kai tai darytu zmogus, su kuriuo esi bendraves.


Į viršų
  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Liepa 29, 23:31 
Atsijungęs
Moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Vasaris 9, 22:04
Pranešimai: 17969
Ten, kur klaustukai, nepadejau dideliu sarkazmo sypseneliu...Aisku, i toki.."smalsavima" ziuriu labai neigiamai...Ir, jei zinociau, jog taip yra, ne kojos nekelciau i vadinamuosius privatus...Tada jau kalbetis..bendrame...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Liepa 30, 18:15 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Blyn, dariau be galimybės kam nors tuos privatus skaityt ir be jokių privačių pokalbių išsaugojimo. Tai jūs man paaiškinkit, kaip tai daroma, kad galėčiau kažkaip pašalint tokius dalykus. Nes bet kuris privatas taigi gali būti skaitomas tik su passwordu to uzerio, kuris tame private dalyvauja...

Nieko nesuprantu :-/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: hmmm...
StandartinėParašytas: 2006 Liepa 30, 20:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 14:20
Pranešimai: 95
Miestas: Pasvalys - Bogense
nedarysiu jokiu intrigu...bet...pagalvokit logidkai kas uzregistruoja loginus ir passwordus...tik tiek...kad su privatu skaitymu esu susidures ta garantuoju[be vardu...nesvarbu kas ten buvo...]...tik zinot..visada bandau apsidairyt kai i privata rasau..[ko visai nenoriu daryt..][niex tai mano privatus dalykas ka i kur rasau...]

RGDS

Dainius

_________________
turbut kazka protingo reiketu pasakyti...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006 Liepa 30, 22:01 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Nu, tai jau, kaip sakant būtų moralumo problema, kai kažkas iš adminų skaito asmeninę info. Tačiau mano praktika ir patirtis rodo, kad tokių dalykų neturėtų kilti (tarp dešimčių pažįstamų įavirių sričių administratorių nepažįstu nei vieno, kuris norėtų užsikarti sau tokią moralinę dėmę, netgi, jei niekas nesužinos - prieš save gi bloga būtų).

Jei turi tikrų duomenų, kurie leistų įsitikinti, kad privatai tyčia skaitomi - parašyk man į emailą. Panašūs reikalai negali būti toleruojami.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin