Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 12:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 9, 22:27 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Spalis 29, 11:04
Pranešimai: 244
Miestas: Vilnius
Drs rašė:
tpack rašė:
Raso visi kas nori ir kiek nori ir apie ka nori (as net savo sunaus poziuri i pasto zenklus kazkur aprasiau ir net nuotrauka buvau prikabines... :lol: ). Visada lauksiu idomiu temu, pasamprotavimu apie filatelija ir siaip ivairiu monologu apie gyvenima ir krizes :lol:


Ir tai daug geriau nei Krisčio minėtųjų garbingųjų profų tylėjimas :) . Beje ar žinojote, kad filatelistu galima būti net ir neturint pašto ženklų, ką jau kalbėt apie tai ką kas kolekcionuoja - vieniem įdomus tematinių rinkinių, kitiem investicinių raritetų kolekcionavimas, kas tame blogo :)



Blogo tame gal nieko, tik tas LT abartų ieškojimas naujuose ženkluose kažkaip "perspaustas" dalykas gaunasi. Gal mažos šalies piliečio sindromas koks nors (arba, kaip Kristis žiauriau parašė - ieškojimas...). Čia panašiai kaip moksle - mokslas vardan mokslo (pilna tokių popierinių daktarų). Gal iš to neturtingumo bandom kažką surasti. Iš kitos pusės - savi marškiniai arčiau kūno ir todėl ne Uzbekijoj lietuviška tematika tokia aktuali, o būtent Lietuvoje...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 12, 15:44 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 14, 15:37
Pranešimai: 1201
Regis tema virsta senos bendrosios temos "Šiaip plepalai apie filateliją ir artimas temas" dalimi. Siūlau... Ką aš čia siūlau?

Gal Eugenijau gali apšviesti plačiau apie Britų kolonijas, kas vertingo, koks periodas yra vertas dėmesio, antspauduoti ar ne ir pan. Būtų vertinga tiek man, tiek ir temos skaitytojams-diskutantams.

PS. Beje vienu metu man KristisMZ teisingai smegenėles praplovė. Pasikeitė mano požiūris gal ir ne kardinaliai, bet tikrai į gerąją pusę :idea:

_________________
Collecting.lt - Viskas apie kolekcionavimą


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 15, 12:43 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Spalis 29, 11:04
Pranešimai: 244
Miestas: Vilnius
Filatelistu, be abejo, galima būti ir be pašto ženklų. bet ne kolekcionieriumi... :twisted:

Drs rašė:
tpack rašė:
Raso visi kas nori ir kiek nori ir apie ka nori (as net savo sunaus poziuri i pasto zenklus kazkur aprasiau ir net nuotrauka buvau prikabines... :lol: ). Visada lauksiu idomiu temu, pasamprotavimu apie filatelija ir siaip ivairiu monologu apie gyvenima ir krizes :lol:


Ir tai daug geriau nei Krisčio minėtųjų garbingųjų profų tylėjimas :) . Beje ar žinojote, kad filatelistu galima būti net ir neturint pašto ženklų, ką jau kalbėt apie tai ką kas kolekcionuoja - vieniem įdomus tematinių rinkinių, kitiem investicinių raritetų kolekcionavimas, kas tame blogo :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 16, 22:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Sausis 8, 11:42
Pranešimai: 64
Sveiki vėl,apie savo žinias geriau patylėsiu.Tai kas susiję su mano tema randu colony.ru.Labai geras puslapis,kas rusų laisvai kerta.Aleksandras,kuris kuruoja tą puslapį,dar niekada neatsisakė padėti.O klausimų dažniausia kyla tada,kai į rankas pakliūna kokia nors įdomybė.Be to galima paklausti ir gerbiamo Krisčio. :wink:
Šią savaitę nelabai turiu laisvo laiko,"nes darbas užkniso juodai".
Blogas,labai blogas darbas..nei pinigų nei supratimo...Geriau parodysiu aš jums tikrą retenybę iš savo kolekcijos.Kaip ir renku kolonijas iki 1900,bet neatsispyriau pagundai.. PDT_Love_04 Manau suprasit,juk jų tik keli pasaulyje..


Prikabinti failai:
Batumi_0001.jpg
Batumi_0001.jpg [ 508.48 KB | Peržiūrėta 809 kartus(ų) ]
Batumi.jpg
Batumi.jpg [ 175.74 KB | Peržiūrėta 803 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 17, 20:23 
Atsijungęs
Nuolatinis dalyvis
Nuolatinis dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Spalis 29, 11:04
Pranešimai: 244
Miestas: Vilnius
Gražu. :) Batumio (Adžarija, atrodo) su Britų okupacija ir be jos ir aš turiu, tik matyt ne tokius retus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 17, 20:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Sausis 8, 11:42
Pranešimai: 64
Jei nusprestum pirkti kokį retesnį,tai,dėja,be sertifikato gali pasirodyti apgaulė.Čia kaip su Samoa Express ar Sueco Kanalu.
P.S.Kas nežino: vieni dažniausiai padirbinėtų pašto ženklų pasaulyje.Informacja, vėl gi,iš colony.ru


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 17, 20:39 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Kovas 7, 14:07
Pranešimai: 957
Eugenijus rašė:
Jei nusprestum pirkti kokį retesnį,tai,dėja,be sertifikato gali pasirodyti apgaulė.Čia kaip su Samoa Express ar Sueco Kanalu.
P.S.Kas nežino: vieni dažniausiai padirbinėtų pašto ženklų pasaulyje.Informacja, vėl gi,iš colony.ru


Nu o kaip Transvaalio 5 svarai? :mrgreen:

_________________
Paveikslėlis
http://www.pirkis.lt/shop/KristisMZ


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Britų Kolonijos (naujienos)
StandartinėParašytas: 2010 Sausis 18, 10:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Sausis 8, 11:42
Pranešimai: 64
Lygiai tas pats,lygiai tas pats.Tik kai rašiau žinutę ,šalies pavadinimas užkrito,o į katalogą tingėjau žiūrėt.Beje,užpernai vos neįsigijau ebay .Su sertifikatu parduotas už 1100 $ (+/-).Vėliau tas pats pirkėjas išstatė ženkalą "buy it now" už 2000 $,jei neklystų..O gal ir daugiau..
Kadangi darbe darbo nėra,tai truputėli parašinėsiu..
Kas įdomu ,tarkim man.
Kadangi gyvenu nesustyguotą gyvenimą,priverstas kolekcionuoti tik kas vertinga ir dabar ir vėliau.Po to pripranti ir į mažiau vertingus tiesiog nežiūri..Išimtį padariau Jamaikai.Noriu surinkti visą iki 1956m.Tame tarpe ir atmainas ir "klaidas".Žinau,kad vienos klaidos ilgai neturėsiu.David Brandon puslapyje yra skelbiamas vienintelio pasaulyje Jamaikos ženklo su "apverstu" centru ženklas.Kukliai paklausiau kiek kainuoja ( nes kaina neskialbiama ) :o 30000 svarų.
http://www.brandonstamps.com/sg85a-1920 ... 6fb9852eff . Kam įdomu ,žvilgtelkite.Šiai mėgstu ten akis paganyti..
Kaip anksčiau minėjau,esu prekybinkas iš prigimties,todėl nežinau,kaip vėliau su visa Jamaika pasielgsiu :wink:
Be to esu šiek tiek istorikas,todėl seni ženklai kelia įvairių asociacijų,be to pažadina vaizduotę.
Tarkim,prieš keletą metų įsigijau iš gerb. Krisčio Britų 5 šilingų nominalo ženklą su Valparaiso ( Čilė ) laivo antspaudu.Kažkaip iš kart įsivaizduoji..Sėdi jūreivėlis ar kareivėlis,nublokštas gimtos šalies politikų už tūkstančių mylių nuo namų,rašo savo milymai žmonai laišką ,o parašęs jį eina pas laivo kapitono padėjėją ir moka iš savo kuklaus atlyginimo net 5 šilingus :!: ,kad tas laiškelis namus pasiektų..Graudu :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin