Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 18, 06:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 2, 22:07 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Norėjai pasakyti, tarpkojis? :-) Bijau, kad nelabai įmanoma - tai nėra pašto leidiniai, taigi, ant vokų jų nelabai gali būti (nebent atliktų kažkokią nepaštinę funkciją).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 2, 22:15 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
tractor rašė:
Norėjai pasakyti, tarpkojis? :-) Bijau, kad nelabai įmanoma - tai nėra pašto leidiniai, taigi, ant vokų jų nelabai gali būti (nebent atliktų kažkokią nepaštinę funkciją).

:D būtent, tarpukojis. suprantu, kad negalima, tačiau JEIGU BŪTŲ, tai tiesiog turėčiau pamatyt :) ir kaip gali žmogus jaustis gavęs tokį laišką? :) nei kas ten pavaizduota nesupranti, nei šiaip gražus paveiksliukas :)

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 3, 10:17 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Hehe nereikia tik priimt asmeniškai, bet visgi kodėl dvi temos apie tą patį skamba taip:

1. FilOp - Filatelinė Opozicija. Tikresni pašto ženklai

2. Filatelija: Tualetinis popierius (fantastinės laidos)

Nereikia sakyt, kad man vėl kliūva Filop (jie man visada klius su savo veikla, jei apie juos leidžiama kalbėt ir vis dar kalbama geruoju, tai man leidžiama savaip, nesiruošiu išsiugdyt Filopfobijos net juos minėti :wink: ) tiesiog pasidarė įdomu, dėl ko toks nuomonės skirtumas ir prieštaravimas :wink: . Tai visgi ar šie daiktai tualetinis popierius ar tikrėsni "pašto" ženklai?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 3, 10:34 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, o tu matai, pvz., skirtumą tarp tokių štai pasakymų: "Morfijus - numalšina mirtinų ligonių skausmą" ir "Morfijus - suteikia nesulyginamą kaifą"? Arba "Tiofosas - geriausias kenkėjų naikintojas" ir "Tiofosas - padės jums atsikratyti sutuoktinio"?

FilOp savo ženklus kuria ne platinimui vietoje pašto ženklų ir net nepretenduoja į jokį tikrumą, skirtingai nuo fantastinių laidų, kurios platinamos filatelistams mulkinti - tie, kas perka FilOp ženklus, puikiai žino, kad tai FilOp ženklai, o ne pašto ženklai, juolab, tokio skirtumo galintiems nesuprasti vaikams FilOp kainos ir neįkandamos. Ir žmonės moka pinigus ne už "pašto ženklus", o už menininkų kūrybą: paveikslas už vieną litą - tai juk gerai, ar ne?

Jei tau kliūva frazė, tokia, kaip, pvz., "tikresni pašto ženklai" - tai nieko negaliu padaryti. Donald Evans pašto ženklai man irgi tikresni - tai yra menas, ne šiaip "pašto apmokėjimas", o meninio pasaulio suvokimo išraiška, ar pagauni apie ką aš kalbu?

Va, dar pvz.: jei auksakalys nukala monetą ar medalį, kuris visai nepanašus į įprastas monetas ar medalius - tai yra menas. Ir nereikia tokio meno painioti su monetų padirbinėjimu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 3, 12:41 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Išvartai tai čia žiauriai, kad tik apgint savo dievukus Filop :lol: . Bet man kliūva ne visai Filop, bet jų lindimas (gal ir netiesioginis, bet jis tikrai yra) į FILATELIJĄ, nes jų daiktai filatelijoje yra "snieguoliukai" arba kitaip tariant filatelinės srutos. Kuo apskritai šis "menas" susijęs su filatelijos tema? Jeigu bandom kalbėt iš filatelinės, o ne kokių išvartymų ar menų suvokimo pusės tai yra lygiai tie patys "snieguoliukai" kaip ir fantastinės laidos, o čia, fialtelijoje "snieguoliukai" yra ne ką svarbiau nei tualetinis popierius. Nesuprantu kodėl aš domėdamasis filatelija, negaliu smerkt filatelinių srutų (ženklų, kurie neatlieka visai jokios praktinės paskirties ir tik vizualiai primena fialtelinius produktus). Tai dabar tu man "skirtumo" nesuprantačiam vaikui paiškink, kodėl mes apie Filop meno išraiškas kalbam FILATELIJOS temoj :) ? Ar vien dėl to, jog jų lipdukų krašteliai perforuoti? Kodėl jų popierėliai FILATELINE PRASME svarbesni už kitas panašias fantastines laidas, jei ir tie ir tie, filateline prasme yra 0? Sakai neklaidina filatelistų, nes neva kas perka tas žino... Na bet jei perka nežinodami fantastines laidas, tai kodėl turėtų nežinodami suprasti, kad filop yra kažkas kito, o ne tarkim Lietuvos pašto ženklai? Jie juk net aukcionuose parduodami ne prie kokių nors krepšinių kortelių, lipdukų, o prie FILATELIJOS, nors iš esmės jų vieta filatelijoje ne ką didenė nei tarkim kokioj boanistikoj ar pan. Juolabiau, kad jų ankstyvieji perspaudai po kiek metų (neaprašyti jokiam filateliniam kataloge) greičiausiai tikrai klaidins fialtelistus.

tractor rašė:
Jei tau kliūva frazė, tokia, kaip, pvz., "tikresni pašto ženklai" - tai nieko negaliu padaryti. Donald Evans pašto ženklai man irgi tikresni - tai yra menas, ne šiaip "pašto apmokėjimas", o meninio pasaulio suvokimo išraiška, ar pagauni apie ką aš kalbu?


O jei tau kliūva toks mano požiūris, kad šių popierėlių, net negalima lyginti su pašto ženklais tai nieko negaliu padaryti. Afrikos "snieguoliai" man irgi tik filatelijos srutos, o apie 'meninio pasaulio suvokimo išraiškas' kalbam ne filatelijos temoj, ar pagauni apie ką aš kalbu?

Na o jei be pykčių, tai manau, mes abu turim teisę į savo nuomones :wink: . Kas uždaryta vienoje temoje lai čia ir pasilieka, tikiuosi tą suprantam abu ir neturim sportinio pykčio :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 3, 12:48 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, aš suprantu, kad tau FilOp - tai kaip petarda subinėj :-) Ale tiek to, pamirškim :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 3, 12:49 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Nu kam tos personifikacijos, tau juk irgi jie giliai subinėn įsėdę (ar tiksliau atvirkščiai :wink: ) :lol: . Iškarto nuoširdžiai atsiprašau už atsikirtimą, bet jo neatsiimu :wink: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Liepa 3, 12:51 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Nu gerai, gerai, baigiam :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin