Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 15:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Rimčiausia tema - ar dar liko filatelistu? DISKUSIJA ČIA!
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 17, 10:06 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Kovas 7, 14:07
Pranešimai: 957
Laba,
Labai apsidziaugiau pries savaite ar kita rades sita foruma, perskaiciau viska jame filatelijos tema. Taip, radau ir geru nuorodu ir geru minciu.
Taciau dabar matau , kad visdelto forumas realiai merdi.
Mieli kolegos kolekcionieriai, paskaicius foruma FILATELIJA susidaro ispudis kad Lietuvoje p.z. kolekcionuoja arz-darz-mute-tractor-tomas na ir dar koks 10 sito forumo lankytoju.
O jau kolekcionavimo temos, tai tik brangi Tevyne (aisku kaip kam kuri), na ir dar gal koks 3-reich su A.H. "gelbetoju".
Negalvokite kad as kazkoks blogietis ir nusiteikes viska peikti, taciau yra kaip yra.
Paskaicius si foruma - jis mires. 2-3 nauji, kartais tik "parasymai", per diena. Taip, cia tikrai lietuviu filatelistu lygis! Tai gal laikas prabusti?
Tractor pareiga netik rasyt gerus straipsnius, bet ir kviesti kolegas i diskusijas o ne kurti monologus!
Tomas - viena is gyvu dusiu siam ata forume. Suprantu jo tema Lietuva ir jis visada ras ka parasyti kas ta tema paliecia.
Kitas pvz., paziurekit i vieno kino bloga ir paaiskes kas yra geras forumas.
Ka? niekas nebeturi klausimu filatelijos klausimais, ar vaiksto kaip kalakutas pakeles galva ir jam jokio patarimo nereikia?
Toliau, kas per amzinas "briedas" apie ebay ir pirki.lt? Apie p.z. kainas? Kas ten kuo spekuliuoja su 1000% pelnu? Gal man kas nors galetu paaiskinti?
Na , kiek pamenu per TV anksciau aiskindavo jeigu nepatinka laida tai persijung kanala. Vienintele nebloga minti kuria cia perskaiciau per visas temas, tai gerai kad LT zenklai grizta i Lietuva. O briedas apie kainu didejima yra briedas. Kainas diktuoja rinka.

Man labai patinka tractor straipsnai, aisku ten kur viskas pagrista realiai, na cia manau 95%, visada yra kitu nuomuoniu, bet negalima abejoti faktais.
Super dalyvis tomas - respect!
Kur kiti? Kur tie filatelistai? Ar visas pasaulis baigiasi ties baltukais ir Vaitkaus perspaudu?
Jeigu mane po sito straipsnelio uzbaninsite ir ismesite, nesupyksiu, bet manau laikas pasakyti tiesa.
Aciu

_________________
Paveikslėlis
http://www.pirkis.lt/shop/KristisMZ


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimčiausia tema - ar dar liko filatelistu? DISKUSIJA ČIA!
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 17, 13:12 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Smagu, kad pasinaudojot mano kvietimu ir panašu jau apsistojot šiame forume su visu, kiek galima suprasti, tikrai nemažu savo žinių bagažu, bet žinokit kviečiau ne Jus vieną :wink: . Kai tik susiduriu su kolekcionavimu besidominčiu žmogumi bandau jį pritraukti čia, buvo ir tikrai išmanančių, senų ir patyrusių filatelistų, kaip matau jie mano pasiūlymu nepasinaudoja, gal jiem dar čia ne lygis, bet tai kas tada dėl to kaltas, tą lygį tokie veikėjai kelti ir galėtų, o juk nauda visiems :roll: ? Apskritai, dažnai paprašius kokios nors pagalbos iš rimtesnių filatelistų ar su ja susijusių asmenų (tarkim aš renku informaciją apie įvairias lietuviškas ar su Lietuva susijusias lipdes) to nelabai sulauksi (vienintelis BenasB iš filop.org pats suteikė man reikalingos informacijos), vėlgi matyt rimtesniem veikėjam atrodo, kad su tokia smulkme nėra reikalo prasidėti, atrodo, kad ne visi pradeda nuo kažko. Va kad ir neseniai sugalvojau surinkti vaizdų su savo miesto praeitimi, ateityje galvodamas susikurpti nors kopijų (man svarbiausia tik patys vaizdai) rinkinuką ir padaryti "projektėlį" TADA IR DABAR :wink: , bet pirkyje paprašius kai kurių pardavėjų tiesiog nors kiek didesnės raiškos skanų, sulaukiau atsakymo - O KAS MAN IŠ TO, NORI PIRK, o dalykas tas, kad mane domina ne tiek pačios senos ir brangios nuotraukos ar atvirukai, o tik patys vaizdai. Gerai, aš sukurčiau temą, gal sudominčiau ir kitus pasidomėt savo miestais ar dar kokia tema, manau tema būtų tikrai gana įdomi ir naudinga visiems ir t.t., o žiūrėk kažkas sugalvos dar kažką panašaus ir po truputį daugiau žmonių susidomės ne tik Lietuvos istorija, bet ir tų senų nuotraukų ar atvirukų kolekcionavimu (vėlgi gal ir į Lietuvą daugiau sugrįš, o ir patys pamatysim ko nematę), bet kas iš to, kai "O KAS MAN IŠ TO" :wink: .

Šiaip tractor tai tikrai padarė nemažai (žinant, kad šis forumas nėra skirtas vien tik kolekcionavimui, o ir apskritai jam nebuvo skirtas), juolabiau, kad ir šitas Kolekcionavimo skyrius atsirado iš eilinės temos Laisvalaikyje, susibūrus gal kokiem 5 aktyvesniem veikėjam. Greičiausiai jei nebūtų tiek kitų temų, priverčiančių pasilikt forume, tai ir šis skyrius dėl nedidelio aktyvumo būtų numiręs :wink: . Kiek teko susidurt, tai be keleto irgi merdinčių numizmatikos forumų (dabar praktiškai tik vieno kolekcionavimas.tai.lt) laikas.lt yra, gal ir juokingai nuskambės, bet didžiausias ir aktyviausias lietuviškas filatelistų forumas, nepaisant to, kad jis net nėra tieisogiai skirtas kolekcionavimui ir to, kad dauguma šitą reikalą įsukusių yra (ar bent jau buvo) tiesiog aktyvūs mėgėjai, čia praleidžiantys dalį savo laisvo laiko :) . Smagu, kad vienu iš aktyvių narių tapo Tomas, kuris sukūręs tikrai rimtą projektą, arz beje irgi po truputėlį kuria tinklapį su Lietuvos pašto ženklų katalogu, tractor nepaisant šio forumo dar sukūręs šiokį tokį orientacinį pašto ženklų kainininką, visi kiti aktyvūs nariai neleidžia skyreliui numirti. Nors daugumai iš jų irgi "NĖRA KAŽKOKIOS DIDELĖS NAUDOS".

Dėl pirkis.lt pardavėjų tai aš vistiek lieku ne kokios nuomonės apie daugumą jų (tikrai ne apie visus, yra ne vienas, pas kurį verta pirkt ir galima rekomenduot kitiem, manau reikės net sukurti temą, kur pas mus dar galima įsigyti kažką už palyginus padorią kainą), bet dauguma yra tokie, kurie ieško maksimalios naudos sau, bet ką nors daryt patys nelinkę (net tada kai jiem tas nereikalautų net didelio laiko), nors iš kitų to laukia. Turbūt taip yra dėl to, kad tas kuris perpardavinėja ženklus, labiau yra būtent perpardavinėtojas nei kolekcionierius. Manau, jūs pats būdamas pardavėjas tiesiog jaučiatės priklausąs kitai stovyklai, bet sutikit daugelio daiktų kainos sukeliamos naudojantis nepatyrusiais veikėjais, kartais pasitelkiamas ir galimas sukčiavimas pardavinėjant falsifikatus, kaip neva orginalus :) . Kodėl mes neturime teisės apie tai diskutuoti :wink: ? Juk ne vien iš blogos valios pakenkti, bet ir patiem nėra naudinga, kai kainos čia užkeliamos nesveikai, aišku geras dalykas tas, kad skatinama pirkt iš užsienio, kur neretai pamačius kainas į čia ir žiūrėti nesinori, visgi ne visi apsipirkinėja užsienyje. Na čia apskritai atskira tema, jei ką konkrečiai prieš jus nieko neturiu. Gal man blogą pirminį įspūdį paliko kai vos pradėjau kolekcionuoti monetas, buvo bandymas būtent iš patyrusio perpardavinėtojo apsukti nepatyrusį (kiek teko girdėt ir iš kitų tai irgi pastebėję, akd labai didelė klaida kokiam nors klube parodyt, kad tu neišmanai apie kažkokį daikta, kurį perki), po to aiškinant, kad kaina neva buvo parašyta sumaišius skaičius vietomis (nors ji buvo tris kart kardinaliai mažinama :mrgreen: ) ir galiausiai užsipuolus su tuo savo "AŠ PARDUODU TU NORI PERKI ARBA NE". Tai daugmaž jei apmulkinu ir tu nuperki būtumėm draugai, o kadangi tu daugmaž kažką žinai ir iš manęs nupirkai tik su padoriu antkainiu tada tu esi tas negerėlis, kuris nesilaiko kažkokių perpardavinėtojų sugalvotų dėsnių :) . Aš galiu sakyt taip "AŠ DERUOSI, JEI TU NENORI DERĖTIS TAI IR NESIDERĖK", bet kur tau nesutiks pardavė turbūt trigubai pigiau :) . O ir pirkyje jau pastebiu tendenciją artėt prie padoresnių kainų, nes matyt mažas siūlomų prekių procentas, realiai nuperkamas. Be to su tom kainom matyt pasekę negeru pavyzdžiu jau svaiksta ir šiaip neišmanantys nieko žmonės, iš palėpės ištraukę supelijusias senelių kolekcijas, na jei žmogus užsiprašo šimtais už "senovinį" 1950 (ką jau kalbėt apie neįkainuojamus ~1900m. ženklus) metų ženklą tai ką aš galiu pasakyti :mrgreen: , pasakai, kad kaina yra tikrai nereali (net jei duodi nuorodas į katalogus), užsipuola, kad esi negeras ir griauni svajonę surast tokį neišmanėlį, kurį apkvailinęs tapsi milijonierium :mrgreen:

O tamstai bano tikrai niekas nedės, gal netolimoje ateityje, esant aktyvumui, pasitarus su likusiais moderatoriais, pakeisim niko spalvą :mrgreen: . Aš ir pats neretai gan agresyviai reiškiu savo nuomonę, kol kas tfu tfu tfu, bet čia žmonės kantrūs ir supratingi, dar neužbanino :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimčiausia tema - ar dar liko filatelistu? DISKUSIJA ČIA!
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 17, 16:24 
Atsijungęs
Site Admin

Užsiregistravo: 2007 Birželis 9, 20:17
Pranešimai: 2890
Ir aš neužbanintas, ... kol kas. :D :D :D
P.S. Drs, kur dingai???


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimčiausia tema - ar dar liko filatelistu? DISKUSIJA ČIA!
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 17, 20:41 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 17, 23:12
Pranešimai: 841
Miestas: Kaunas
sis forumas yra toks, koki mes patys ji kuriame. Temos ir diskusijos pagal poreiki aisku, kaip ir kainos rinkoje.
Zinoma, aktyvumo ir temu grynumo noretusi didesnio, bet kiek zinau tai cia aktyviausias filatelijos forumas Lietuvoje ir alternatyvos nera.
Manau kad, nenuleiskime kolegos ranku. Rasykite, diskutuokite ar paprasciausiai kurkite monologus. As asmeniskai nevisur isiterpiu i diskusija, nes galbut neturiu ka pasakyt ar pan., bet neabejotinai perskaitau viska!!! Manau kad panasiai vyksta ir su kitais.
O su laiku manau, musu cia dauges ir tikiuosi kiekvienas rasime cia sau idomias temas.
Svarbiausia neissibegioti! Sekmes visiems

_________________
Lituanica On Stamps


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimčiausia tema - ar dar liko filatelistu? DISKUSIJA ČIA!
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 17, 20:46 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Pritariu Tomui.

Balvonai, lyg ir niekur nedingęs, gal tik kitose temose aktyvumas sumažėjęs :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimčiausia tema - ar dar liko filatelistu? DISKUSIJA ČIA!
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 17, 22:18 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 31, 08:58
Pranešimai: 5374
Miestas: sala
pasakysiu taip:i filatelijos darza nelendu ,nes neturiu zalio supratimo apie tai.tik "gesinu" geltonas veliavytes.o sip tai pasikartosiu ,kad man smagu matyti,jog sis skyrelis susilaukia vis daugiau dalyviu.ypac stebiuosi tuo oranziniu parseliu:))).o jei is tiesu musu forumo filatelijos skyrius pats aktyviausias Lietuvoj-SMAGU:))))

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimčiausia tema - ar dar liko filatelistu? DISKUSIJA ČIA!
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 18, 03:00 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Kovas 7, 14:07
Pranešimai: 957
Laba,
Matau uzviriau rimta kose, skanaus.
Patiko paskutine mintis. Geras :)))))))))))

_________________
Paveikslėlis
http://www.pirkis.lt/shop/KristisMZ


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Rimčiausia tema - ar dar liko filatelistu? DISKUSIJA ČIA!
StandartinėParašytas: 2008 Kovas 18, 20:09 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Visai nieko čia blogo neužvirėt, būna, kad kartais gerokai rimčiau susikimbam, viskas gerai, pastaba dėl to, kad galima dar labiau pasistengt yra teisinga :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin