Atvirukai ÄŒatai Forumas Piguva Pipedija PoPo blogai

Dabar yra 2024 Balandis 25, 06:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Kitas
Autorių Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 22, 14:33 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
Cituoti:
Ir prie ko čia pasimizmas?


tikriausiai ne tą žodį pavartojau (sunku man su žodynais :>), norėjau pasakyt, kad tu manai taip: man gerai nesvarbu kaip yra, ir tiek, nieko nenoriu keisti. o keisti yra ką.. ateina paskaityt forumiečiai čia ir pastebi, kad tikrai, kai kurie Lietuvos pašto ženklai atrodo baisiai.. nemanai, kad kiekvienas norėtų gražių, istorinių (kuriais galmie didžiuotis) įvykių pašto ženklų Lietuvoje?

Cituoti:
Ai tiesiog užkliuvo, kaip potencialus FILOP lipdukų herojus, nu jie dar gal ir kokį Brazauską, tiesa kaip nors karikatūriškai vaizduotų :lol: Matyt kas antras ženklas būtų atitinkamai su Lanzbergiu ir Brazauskiu :lol: Tiesiog bjauru būtų filatelijoj ta (propogandinė) politika :roll:


manau, kol FilOp yra filateliniam "pogrindyje" jie ir kuria tokius pašto ženklus, kad kažkas atkreiptų į juos dėmesį.. jeigu jie užimtų kažkokią aukštesnę vietą pašto struktūroje, esu tikras, kad prigamintų ne ką prastesnių ir gražesnių nei tarpukario ženklai ;) beje, ar sutinki, kad FilOp ženklai labai taiklūs?

Cituoti:
Tai būtent, kam daryti drastiškai tai, kas nieko nepakeis, jei gali paprasčiau ir galbūt efektyviau. Susidaro toks vaizdas, kad tai tiesiog kažkokia galbūt naudinga savireklama, bet netinkamais būdais.


tada malonėkis pasiūlyti, ką man ar jiems daryti, kad žmonės atkreiptų dėmesį į pašto daromas klaidas. parašyti laišką prezidentui gal.. ?

Cituoti:
nu gerai gal pradžioj ir pralinksmintų, bet ilgainiui tai tiesiog "užknistų" per pašto ženklus brukamos asmeninės politinės pažiūros (tisiog pagal mane čia tam ne vieta).

tą ženklą su Jėzum ir Paulium 2-uoju irgi galima pavadinti asmeninių pažiūrų ženklais, juk Lietuvoje yra ne tik Romos katalikų, krikščionių..

Cituoti:
Kodėl būten FILOP :roll: ? Manau, norint ir be jų būtų kam. O aš nenoriu, kad keistųs į blogąją (FILOP) pusę, jau geriau ženklai ne tokie gražūs, bet nors ir ne vienpusėm pažiūrom, priešinantys žmones savo brukama nuomone. Juk tas Lanzbergis daug ką užknisa, o čia dar kaip didvyrį matys filatelijoj, arba kam dėt karikatūrinius ženklus, kurie vėl tik įžeis tam tikras pažiūras turinčius žmones. Visatai jau ir taip matom spaudoj ir pan. Pagal mane tai būtų tik priemonė (nors ir menka) priešinti visuomenę. Nu aš asmeniškai nenorėčiau matyt, nei to Brazauskio, nei Lanzbergio pašto ženkluose (apskritai kažkokio vaizdo, kuris tiesiogiai propoguoja ir išaukština tam tikras dabartines, vienpuses, politines pažiūras) :roll: Ai tiesiog, tiesą sakant aš net nematau tokios didelės problemos su dabartinias Lietuvos pašto ženklais, kokią išpučia FILOP. Jie bent jau tikrai taip neužklius žmonėm.


dėja, pasikartosiu: esu tikras, kad turėdami galimybę kažką padaryti paštui, jie tikrai nevartytų žmonių, o padarytų pašto ženklą tikrai gražų visiems žmonėms ir kuris nieko neįžeistų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 22, 15:09 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
fanas rašė:
tikriausiai ne tą žodį pavartojau (sunku man su žodynais :>), norėjau pasakyt, kad tu manai taip: man gerai nesvarbu kaip yra, ir tiek, nieko nenoriu keisti. o keisti yra ką.. ateina paskaityt forumiečiai čia ir pastebi, kad tikrai, kai kurie Lietuvos pašto ženklai atrodo baisiai.. nemanai, kad kiekvienas norėtų gražių, istorinių (kuriais galmie didžiuotis) įvykių pašto ženklų Lietuvoje?


Nemanau, kad jie tokie baisūs ir kad daug kam kliūva išskyrus FILOP ir jiems prijaučiančius :wink: Jei netiki padaryk apklausą mieste ir nemanau, kad daug kam tai klius. O pirmiausiai reikėtų didžiuotis savo Valstybe (Visuomene, kas ir yra tikroji valstybė arba bent jau svarbiausia jos dalis), o ne pašto ženklais, kuo dabar retas lietuvis didžiuojas :cry: Ir man netgi patinka, kad pašto ženklai išdalies atspindi realią padėtį Lietuvoje. Ir žinai be politikos, nenorėčiau matyti per daug senų istorinių įvykių, nes mes jau ir taip įpratę ir įpratinti didžiuotis tik propropropropropropro[...]proprotėvių praeitimi, o turėtume siekti to, kad galėtume didžiuotis savo pačių istorija :roll: . Beje ten visi tie mūsų protėviai-"barbarai", manau, realiai nebuvo tokie komiksų didvyriai, kokius mes matom istoriniuose vadovėliuose :wink: O didžiuotis kažkokiom pvz. skerdynėm apskritai dar rodo žmonių neišsivystymą iki modernios visuomenės, nes kaip ten bebūtų net ir lietuviai ne visada kovojo tik už savo laisvę :wink: . Todėl ir manau, kad didžiuotis turėtume savo (ta prasme savo dabartinės ir ne itin senos visuomenės), o ne kažkieno kito darbais.

fanas rašė:
manau, kol FilOp yra filateliniam "pogrindyje" jie ir kuria tokius pašto ženklus, kad kažkas atkreiptų į juos dėmesį.. jeigu jie užimtų kažkokią aukštesnę vietą pašto struktūroje, esu tikras, kad prigamintų ne ką prastesnių ir gražesnių nei tarpukario ženklai ;) beje, ar sutinki, kad FilOp ženklai labai taiklūs?


Nežinau, šiaip meniškumo lygiu nėra ką prieštarauti, jų lipdukai (tik nepykit, nu bet būtent taip yra :wink: ) tikrai gražūs, o dėl taiklumo? Na taip taiklūs šaudant į vieną pusę ir pamirštant kitą :wink: O tai pagal mane labai neteisinga.

fanas rašė:
tada malonėkis pasiūlyti, ką man ar jiems daryti, kad žmonės atkreiptų dėmesį į pašto daromas klaidas. parašyti laišką prezidentui gal.. ?


Juk tai ne man kliūva, tai jums ir galvoti :wink: , bet kaip ir pats sakei kam imtis drastiškų, bevaisių maišto būdų, jei jie naudos vistiek neduoda ir ilgainiui tik virsta savireklama? Prisėstų jaučiu tie FILOP prie to paties lovio kaip ir Lietuvos Paštas ir patys kiaulėm virstų :wink: Šiaip tai pakovot naudingiau būtų lendant į akis, leidžiant kokį leidinį, ar talpinant savo kritiką dar kur nors, o ne drastiškais būdais siekti populiarumo iškarto įsigyjant ne tik gerbėjų, bet ir negerebėjų :wink:

fanas rašė:
tą ženklą su Jėzum ir Paulium 2-uoju irgi galima pavadinti asmeninių pažiūrų ženklais, juk Lietuvoje yra ne tik Romos katalikų, krikščionių..


Taip tu iš dalies teisus :wink: , bet aš net nebūdamas kataliku (nors gal oficialiai ir skaitaus, bet koks skirtumas) dėl to nepykstu, neturiu nieko prieš Jėzų, ar popiežių (pats turiu įsigijęs tą seriją su popiežium ir laikau vienais iš gražiausių Lietuvos Pašto ženklų). Na manau, jei koks tarkim dalailamos apsilankymas Lietuvoje, būtų panašiai pagerbtas tai tikrai niekas irgi nesupyktų. Be to kaip ten bebūtų tai valstybinė religija.

fanas rašė:
dėja, pasikartosiu: esu tikras, kad turėdami galimybę kažką padaryti paštui, jie tikrai nevartytų žmonių, o padarytų pašto ženklą tikrai gražų visiems žmonėms ir kuris nieko neįžeistų.


Na o pvz aš tuo neesu tikras ir kuris iš mūsų geresnis ateities spėjikas :wink: ? Ir ką siūlai atiduoti Lietuvos Paštą į Filop rankas, juk tai vistiek nerealu :wink: .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 22, 15:36 
Atsijungęs
Labai senbuvis
Labai senbuvis

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 22, 19:51
Pranešimai: 1929
Cituoti:
Na o pvz aš tuo neesu tikras ir kuris iš mūsų geresnis ateities spėjikas :wink: ? Ir ką siūlai atiduoti Lietuvos Paštą į Filop rankas, juk tai vistiek nerealu :wink: .

:) aišku, nerealu, bet kiekvienas sąmojingas žmogus tikrai nepradėtų varyt propagandinių ženklų, kurie būtų valstybiniai..

Cituoti:
Taip tu iš dalies teisus :wink: , bet aš net nebūdamas kataliku (nors gal oficialiai ir skaitaus, bet koks skirtumas) dėl to nepykstu, neturiu nieko prieš Jėzų, ar popiežių (pats turiu įsigijęs tą seriją su popiežium ir laikau vienais iš gražiausių Lietuvos Pašto ženklų). Na manau, jei koks tarkim dalailamos apsilankymas Lietuvoje, būtų panašiai pagerbtas tai tikrai niekas irgi nesupyktų. Be to kaip ten bebūtų tai valstybinė religija.


žinoma, nesupyktų, bet pagalvojus, kad rasinė diskriminacija ir panašūs dalykai gali išaukti labai pavojingas situacijas. galime prisiminti tas karikatūras su mahomedu (manau, Lietuvos pašto ženklų kūrėjai jį taip pavaizduotų, kad Lietuva būtų baisaus terorizmo auka..)

Cituoti:
bet kaip ir pats sakei kam imtis drastiškų, bevaisių maišto būdų, jei jie naudos vistiek neduoda ir ilgainiui tik virsta savireklama?


taip, taip sakiau, bet kažko nesupratau praeitam tavo pranešime ir mano paaugliška fizeologija (dabar tikiuosi šį žodį panaudojau teisingai :lol: ) būtinai turėjo nesutikt su tavo nuomone :)

Cituoti:
Juk tai ne man kliūva, tai jums ir galvoti :wink: , bet kaip ir pats sakei kam imtis drastiškų, bevaisių maišto būdų, jei jie naudos vistiek neduoda ir ilgainiui tik virsta savireklama? Prisėstų jaučiu tie FILOP prie to paties lovio kaip ir Lietuvos Paštas ir patys kiaulėm virstų :wink: Šiaip tai pakovot naudingiau būtų lendant į akis, leidžiant kokį leidinį, ar talpinant savo kritiką dar kur nors, o ne drastiškais būdais siekti populiarumo iškarto įsigyjant ne tik gerbėjų, bet ir negerebėjų :wink:

bet taip, sutinku ;)) bet tai greičiausias būdas atkreipt visų žvilgsnius.. o kai kurie dienraščiai tikrai neturi vietos panašiem straipsniam talpint, be to, tie, kurie turi, būna dažniausiai ne taip dažnai skaitomi kaip pvz Lietuvos Rytas ir pan.

Cituoti:
Nežinau, šiaip meniškumo lygiu nėra ką prieštarauti, jų lipdukai (tik nepykit, nu bet būtent taip yra :wink: ) tikrai gražūs, o dėl taiklumo? Na taip taiklūs šaudant į vieną pusę ir pamirštant kitą :wink: O tai pagal mane labai neteisinga.


kaip ir sakiau, jei FilOp leistų sukūrt bent vieną ženklą (o gal ir sukūrė, aš gi nežinau :lol: ) tai šis būtų toks pat taiklus ir nemanau, kad įžeistų kažką ar būtų vienakryptingas. kitaip sakant, jei jau moki kūrti taiklius paveiksliukus į vieną pusę, tai gali sukūrti taiklų ir į abi puses :roll:

Cituoti:
Nemanau, kad jie tokie baisūs ir kad daug kam kliūva išskyrus FILOP ir jiems prijaučiančius :wink: Jei netiki padaryk apklausą mieste ir nemanau, kad daug kam tai klius.

ką aš ir noriu pasakyti.. niekam net nekliūna tie baisuokliai ženklai (TAIP, sutinku, ne visi, bet tokių tikrai yra(baisių)) o turėtų!!

Cituoti:
O pirmiausiai reikėtų didžiuotis savo Valstybe (Visuomene, kas ir yra tikroji valstybė arba bent jau svarbiausia jos dalis), o ne pašto ženklais, kuo dabar retas lietuvis didžiuojas :cry: Ir man netgi patinka, kad pašto ženklai išdalies atspindi realią padėtį Lietuvoje. Ir žinai be politikos, nenorėčiau matyti per daug senų istorinių įvykių, nes mes jau ir taip įpratę ir įpratinti didžiuotis tik propropropropropropro[...]proprotėvių praeitimi, o turėtume siekti to, kad galėtume didžiuotis savo pačių istorija :roll: . Beje ten visi tie mūsų protėviai-"barbarai", manau, realiai nebuvo tokie komiksų didvyriai, kokius mes matom istoriniuose vadovėliuose :wink: O didžiuotis kažkokiom pvz. skerdynėm apskritai dar rodo žmonių neišsivystymą iki modernios visuomenės, nes kaip ten bebūtų net ir lietuviai ne visada kovojo tik už savo laisvę :wink: . Todėl ir manau, kad didžiuotis turėtume savo (ta prasme savo dabartinės ir ne itin senos visuomenės), o ne kažkieno kito darbais.


ką manai, apie pavyzdžiui Lietuvos krikštą? jokios ne skerdynės- labai svarbus, sakyčiau, įvykis Lietuvai.. aš asmeniškai didžiuojuosi savo valstybe ir tuo, kad esu lietuvis, bet visgi matau klaidas, kad ir pašte.. tiesiog, aišku, reikia džiaugtis mūsų (šios kartos) padarytais įvykiais ir t.t., bet kai tai pavaizduojama kaip kovo 11-osios bloke tai ką čia pridursi (labai gerai tinka komentaras "Liūdesio diena"), arba su tais krepšininkais, seimo pastatu, Everesto įkopimu, trispalvės iškelimu, Baltijos keliu..
na, atsiprašau, pavaizduota, lyg mums ant to nusišikt..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 22, 17:29 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, nesuvedinėk visko į trečiaelę vieno ar dviejų FilOp dalyvių politinę veiklą. Ši tema - ne apie tai, ar geras Landzbergis ir kaip karikatūrinamas Brazauskas, o apie Lietuvos pašto ženklų leidybą. Ir ta leidyba tikrai prasta, net jei kalbėsime apie formalius kokybės parametrus, o ne meniškumą - Lietuva tėra išleidusi vienintelę metalografinę seriją "Baltijos paukščiai", bet ir tai - kokybės buvo priversta laikytis dėl kitų šalių reikalavimo. Dėl meninio atlikimo - paštas nesuvokia netgi to, kad ženklai reikalauja specifinių meninių sprendimų, artimesnių plakatinei bei miniatiūrų technikai, ženklai užsakinėjami pas nemokšas. Vėlgi, vieno ar kito vidutiniško ženklų leidybos pavyzdžio buvimas toli gražu negali niveliuoti blogųjų pavyzdžių, ypač, kai nėra nei vieno gero.

O tokie "prieštaravimai" kaip "Jei FilOp leistų ženklus, tai visur būtų Landsbergis", atleisk, tai kaimo bobučių lygis, lygiai kaip ir aiškinimai temoje apie pašto ženklus, kad "yra svarbesnių dalykų, nei pašto ženklai, todėl nereikia kabinėtis prie pašto ženklų atlikimo".

Atleisk, Drs, dėl užvažiavimo, bet manau, kad tu ieškai priekabių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 22, 17:37 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
Na bet tu kalbėdamas apie Lietuvos Pašto klaidas, būtinai visur kiši tą FILOP, o ką jie daro kad Lietuvos Pašto politika pasikeistų? Nieko realaus, tik kelia savo gal kaip dailininkų įvaizdį ir darosi kažkokią savireklamą :roll: O dėl Lanzbergio kiekviename pašto ženkle, juk sakiau tai, juokų lygyje, taip kad jau čia tu prie šito pats kabinėjies :wink: Ir aš nesuprantu ko tu sieki? Ar pakalbėt ir paverkšlent apie Lietuvos Paštą ar ko :roll: ? Nes jei manai, kad tikrai pagal tave yra kažkokia neteisybė ir panašu, kad turi didelį tikslą tai pakeisti, tai su protingomis kalbomis reikia kreiptis į atitinkamas įstaigas ir gal (na taip tik gal) jei tavo idėjos išties bus vertos dėmesio tai bus ir kažkoks rezultatas, o tai kad paverkšlensim forume ir pritars penki žmonės, kurie šiandien gavo laišką su negražiu pašto ženklu, tai nebus nieko rimto. Čia tik forumas internete, kur žmonės tieisog reiškia savo nuomonę ir tiek. Mano nuomone tu kovoji su vėjo malūnais. Net ne kovoji, o keli problemą, kuriuos pats žinai, kad forume neišpręsim ir FILOP savo veikla taip pat neišspręs.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 22, 17:48 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
Drs, aš tiesiog palaikau FilOp, kadangi tai vienintelė pilnavertė pašto opozicija, į kurios veiklą, tarp kitko, paštas jau priverstas atsižvelgti. O kadangi aš parašiau opozicinį straipsnį, tai jis, kas akivaizdu, gavosi FilOp-inis :-)

Dėl padarymo, kad paštas pasikeistų - tikrai padaryta jau nemažai: 2006 metų ženklų tarpe jau nėra tų nežmoniškiausių košmarų, kokių paštas kasmet išleisdavo bent po kelis, straipsnių apie pašto ženklų leidybą spaudoje irgi yra nemažai pasirodę, taigi, pasakymas, kad tai, atseit, nieko nekeičia - irgi nėra teisingas.

O ko aš siekiu - tai tiesiog išreikšti savo nuomonę, parodyti, kas yra blogai, pasiūlyti kažkam susimąstyti apie tai, kaip būtų gerai. Ar tai pasieks 5 žmones, ar 50, ar 500 - tai jau kitas reikalas :-)

Galų gale, noriu tau priminti tavo paties kitoje temoje išsakytus žodžius - jei nieko nenorėsime keisti, tai ir nepakeisime.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 22, 18:36 
Atsijungęs
Visažinis
Visažinis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Gruodis 19, 11:19
Pranešimai: 3703
tractor rašė:
Galų gale, noriu tau priminti tavo paties kitoje temoje išsakytus žodžius - jei nieko nenorėsime keisti, tai ir nepakeisime.


Taip, bet jei kažką nori keist tai turi būt tavo tikslas, kurio tu sieksi kol pasieksi (or die trying :lol: ), nepaisant visų kliūčių, o ne tai kad tik pasakai idėją ir tai taip ir lieka idėjų lygyje. Aš ir sakiau, kad straipsniai spaudoje kažkiek naudos duoda (nors realiai tai minimaliai ir tai kai pas mus ne tik pašte daroma ką nori :wink: ), bet va pati FILOP organizacija tai man siejas tik su savireklama ir daugiau niekuo. Beje galėtum parašyti savo kritinį strapsnį nors į delfi, jie ten dažnai įdeda įdomesnius skaitytojų straipsnius, nors naudos aišku greičiausiai ir nebus, bet gal koks atsakingas pašto atstovas žvilgtels, naršydamas po internetą naujienų ir susimąstys :wink: Galų gale tikrai šią kritiką pamatys daugiau žmonių (tikriausiai ir filatelistų) ir iš komentarų galima spręsti ką mano kiti (ar nieko nemano). Tiesa pasakius jei man tai būtų itin svarbu ir turėčiau tiek noro, kaip tarkim tie patys FILOP, manau tikrai rasčiau būdų, kaip pastebimai išreikšt savo pretenzijas :roll: ir visai nekurčiau fiktyvios "valstybės valstybėje"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Balandis 22, 23:51 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Sausis 27, 14:49
Pranešimai: 9216
"Jei nori kažką pakeisti, tai turi būti vienintelis tavo tikslas" :-) Tavo jaunatviškas absoliutizmas tiesiog stebėtinas, nes kiek buvau supratęs, tu esi jau seniai subrendęs žmogus? :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 97 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Paspauskite ant banerio - taip pareklamuosite savo Laikas.lt :-)

468x60.lt - Keiskimes reklaminemis antrastemis


Burgzt Banner Exchange


Installation by Brigin