Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 17, 00:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 11, 21:19 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, šitągi, visgi pasikrapštyk po tą paveiksliukų softą giliau - jis turi NEREALIUS katalogizavimo patogumus - pagavęs kampą, įvertinsi :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 11, 21:34 
Atsijungęs
Senbuvis
Senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Birželis 17, 23:12
Pranešimai: 841
Miestas: Kaunas
Drs rašė:
tomasrimd, beje domies lietuviška tematika ir turbūt kartais susiduri su Lietuvos tema, užsienio "Cinderella" ženkluose, kaip, kad Jesikevičius Kongo ženkle ir pan., tokie ženklai mane šiek tiek domina, jei pastebėsi ką nors tokio, būčiau dėkingas jei kur nors forume praneštum :) .


na, Jasikevicius Konge tai tikras "fufelis", bet jei tokie tinka tai duosiu zinot
dar esu rades Sugihara Somalyje, jei tinka...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 11, 21:46 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Šiaip pagrinde mane domina įvairūs lietuviški arba lietuvių leisti "našlaičiai" ir labiausiai tokie rimtesni, turintys nors kažkokią paskirtį ar bent idėją, o visi šitie kaip sakai užsienietiški "fufeliai" tai daugiau tik įdomumo dėliai, todėl tik griežtai lietuviški, kaip sakant, kad eilinis lietuvis matytų tą lietuviškumą, be jokio paaiškinimo :) . Aišku Sugihara labai siejas su Lietuvos tematika, bet visgi konkrečiu atveju kreipiant dėmesį į tai kas domina mane galvoju, kad reikėtų tik tokių "fufelių" į kurių turinį pažvelgus pirma valstybė be jokių svarstymų, kuri šaus į galvą būtų Lietuva :) . Įtariu daug tokių ženklų ir nebebus, bet kaip ir sakiau, jų skiltis būtų tiesiog įdomumo dėliai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 11, 23:52 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Tractor, man kilo toks klausimas dėl Augsburg ir Augsburg (Hochfeld) atskyrimo, man rodos tiek vieni (lietuviški) ženklai, tiek kiti (angliški -visoms Pabaltijo šalims) buvo naudojami po vienu Augsburg (Hochfeld) štampu ir tuo pačiu vieno, tos stovyklos (?), Baltic pašto skyriaus. Man norisi priskirti juos vienai stovyklai, tiesiog galbūt lietuviški ženklai buvo išspausdinti grįnai pačių lietuvių iniciatyva (gal yra ir grįnai estiškų, ar latviškų?), kaip tieisog lietuvių tautiškumą skatinanti ir puoselėjamnti lygiaverte alternatyva bendriems? Iš esmės Hochfeldas yra Augsburgo miesto dalis, bet ar čia buvo kaip ir dvi atskiros stovyklos pačiame Augsburge, ar kaip :roll: ? Susipainiojau :difus_23


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 12, 00:06 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, kiek suprantu, vienus leido tik lietuviai, o kiti buvo bendri lietuviams, latviams bei estams. O dėl pačių koncentracijos stovyklų - ar tai buvo dvi skirtingos stovyklos, ar viena ir ta pati - nesu tikras. Ale šiaip ar taip, skirtingos laidos vis vien gaunasi.

Beje, tame paveiksliukų softuke tai nesudaro problemos - viskas yra pažymima raktiniais žodžiais, o paskui gali žiūrėti ir kaip apjungtus rinkinius, ir paskirai :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 12, 00:28 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Aš, manau, tai yra tai ką ir svarbu išsiaiškint, juolabiau, kad aš linkęs šituos ženklus skirstyt pagal stovyklas, kuriose jie naudojami, kiek pastebėjau ant šitų Augsburg lietuviškų ženklų apskritai nėra jokių stovyklos pavadinimų, tik ant to perspaudo Augsburg ir be jokio Hochfeld dėl ko manau ir rados tas atskyrimas :roll: , bet tiek ant bendrų ženklų, tiek ir ant lietuviškų dedamas vienas štampas su užrašu "Augsburg (Hochfeld)", tai gal netgi gaunas, kad visas tas lietuviškas filatelinis Augsburgo reikalas vyko būtent ne tiek visame Augsburge, kiek toje nedidelėje Augsburgo dalyje Hochfelde :) . Nors ten teritorija rodos gan maža. Gal tiesiog tas pašto skyrius Hochfelde aptarnavo visą Augsburgo stovyklą, na manau, pasigilinęs į kitas stovyklas gal ką atkapstysiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 12, 08:39 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Antspaudai - tikrai vienodi - "Augsburg-Hochfeld Baltis Camp". Šiaip, kiek suprantu, galėjo būti ir tokia situacija: ženklai platinami tik vienoje stovyklos dalyje, pvz., tik lietuvių pabėgėliams, tuo tarpu surinkimo-paskirstymo skyrius, dedantis antspaudus - bendras.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugsėjis 12, 11:00 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Radau tokį Baltic Camp skirstymą:

Index of DP Camps

AU Augsburg (Lith.)
AH Augsburg-Hochfeld
DE Detmold (Lith.)
GE Geisslingen (Est.)
H1 Hanau (Est. & Lat.)
H2 Hanau (Lith.)
KE Kempten (Est.)
MB Meerbeck (Lith.)
SC Schongau
SE Seedorf complex (Lith.)

Vadinas, visgi tai greičiausiai, kaip ir atskiros stovyklos (arba atskiros stovyklos dalys). Tinklapyje, kuriame tai radau žmogus irgi aprašinėja stovyklų pašto ženklais (pakankamai detaliai), tačiau aprašyti tik lenkų stovyklų ženklai, žadėta po to pereiti prie Baltic Camps, deja tinklapis jau seniai neatnaujinamas :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin