Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 16, 11:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 78 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema: Kas ką renka?
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 21, 17:48 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 14, 15:37
Pranešimai: 1201
Pagalvojau, kad galima būtų pasikalbėti apie tai kas ką renką, kokie pasiekimai, įdomesni ženklai ar kolekcijos. Žinoma asmeninės. Gal vyks kokie mainai, gal ką padovanot iš nereikalingų bus glima.

:D renku Lietuvos tarpukario pašto ženklus (tikiuosi, kad per nepilnus metus gana nemažai pririnkau). Taip pat man įdomūs (juos ir renku) Danzig'o (dab. Gdanskas, Lenkija), Memel'io (Klaipėda) ženklai. Susirūšiavęs Monaco, Suomijos, Norvegijos ženklus į vokelius, mat trūksta albumų. Turiu nemažai CCCP ženklų nuo 1939 m. (gal kokių 95 proc. iki 1991 m.), bet šią šalį kiek apleidau. Nepraleidžiu progos įsigyti ženklų "heraldikos" tema. Žinoma ženklai su herbais dažniausiai būna "standartai. Ir laivai patinka, ypač buriniai, bet šiose srityse vėl gi "pasyvokas", labai jau dėmesį atitraukia Lieuva ir Danzig'as.

Turiu krūvą visokių ženklų su kuriais kolkas nežinau ką veikti (parduoti nesiruošiu, lai guli). Kažkas kiek pamenu rašė, kad renka ženklus su "šauliais", galėčiau "pasiknisti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 21, 17:56 
Atsijungęs
Ypač senbuvis
Ypač senbuvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Spalis 8, 21:30
Pranešimai: 5333
ash dar nepradejau rimtai rinkti bet man idomus hitlerio laiku vokietijos zhenklai :) ypach karine tematika. su fanu suderejau pora rinkiniu su karine technika :) tai jei ka turit siulykit :)

_________________
NO MAAM national organization of men against amazonian masterhood :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 21, 18:44 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Pašto ženklus su šauliais renka Fanas :-)

O aš tai renku tarpukario Lietuvą bei teritorijas: Klaipėdą, Vilniaus kraštą ir pan., kiek gaunasi surinkti :-) Planuoju, kad reiktų dar ir Prūsiją pradėti - irgi artima Lietuvai.

O kita tema - tai visas pasaulis: stengiuosi gauti po truputį kuo įvairesnių valstybių kuo senesnių pašto ženklų.

Taip pat, ilgokai rinkau šiaip lietuvišką tematiką pasaulio pašto ženkluose, ale kai pasirodė Tomasrimd, supratau, kad net iš tolo nesusilyginsiu...

Dar viena įdomi (ale labiau - pramoginė) tema - tai infliacija bei skaičiai. Tiesiog skaičiai ant ženklų. Ir infliacinės laidos.

Anksčiau (vaikystėj) rinkau laivus ir lėktuvus, ale dabar tai jau tos temos tragiškai apleistos. Vėlgi, nelabai jau jos tokios, visokie afrikiečiai labai daug jomis spausdina...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 21, 22:08 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Na gal čia ir ne filatelijos temai, bet pas mane viskas persipynę. Aš renku pašto ženklus kiek ne taip griežtai, aišku padalinęs į šiokias tokias dalis - Lietuva, Trečiasis Reichas, Rusija, pasaulio miksas ir pan., bet net nesitikiu kažką surinkti iki galo. Monetas panašiai - tarpukario Lietuva, vėlgi Trečias Reichas, Rusija, JAV, egzotika ir įdomybės. Dar renku knygas apie įvairias tautas, papročius, žymias ir pasižymėjusias (gerai ar blogai) asmenybes, mėgstu ir propogandines knygas kai abi pusės drabstosi purvais ir "išrenginėja" vieni kitus ir t.t. , žodžiu dokumentika, kitokių knygų nemėgstu (su menkom išimtim) nebent religijos, "filosofijos" (tiek siaurąja, tiek plačiąja prasme) ir pan., bet tai irgi tam tikra filosofinė dokumentika ir šiaip susiję su kultūra, papročiais ir t.t. :wink: . Taip, kad renku Horizontų seriją, dar Siluetų ir šiaip pan. knygas, o pašto ženklai ir monetos tiesiog irgi tam tikras šalių ir jų istorijos atspindys ir šiaip kažkaip labai įdomu kartais tiesiog pavartyt rankose tikrus praeitos istorijos daiktus, o ne kaip paprastoj knygoj tik atvaizdus popieriuje :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 21, 22:23 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
aha, aš stengiuosi rinkti šaulius įvairių šalių.
o dabar ir lėktuvus pradėjau, tiksliau oro pašto- tokie įdomesni. kai ne lėktuvas visas pavaizduodas, o, sakykim, kraštovaizdis ir tada dar mažas lėktuviukas skrendantis šalia :) kodėl aš taip pasakiau, ogi todėl, kad gražiausiais iš anų laikau šiuos šveicariškus ženklus. nežinau kodėl, bet jie man žiauriai mieli :)
žinoma, taip pat domiuosi ir tarpukario Lietuvoje, tačiau kol kas nerenku- tik bandau juos studijuoti ir išsiaiškinti kaip viskas su jais vyksta-- tai ir tie vandens ženklai ir pan. kol kas tai eina pardavimui, bet nauda vis tiek yra ;) taip pat galima parsisiųsti kartu kažkokių paprastų ženklų, o ir padengiama dalis jų kainos :)


Prikabinti failai:
4.JPG
4.JPG [ 153.11 KB | Peržiūrėta 751 kartus(ų) ]

_________________
Paveikslėlis
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 21, 22:40 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
O, gražuliai šveicariukai :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 22, 11:53 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 14, 15:37
Pranešimai: 1201
Fanai, aš pažiūrėsiu ką turiu.

Dar klausimas tiems kurie renka ne pagal šalis ir nechronologiškai.

Jei renkate kokią temą (pvz. laivai). Kaip tuos laivus albume dėliojate? Pagal šalis, pagal metus, pagal tai kada gavote ženklus?

Vis šiuo klausimu laužau galvą ir nesugalvojų sistemos kaip geriau dėlioti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Rugpjūtis 22, 12:04 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Aš ir nežinau kaip geriau dėlioti tarkim tarybinius dėl to kol kas dėlioju temom laivai, menas, flora fauna, kosmosas ir pan ir tiesiog taip kaip patogiau ir atrodo geriau :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 78 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin