Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 19, 13:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 23, 23:24 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Jo baigiam, nes tu būsi neginčijamai teisus pagal save, o aš pagal save ir čia tik kuriam jau savo teorijas (na taip tu nekuri :roll: :wink: ). O šiaip... Ai kol kas gerai kaip yra, oficialiai lipdukai yra lipdukai, pašto ženklai - pašto ženklai, nors jau tiek :lol: O atrakciją sau patiems surengti galetume įkurdami LietuvaOP (fiktyvią valstybę valstybėje), juk gal būtų gana skambus būdas tiesiog išreikšti savo nuomonę (pvz. apie Lietuvoj klęstinčią korupciją, nepaisant to kad ir nedarytume nieko, kad kovot prieš tą korupciją, ale nors pasirodytume save :lol: ). Juk uždrausti tokį dalyką jau būtų blogai? O gal tada visi Lietuvoj susigalvos susikurt po nuosavą LietuvaOPPOPO ir turėsim šaunią, chaotišką nesamonę :lol: Nepyk, bet tu irgi norėjai paskutinis kepštelėjęs, nutraukti, manyčiau, jau ne tokį visai beviltiškai nesamoningą ginčą :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 24, 14:54 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, tu pats nesupranti, ką šneki, tau atrodo, kad tu sakai nesąmonę, o pasakai didžiąsias tiesas :-) Valstybė valstybėje - taigi unikali idėja :-) Lietuva-Op :-) Nerealiai :-) Kuriam :-) Varom :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 24, 16:16 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Tu visiškai nesupranti dėl ko aš esu prieš FILOP veiksmus :wink: Ir nesuprasdamas ką aš bandau įaiškint, galvoji, kad supranti geriau už mane paty :wink: Na, bet taip aš gal ir kaltas, kad painiai suvėliau viską :wink:

O "valstybė" valstybėje ne toks unikalus dalykas, jau yra buvę (ir net yra) tokių bepročių pasauly :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 24, 17:20 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Suprantu aš, suprantu, tau nepatinka FilOp, nes tau atrodo, kad kaip čia dabar, jie sako, kad jų ženklai geresni už tuos, kuriuos renki tu :-) Tik tu nepagauni, kad ten menininkai, kurie kalba apie meną :-)

O dėl valstybės - tai gi būtų labai įdomi opozicinė veikla - kurti savo valstybę, kurioje galėtume tarti, kad esame valstybės gyventojai, piliečiai, etc., rinktis savivaldą, o paskui, įgiję įtaką - dar ir įtakoti rinkimus ar pan..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 24, 17:45 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
tractor rašė:
Suprantu aš, suprantu, tau nepatinka FilOp, nes tau atrodo, kad kaip čia dabar, jie sako, kad jų ženklai geresni už tuos, kuriuos renki tu :-) Tik tu nepagauni, kad ten menininkai, kurie kalba apie meną :-)


Aha taip viską ir supranti - tai yra kaip nori suprasti :lol: (beje aš Lietuvos pašto dabartinių leidžiamų ženklų specialiai tikrai nerenku, vieną kitą nusiperku prie progos ar nusiklijuoju nuo voko, bet man labiau patinka senesni ženklai :roll: ). Na bet jei jau taip supratai, tai tikrai be reikalo mes čia ginčinomės apskritai :roll: Beje Ratkevičiai ir kiti peckeliai irgi menininkai (spėju užkabinai visus susijusius su Lietuvos paštu :wink: , nes pagrindinė priežastis, kad jie ne Filopistai, o susiję su Lietuvos paštu :wink: ), tik gal tu irgi jų meno nesupranti :lol:

tractor rašė:
O dėl valstybės - tai gi būtų labai įdomi opozicinė veikla - kurti savo valstybę, kurioje galėtume tarti, kad esame valstybės gyventojai, piliečiai, etc., rinktis savivaldą, o paskui, įgiję įtaką - dar ir įtakoti rinkimus ar pan..


jo o gal einam į smėlio dėžę pastatysim pilį ir tapsim Lietuvos karaliais :wink: ? Tada pripiešim gražių "pašto ženklų" ir pasaulis bus tobulas, pagal mūsų pačių sugalvotas statistiškai idealias teoremas :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 24, 18:36 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, nebūk nykus :-) Tu ką, visai be vaizduotės, ar ką? :-) Žiūrėk, kaip viskas daroma: yra kažkiek žmonių, kurie sako, kad "mes pripažįstame Lietuva-Op vyriausybę", taigi, jiems tai ir yra vyriausybė, nes jų asmeninė laisvė taip pasirinkti :-) Čia aišku, jau kita tema, ale pagalvok, kokia veiklos erdvė :-)

Beje, paniekinantys nusišnekėjimai, kurie pateikiami vietoje konstruktyviai suformuluotos nuomonės - tai nelabai tinkamas diskutavimo metodas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 24, 19:41 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
tractor rašė:
Drs, nebūk nykus :-) Tu ką, visai be vaizduotės, ar ką? :-) Žiūrėk, kaip viskas daroma: yra kažkiek žmonių, kurie sako, kad "mes pripažįstame Lietuva-Op vyriausybę", taigi, jiems tai ir yra vyriausybė, nes jų asmeninė laisvė taip pasirinkti :-) Čia aišku, jau kita tema, ale pagalvok, kokia veiklos erdvė :-)


Čia tu juokauji, fantazuoji ar neduok Dieve kalbi "rimtai" :wink: ?

tractor rašė:
Beje, paniekinantys nusišnekėjimai, kurie pateikiami vietoje konstruktyviai suformuluotos nuomonės - tai nelabai tinkamas diskutavimo metodas.


Hmm na taip, o čia tu man sakai dėl FILOP kritikos, ar sau dėl Lietuvos Pašto ir jų samdomų dailininkų kritikavimo (nes idealiai tinka ir tau)? Ar tavo tokio pat lygio (vietomis tikrai nemažiau paniekinami nusišnekėjimai) kritika jau yra konstruktyviai suformuota nuomonė :wink: ? Galiausiai prisiminkim - kaip šauksi taip ir atsilieps :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 24, 23:39 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, palygink mano pasisakymus apie piešinius su savo pasisakymais apie smėlio pilis. Atleisk, bet tavo įsivaizduotos smėlio pilies, kurią tu pats sugalvojai ir priskyrei man (ar mums) jos statybą - tokios fantazijos apie smėlio pilis ir konkretus fizinio pašto ženklo meninių savybių įvertinimas - tai skirtingi dalykai, kas akivaizdu, ar ne? Taigi, nelyginkim vilko su avinu.

Beje, kodėl atstovauji Lietuvos paštą? Tavo užsispyrimas net visiškai skaidriu Lietuvos pašto ženklų atveju, siekiant užsipulti belenką, kad tik nukreipti dėmesį nuo pašto, tiesiog nesuvokiamas, viską neigi taip, lyg pats būtum tos kontoros darbuotojas, atsakingas už pašto ženklų leidybą ar, mažų mažiausiai, turėtum ten dirbančių giminių :-) Nagi, kaip ten yra? Tikrai turi kažkokių ryšių su tuo? Pasisakyk, tada bent jau bartis nustosim čia :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin